وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) (/Thread-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-90-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-12-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88)

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - BanOoOo - 2012/03/03

سلام به همه دوستای گلم
دیروز خیلی خوب بود مثل همیشه همه پر انرژی و سرزنده
امیدوارم هممون همیشه همینطوری باشیم
خوشحالم از داشتن دوستایی مثل شما ها
love28love28love28love28love28love28

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - havaars - 2012/03/03

ما که ندیدیم استاد. تازه میوه را هم خودم از حمید خواستم به ما بدهد. یعنی پذیرایی تا این حد؟! این خیلی نامردیه واقعاً! من می‌خوام از نمره‌ای که به دیدار دادم ده نمره کسر بشه لطفاً ... angry

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Prime - 2012/03/03

(2012/03/03, 12:28 PM)havaars نوشته است: ما که ندیدیم استاد. تازه میوه را هم خودم از حمید خواستم به ما بدهد. یعنی پذیرایی تا این حد؟! این خیلی نامردیه واقعاً! من می‌خوام از نمره‌ای که به دیدار دادم ده نمره کسر بشه لطفاً ... angry

اولا نمره داده شده پس گرفته نمی شود.! ثانیا شما که دیر میای همینه!
تاخیر داشتی خواهر! بعد شما به من میگفتی منوی VIP برات می آوردم

شامل :
بشقاب سبزیجات + میوه های استوایی + نوشیدنی روز

بابا این آخرا بچه ها رو با کتکت پذیرایی میکردم دیگه نمی خوردن هیچی

همین خودت نگفتی این دختر کور داشته باشه شوهر میده؟

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - havaars - 2012/03/03

بنده خبر نداشتم همچین بساطی اونور معرکه برپاست! فکر کردم هر چی دارید همین میوه و نسکافه بدون آب جوش و شکلات تلخ و شیرینی تر و کلمبه و کیک یزدیه!
نگو اونور خوردید و بردید و اینا rolleyes من قهرم اصلاً ... با من صحبت نکن! angry3rolleyes

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - seyyed reza - 2012/03/03

[color=#FF1493][size=large]سلام به تک تک دوستان خوبم
من هم به نوبه خودم از تک تک دوستان با مرام و دوست داشتنی وهمراهان محترم که از راه دور و نزدیک تشریف آورده بودن تشکر می کنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ابتدا از مدیران وناظران زحمت کش و مهربان آقا حمید. آقای فربد.آقا حامد.آقا سینا هم شهری خوبم و دیگر مسئولان که اسمشان را نمی دانم که این همه زحمت بچه ها را قبول کردن و یک کار خوب انجام دادن از دور می بوسمشانlove51love51love51love51love51love51love51love51love51:
همچنین از گروه تدارکات واز کسانی که هم زحمت خرید وهم کلی متحمل هزینه شدن تا ساعتها به جمع دوستان خوش بگذره دستشان را می بوسم ونها یت تشکر را می کنمlove51love51love51love51love51love51love51love51love51
همچنین از همراهان محترم از پدر و مادران خوب و مهربان که از راه دور و نزدیک تشریف آورده بودن وافتخار جمع دوستان و سایت بودن تشکر می کنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
و بازم تشگر فراوان می کنم از جمع دوستان که به هر نحوی زحمت می کشیدن بازی وسطی انجام می دادن ویا به عناوینی باعث شادی دوستان می شدن تشگر می کنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question:46
وتشگر ویژه از دوستانی که در عکسهای تکی شرکت می کردن و باعث دلخوشی دوستان می شدنicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ودر نهایت تشگر ویژه وفوق العاده دارم از هستی عزیزم که دنیا دنیا برام ارزش دارد با بت این که منو در مرحله اول با سایت آشنا کرد و دوباره ما را قابل دانست وهمراه خود به جمع دوستان آورد تا از نزدیک با آنها آشنا بشم و این امر باعث شد
که اینهمه دوستان مهربان و بی نظیر داشته باشم تا هیچ وقت تنها نباشم
و به داشتن اینهمه دوستان خوب افتخار می کنم و به سپاس از این لطفشان دستشان را بوسه می زنم و به این بوسه افتخار می کنم
love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51:52
و اما دوستان خوبم از اینکه اجازه دادین و با تائید مدیران من عکس بگیرم ممنونم
و قابل ذکر است که در کل 170 عکس در این دیدار با دوربین گرفته شده که از این تعداد 100 عدد مفید و70 عدد غیر مفید بوده که آنها را پاک کردم(منظور از غیر مفید این که در زمان عکس انداختن کسی از جلوی دوربین رد شده یا به شوخی دستشان را جلوی لنز گذاشتن و یا کمی غیر واضح افتاده)
و 100 تا از عکسها که به خوبی افتاده با اجازتون کلشو می فرستم دست یکی از مسئو لان محترم که زحمتشو قبول کنه واستون در پست خصوصی بفرسته
من به داشتن دوستان خوب مثل شما عزیزان افتخار می کنمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionaloofandbored6:icon_question

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - شهرزاد - 2012/03/03

laughing3laughing3laughing3همه جا این احسان توپ رو نداد حتی تو عکس

اینم آخرین نفری که اونجا بود و دوستان فراموشش کردند

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - earth - 2012/03/03

Smile خوشحالم که بهتون خوش گذشته مثل همین شکلکه نوشته هاتون رو خوندم.

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Sina - 2012/03/03

من شب فقط کابوس پا میدیدم
یه پا افتاه بود دنبالم و ول کنم نبود
بعد که بیدار شدم فهمیدم پای سیبه علیرضا همچنان داره تعارف میکنه

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Hasty - 2012/03/03

سلامممممممممممممممممم من اومدم.خوبید بچه ها اول از همه بگم خیلییییییییی دوستون دارم
محالا تشکر از دوستان اول از هیئت مدیره که خیلی زخمت کشیدند ویکی از بهترین روزهای زندگی رو برام ساختن
باور کنید اگه دست کن بود تا صبح می موندم وبر نمی گشتمicon_questionicon_questionicon_question
اول که اومدم تهران رفتم دیدن آقای بابا یی مدیر انجمن حمایت از بیماران ام اس که واقعا مرد وارسته وفوق العاده یه icon_question
بعد اومدم پارک گفتگو بین یک عده فرشته که بسیار دوست داشتنی بودند باورتو نمی شه اول تا 1 ساعا کاملا گیج بودم
اول که همه دوستانی که با هم رفته بودیم مشهد رو دیدم که خیلی خوشحال شدم
دوستان بعدی رو هم که نام کاربری می شناختم وقتی می دیدم خیلی ذوق می کردم اما خوب متا سفنه همه دقیقا یادم نموند
سمانه... سما.. مولتی ام اس. سوسن جعفری عزیم...بنده خدا..رضا محمدی.. دی وی دی(داوود) ..فرناز گلم..شهرزاد که فکر کنم 2 بودند ..باور کنید اینقدر ذوق زده بودم که خوب یادیم نمی یاد
یک تشکر مخصوص از سید رضای عزیزم که با این مشغله کاری اومد ومن وهمه دوستانو خوشحال کرد واون شیرینی های خوشمزه رو از تبریز آورده بود ودر نهایت زحمت عکسهای دوتایی دسته جمعی رو کشید laughing3laughing3laughing3laughing3
خیای برای دیدن عکسها بیتابم icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_questionicon_questionicon_question
باور کنید اینقدر خوراکی وشیرینی وشکلات زیاد بود که من بعد کمی اصلا نتونستم چیزی بخورمconfusedconfusedconfusedconfused
خلاصه تو فرودگاه من با رضا با هم بودیم که همش حرف همه بچه های دوست داشتنی رو میزدیم ومیگفتیم که که اینهمه راه اومدن واقعا ارزش دیدن این فرشته ها رو داشت
یعد هم رضا زودتر رفت تبریز ومنم رفتم برای پرواز ساریlove28love28love28love28
بازم میگم اگه نتونستم خوب حق مطلب رو ادا کنم اسم کسی یادم رفت منو ببخشیدicon_questionicon_questionlove28love28love28
دوستتو دارممممممممممم بینهایتlove28love28love28
راستی دیدار بعدی کیه ؟؟؟؟evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.giflaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - DVD - 2012/03/03

سلاااااااااااام به آبجی بزرگ خودم. هستی جون. به ما هم خیلی خوش گذشت آقا رضا خیلی مرد خوب و با شخصیتیه . منم لحظه شماری میکنم تا زود عکسها رو ببینم از الان بگم من قصد ازدواج ندارم....confusedconfusedconfusedlaughing3laughing3laughing3icon_questionicon_questionicon_question