وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) (/Thread-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-90-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7-12-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88)

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - naz.gigili - 2012/03/03

wink2ســــــــلامicon_question
اصن تو جوّم هنوووز...jumping0047.gif
انقدر شماها گلیــــنlove28
icon_cryاسم نمیبرم ببخشید...
همه ی دست اندرکاران...مدیران...ناظرین...پتو ها...شیرینی ها...(انقدر زیـــــــاد بود علیرضا میگفت ی جعبه دیگه مونده تحمل کنینlaughing3laughing3laughing3)

کاش همه ی تدارکات قبل از دیدار با مدیران عزیز هماهنگ بشه که ی چیز انقد زیاد نیاد...
سورپرایز کردن دوستان لذت بخشه...اما اگر قبلش ی هماهنگی با افراد اصلی بشه...همه ی دوستان بهتر سورپرایز میشن...و مفیدتره(امیدوارم منظورمو رسونده باشم)wink2

وااااای اونا که از خارج از تهران اومدنconfusedچقدر ماهیـــــنicon_question
اصلن نگاهشون میکردم خجالت میکشیدمashamed0006.gifچرا؟confused
اونا که خونه تکونی رو ول کرده بودن اومده بودن ما رو ببینن...agreement2
همتونو دوست دارم...خیــــــــلیlove28
(جای همه دوستایی که نبودن خالی...مخصوصنevilgrin0039.gif کسایی که نبودن دیگهevilgrin0039.gif )

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Sina - 2012/03/03

از همتون ممنون که تشریف آوردین و هممون رو خوشحال کردین
یکی از بهترین دیدار هامون شاید هم بهتره بگم بهترین دیدارمون همین دیروز بود
واقعا مرسی از همه دوستای عزیزم که کمک کردن برای برگزاری دیدار و لوازم پذیرایی
خیلی سخته که اسم بگی
ولی من فقط میخوام اسم ۲ نفر رو بگم که واقعا کار اصلی تدارکات این دیدار رو انجام دادن
علیرضا و فربد عزیز واقعا از چند روز قبل مشغول خرید و هماهنگی بودن واقعا دستتون درد نکنه

بعد اسم تک تک دوستان رو هم خواهم برد ...

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - maede - 2012/03/03

(2012/03/03, 11:25 AM)بنده خدا نوشته است: آقا فربود سلام
نمره که 20 بود درسته که 10 نمره بیشتر نداره ولی اگه پله های محل ملاقات رو کمتر کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
پله ها رو خوب اومدي laughing3laughing3laughing3 خيلي زياد بودن منم رسيدم بالا ديگه كم اورده بودم خداييـــــــــــــــــــــــــــــشangryangry

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Sina - 2012/03/03

بعضی از دوستان از من انتقاد کردن که چرا تو انقدر سنگین و خشک شدی .......
اولا ببخشین
دوما با اینکه بازم نشد ولی سعی میکردم تا حد امکان جلوی خانواده دوستان و مهمونای عزیزمون به عنوان یک نفر از طرف مدیریت رفتار مناسب داشته باشم.

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - fafa - 2012/03/03

من بعد از 10 روزبالاخره اومدم سایت.agreement2
دیروز همش به یادتون بودم. از ساعت 2 به بعد ، بیشتر.
از اینکه بهتون خوش گذشته هم خوشحالم smiling، هم حسودیم می شهN_aggressive (35)
به امید دیدار های به زودی
و به امید اینکه همیشه شاد باشین
دوووووووووستون دارمlove28

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - maede - 2012/03/03

شهرزاد ديدي چه خوب برديمششششون حتي با اينكه آقايون جر ميزدن و ما خانوما صادقانه بازي ميكرديـــــــــــــــــــــــم agreement2agreement2agreement2
(من چقدرم بازي كردمN_aggressive (35))

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - havaars - 2012/03/03

سلام بچه‌های گلم.
خیلی خیلی خوشحالم که دیروز آمدم و در جمع شما بودم، حقیقتاً خیلی خوش گذشت. خیلی خیلی از کسانی که زحمت کشیده بودند برای این دیدار ممنونم. هر چند من خیلی‌هاتون را نمی‌شناختم ولی دیدن این جمعیت برایم قوت قلب بود.

ممنون هستم از محدثه، رنگین‌کمان، زنیث، نفس و و و و خیلی‌های دیگر و خصوصاً دکتر محسن عزیز که سورپرایزم کردند icon_question
ممنونم از فربد که مثل همیشه خوشگل و خوش‌تیپ و باوقار و مهربان بودی ببخش که بابت دوستم انداختمت توی زحمتicon_question
ممنونم از پذیرایی گرم و صمیمی و اعصاب خورد کنِ هری‌رضای گل. هنوز دارم روی کاریکاتورت کار می‌کنم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
ممنونم از تک تک شماها. هم به خاطر خودم و هم به خاطر اینکه جوری بودید که به دوست کرمانی من خوش گذشت. از طرف خودم و نسیم از شما بسیار بسیار ممنونم icon_questionicon_questionicon_question

همیشه موفق و مؤید باشید.
به امید سلامتی روزافزون icon_questionicon_question
(2012/03/03, 11:15 AM)Prime نوشته است: سلام

من تشکر اولم
از همه ی دوستانه که از دور و نزدیک اومدن خیلی برای من با ارزشه این جمع
و همون طور که انتظار داشتم همه خیلی خونگرم و صمیمی بودن انگار سالهاست همو میشناسیم.
خصوصا اون دوستایی که از مشهد کرمان کرج تبریز و شمال اومدن شما فوق العاده اید.

تشکر مخصوص میکنم از اون دسته از بچه هایی که شرمنده کردن برای پذیرایی آب جوش؛ آش؛ شیرینی تر؛
پای سیب؛ شیرینی صدفی با خامه؛ کیک یزدی؛ شکلات باراکا؛ شکلات نانی؛ شیرینی (ازینایی
که روش خاک قند میریزن) شیرینی کرمانی (کلمپه)؛ شیرین عسل ؛ شیرینی خرمایی و...

که باهاش میشد یه شوی غذا برگزار کرد. دست همه درد نکنه! (شیما خانم نسیم خانم داش سید رضا
شهرزاد خانم؛ محدثه خانم؛ سارا خانم؛ ساینا خانم و خلاصه همه دوستان که زحمت کشیدن
)

تشکر ویژه ای دارم از فربود و سینا و بهار که در امر تدارکات بودن و ویژه تر از ساناز و مهسا و نفس خانم
مهدی مرجانی عزیز؛ شیما خانم ماسک دار(ساحل) شیما و خانواده
و خلاصه همه ی کسایی که در پذیرایی از
خرید؛ تعارف، استقبال؛ آبجوش آوردن؛ شلوغ بازی و مهم تر از همه خوردن اون همه خوراکی؛ تدارکات سهم داشتن
تشکر ویژه ای میکنیم.

و نهایتا از همه ی دوستان که برای من بهترین خواهر ها و بهترین برادر های دنیا هستن! تشکر میکنم!
واقعا دوستون دارم.

حالا تشکر که جای خود دارد این همه شیرینی خصوصا پای سیب که گفتی کجا بود؟ کی خورد؟ پس چرا همه‌اش کیک یزدی به من تعارف کردی؟ نامرد هان؟ fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - شهرزاد - 2012/03/03

smilingسوسن جان خیلی خوش اومدید
خوشحالم واقعا دوستانی که فقط تو سایت سعادت صحبت کردن باهاشون رو داشتم دیروز جمعه 12 اسفند دیدمشون
ایشاله همیشه خوب باشی

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - fireboud - 2012/03/03

(2012/03/03, 11:25 AM)بنده خدا نوشته است: آقا فربود سلام
نمره که 20 بود درسته که 10 نمره بیشتر نداره ولی اگه پله های محل ملاقات رو کمتر کنید خیلی خیلی ممنون میشم.
سلام علی جان
شرمنده تقصیر ما بود باید میگفتیم از درب پایین بیاید که از اون طرف پله نداشت

RE: آخرین دیدار سال 90 اعضا (12 اسفند پارک گفتگو) - Prime - 2012/03/03

(2012/03/03, 12:04 PM)havaars نوشته است: حالا تشکر که جای خود دارد این همه شیرینی خصوصا پای سیب که گفتی کجا بود؟ کی خورد؟ پس چرا همه‌اش کیک یزدی به من تعارف کردی؟ نامرد هان؟ fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif[/size]

ای بابا من که با زبان تهدید؛ گول زنکی! التماس و زنجه موره میگفتم پای سیب برای هضم غذا خوبه؟!؟ یادت نیست؟
کلی هم اضافه موند دادم حامد ببره برا ژوانا!
تازه سری اولش رو هم با نسکافه دادیم بر و بچ زدن تو رگ!