وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهبود ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: بهبود ام اس - MFhealth - 2012/07/02

من الان تقریبا 2 ماهه که دیگه گوشت بوقلمون پیدا نمی کنم. چراشو نمی دونم. ولی واقعا وقتی می خوردم تاثیرش رو احساس می کردم. خیلی کمتر خسته می شدم.

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/07/03

نابرده رنج گنج میسر نمی شود...........
سلامتی تاجی است که فقط افراد بیمار آنرا بر سر دیگران می بینند.Angel
من این تاج را بر سر خودم هم می بینم و جه زیباست صاحب این تاج بودنhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
[/quote]

مریم جان از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و واقعا خوشحالم که راه درستی رو انتخاب کردی

RE: بهبود ام اس - صحرا - 2012/07/03

(2012/06/26, 11:48 AM)شفا یافته نوشته است: در معجون شما شیر و گردو خوارکی هایی هستند که برای ام اس مضر هستند. بجای گردو، فندق بریزید و بجای شیر از آب استفاده کنید و در مخلوط کن ترکیب کنید. این مواد بقدر کافی طعم دارند که معجون شما را خوشمزه کنند.
مي شه لطفا توضيح بدي چرا گردو مضره ؟
من برعكس اينو شنيدم

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/07/06

دوستان قرار بود تغییراتی که برام ایجاد میشه رو بهتون بگم. الان دیگه می تونم اروم بدوم که برام خیلی ارزشمنده چون دویدن خیلی دوست دارم و در کل از همه نظر بهترم و انگار داره کم کم مشکلات قبلیم یادم میره .icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
برای تک تکتون ارزوی سلامتی دارم چون به قول مریم عزیز سلامتی تاجی است که فقط افراد بیمار آنرا بر سر دیگران می بینن و واقعا کسی که مریض شده می تونه بفهمه سلامتی چه نعمتیه.

RE: بهبود ام اس - فاطمه_2 - 2012/08/11

الان حدود چهار ماه و نیم از شروع درمانم با طب سنتی(درمان 14 گانه) میگذره. چند روز پیش به مطب دکترم رفته بودم که میخوام خلاصه ی حرفهای دکترم رو بگم:
دکترمن خیلی رک و راست و صریح حرف می زنند. خیلی واضح و بی تعارف همه چی رو میگن. وضع بیمارشون خوب یا بد باشه، مستقیم همه چی رو به بیمارشون میگن.
تا الان هر چی میرفتم مطب دکترم، همش ناامید برمی گشتم چون دکتر بهم میگفت که وضع بیماریت خیلی بده! حالا چند روز پیش که رفتم مطبش(سه ماه و نیم بود که دکترم منو ندیده بود)، بهم گفت که دستها، تکلم و دوبینی ات خیلی بهتر شده. گفت معمولا مشکل پاها، دیرتر از بقیه علایم، خوب میشه و منتظر بهبود پاهات هم باش.
خدا رو شکر میکنم که بالاخره یه بار رفتیم مطب این دکتر و ایشون راضی بودند و حرفهای امیدوار کننده زدند.
به دکتر گفتم: من تحت درمان طب سنتی هستم و دکتر طب سنتی دقیقا از قبل بهم گفته بودند که چقدر طول میکشه و چه تغییراتی میکنم.
دکتر هم گفت: میتونی طب سنتی رو ادامه بدی. و اون رژیم غذایی گرم(خوردن گرمیها و نخوردن سردی ها)رو هم استفاده کنی.
این خلاصه ی حرفهاشون بود. متن کامل رو توی وبلاگم(فخر دوران) نوشتم. میتونید به وبلاگم سر بزنید و سیر درمانم با طب سنتی رو بخونید:www.fakhredoran.blogfa.com

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/08/12

فاطمه جون امیدوارم به زودی خبر بهبودی کاملت اینجا بنویسی .icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: بهبود ام اس - neda ghafari - 2012/09/25

سلام فربد.خوشحالم که خوبی باورم نمیشه افرین به این اراده ماشالله پسر. ایشالله همیشه موفق باشی و سرحال.به منم کمک میکنی که به محمدم کمک کنم؟؟؟

RE: بهبود ام اس - fireboud - 2012/09/25

(2012/09/25, 06:44 PM)neda ghafari نوشته است: سلام فربد.خوشحالم که خوبی باورم نمیشه افرین به این اراده ماشالله پسر. ایشالله همیشه موفق باشی و سرحال.به منم کمک میکنی که به محمدم کمک کنم؟؟؟
سلام ممنون خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

RE: بهبود ام اس - neda ghafari - 2012/09/25

منم شنیدم که گفته اگه هر شخصی به مدت 15 روز خام خوری کنه یعنی هر چیزی که به طور مصنوعی پخته نشه باعث میشه تا شخص هر بیماری ایی که داره برطرف بشه.چون ویروس ها باکتری هاو.....حداکثر تا دو هفته میتونن زنده بمونن.
سلام.من تازه عضو سایت شدم و چیز زیادی نمیدونم.کمکم کنیییییییییییییییید!!!!!!!!!sad
من اگه بخوام زندگیمو واست تعریف کنم ی دنیا میشه......ولی به کمک نیاز دارم زندگیم داره میپاشه....sadsad

RE: بهبود ام اس - sara-m - 2012/09/25

(2012/09/25, 10:15 PM)neda ghafari نوشته است: منم شنیدم که گفته اگه هر شخصی به مدت 15 روز خام خوری کنه یعنی هر چیزی که به طور مصنوعی پخته نشه باعث میشه تا شخص هر بیماری ایی که داره برطرف بشه.چون ویروس ها باکتری هاو.....حداکثر تا دو هفته میتونن زنده بمونن.
سلام.من تازه عضو سایت شدم و چیز زیادی نمیدونم.کمکم کنیییییییییییییییید!!!!!!!!!sad
من اگه بخوام زندگیمو واست تعریف کنم ی دنیا میشه......ولی به کمک نیاز دارم زندگیم داره میپاشه....sadsad
خوش اومدین ندا خانوم! والا باکتری یا ویروس شاید حداکثر دو هفته زنده بمونن اما واقعیت اینه که منشا ام اس مشخص نیست! توی سایت مطالبی که کمکتون کنه زیاده مطمینم که خیلی زود اطلاعات خوبی رو پیدا میکنید!
فقط یه چیزی من اوایل که فهمیدم ام اس دارم دکترم بهم گفت از این به بعد حرفا و درمانای عجیب غریب زیاد میشنوی اما بهترین کار اینه که آرامش خودت رو حفظ کنی و استرس رو از خودت دور کنی!
ورزش و دارو هم که خوب هست دیگه
موفق باشیدSmile