وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهبود ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهبود ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: یه نفر ام اسش خوب شد!!! - ثریا - 2012/04/24

(2010/03/06, 02:56 PM)شفا یافته نوشته است: مدیر محترم سایت
من مطمئن هستم که خوب شدم. شما در مراحل اولیه بیماری هستید اما من پانزده سال به این بیماری مبتلا بودم. سال 73 که من مبتلا شدم بتافرون و آوونکس و... کشف نشده بود و من بدون استفاده از دارو خوب شدم. دید چشمم که 4./.% شده بود به 100% هم رسید. مسیر زیادی را طی کردم، همه علائم بیماری را تجربه کردم. علائمی که با گذشت هر روز تثبیت میشد. با مصرف دارو در مقطع زمانی کوتاهی بهتر میشدم اما حملات تکرار میشد..
با تمام تجربیاتم باز هم اصرار دارم که درمان شدم. اگر دارویی که من میگویم حاصل تحقیقاتی در اروپا و آمریکا بود الان همه بدون هیچ پرسشی آنرا میپذیرفتند.
در هنگام مصرف آوونکس، یکی از بیماران در ارتباط با آلمان بودم که مراحل سیر بیماریم را از طریق دکترم اطلاع میدادم. حتی یکبار کاندید جراحی شدم که در آلمان تا حدودی به نتیجه رسیده بود. اسمم هم در لیست کاندیدای تزریق سلولهای بنیادی بود.
روزی که من ام آر آی بدهم و این مسئله از لحاظ علمی ثابت شود شاید دسترسی شماها به این دارو ساده نباشد.
چرا باور ندارید که در ایران هم ممکن است کاری خارق العاده انجام شود!
من گمان نمیکنم بعداز انجام ام آر آی مریم دوست داشته باشه که با این همه توهینی که شنیده تجربیاتشو دراختیارتون بذاره.بخدا این طرز صحبت کردن اصلا جالب نیست.شماها همه چی و تو ام آر آی می بینید

RE: بهبود ام اس - khojaste - 2012/04/24

سلام ممنون از همه به خاطر جوابهاشون
به نظر من اگه کسی داروی گیاهی مصرف میکنه بهتره بقیه رو هم راهنمایی کنه کنار داروهاشون استفاده کنن .
من دیروز سوال کردم برای استفاده از داروی گیاهی باید داروهای دیگه رو قطع کرد یا نه ؟ چون کسی که من میشناختم با داروی گیاهی ام اس رو کنترل میکنه گفته بود داروهای دیگه مصرف نشه که تو خانواده هیچکس با نظرش موافق نبود
البته کسی هم قطع دارو رو توصیه نکرد .
به هر حال من خوشحالم که یه نفر از درمانش راضی بوده و سعی میکنه تجربیاتش رو به بقیه هم منتقل کنه .

RE: بهبود ام اس - nahid - 2012/04/24

علیرضا الان مدتها از اون تاریخ میگذره و اولش مریم شاید دلخور شده باشه ولی الان اصلا این طور نیست ،شناخت بچه ها از هم به مرور زیادتر شد و هر دو طرف حرفهای خودشون رو سنجیده تر گفتند و الان بدونید که مریم یکی از دوستان خیلی خوب سایت هست که فکر نمیکنم حرفای بچه ها رو توهین تلقی کرده باشه و چند دیدار هم داشتن با بچه ها و تجربیاتشون رو گفتن. مریم تجربیاتی داشته که چندین ساله هست و روی ایشون اثر مثبتی خدا رو شکر گذاشته ،زمانی که ثابت بشه داروها تاثیرمثبتی نداشته ، دکترها خودشون دارو رو قطع میکنن.ولی ام اس خاصیتش اینه که در مورد همه یکسان نیست .
تو این سایت از اولش هم گفتن که توصیه و یا تشویق به عدم مصرف دارو ممنوعه ، به خاطر حساسیت موضوع و مسئولیتی که احساس میشه. برای همین هیچ وقت در مورد مسائل حساس پزشکی و درمانی چیزی رو که کاملا ثابت نشده نباید بگیم.

RE: یه نفر ام اسش خوب شد!!! - Prime - 2012/04/24

(2012/04/24, 09:56 AM)ثریا نوشته است: من گمان نمیکنم بعداز انجام ام آر آی مریم دوست داشته باشه که با این همه توهینی که شنیده تجربیاتشو دراختیارتون بذاره.بخدا این طرز صحبت کردن اصلا جالب نیست.شماها همه چی و تو ام آر آی می بینید

باشه داش ثریا! این ره که تو می روی به ترکستان است. وظیفه ی من نسبت به یه همنوع همینه که بگم مثل خیلی های دیگه اشتباه میکنی.

RE: یه نفر ام اسش خوب شد!!! - zohrevand - 2012/04/25

سلام
من از شما خواهش میکنم اسم ان دارو ی گیاهی که شفا میده بنویسید

RE: یه نفر ام اسش خوب شد!!! - ثریا - 2012/04/25

(2012/04/25, 06:49 AM)zohrevand نوشته است: سلام
من از شما خواهش میکنم اسم ان دارو ی گیاهی که شفا میده بنویسید

شفا میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟angry2angry2angry2angry2angry2
کی همچین چیزی گفته؟هرکی گفته شفا میده دروغگو تشریف داره.

RE: بهبود ام اس - رزمینا - 2012/04/25

دو ستان من نظرات مختلف راجع به شفا یافته خوندم من کاملا باور میکنم که ایشون خوب شدن.میدونید هممون یک سری پیش فرض تو ذهنمون چیدیم وسرسختانه روشون تعصب داریم یکیش اینه که دارو باید خارجی باشه ,گرون باشه ,سخت گیر بیاد و...تا اثر بخش باشه تازه دارو رو هم که گیر اوردیم و استفاده کردیم و اثر ندیدیم وکلی عوارض گریبان گیرمون شد خیلی با اطمینان میگیم بالاخره دارو همینه دیگه.اگر هم یکی با روشی غیر ازداروهای شیمیایی خوب بشه میگیم احتمالا تلقین بوده یا فامیلشون خواسته تبلیغ کنه.الان دستور غذایی اقای خدادادی خیلی مشهوره اما کسی سراغ داره که محض رضای خدا از انجمن ام اس بیان و لا اقل روی یک نفر که رعایت کرده و نتیجه گرفته بررسی کنن؟البته امثال اقای خدادادی کم نیستند اما بها داده نمیشه و خودمون هم بدتر از انجمن ام اس برخورد میکنیم .تو موضوع " شادروان دکتر عبدلله احمدیه "در قسمت بحث های تخصصی اعضا, یکی از درمانهای ایشون که مداوای یک ادم فلج هست اورده شده ایشون 3جلد کتاب دارن و پر از این نمونه ها اما........ confused2

RE: بهبود ام اس - ثریا - 2012/04/25

ما حرف های گفتنی و گفتیم هرکسی مختاره هرکاری دوست داره انجام بده.کسی نمیتونه اجبار کنه.
اما به قوله رزمینا خواهشا بیاید ببینید کسی خوب شده؟؟؟؟؟؟؟؟شاید واقعا خوب شده باشه!فقط ببینید بابا.کسی نگفت بیاید انجام بدید.rolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyesrolleyes

RE: بهبود ام اس - somaye_602000 - 2012/04/25

کاش واقعا گروهی بدون تعصب این رژیم و کسایی که با رعایت اون احساس بهبود کردن را از نظر علمی بررسی میکردن

RE: بهبود ام اس - nahid - 2012/04/25

خوب پزشکان از نظر علمی رد کردن دیگه !
مشکل بعضی طب سنتی ها اینه که میگن درمان قطعی رو پیدا کردیم و یه درصد هم احتمال خطا نمیدن ، برای همین نمیشه به طور علمی بهش نگاه کرد ، چون علم هم این قدر صد در صدی نیست.
تجربه ی بعضی ها نشون داده که با رعایت اصول تغذیه ای طب سنتی ،علایمشون کاهش پیدا کرده ولی این به معنی درمان نیست و طب سنتی نباید اسم این رو درمان بذاره.
رعایت بعضی دستورات خوبه و در بعضی ها حالشون رو بهتر می کنه و در بعضی ها نه ، چون علت بیماری احتمالا متعدده،ماهیت و علایم و سیر بیماری و.... در همه یکسان نیست و اصلا برای همینه که تا حالا نتونستن دارو برای مهارکاملش پیدا کنن. ولی این ها رو ندیده می گیرن و ادعای کشف علت و درمان قطعی رو دارن.
هرکس بهتره در کنار دارویی که چند دکتر روش اتفاق نظر دارن، ببینه حالش با چه نوع تغذیه ای بهتره و هر دوش رو استفاده کنه و ریسک نکنه.