وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ (/Thread-%D8%A2%D9%8A%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%D9%83-%D9%85%D8%BA%D8%B2%D9%88%D8%A7%D8%B9%D8%B5%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%B6%D9%8A-%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%8A%D8%AF%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - sayeh_r - 2012/11/23

من هم مثل سارگل بیمار دکتر قره گزلی هستم. اما با سارگل موافق نیستم .ایشون خیلی با احترام برخورد میکنن و با حوصله به صحبتهام گوش میدن و نظرشون رو صریح میگن .البته خودم هم سعی میکنم از تکرار و گفتن حرفهای اضافی پرهیز کنم . و شناخت من ازشون این بوده که اگه چیزی هست که دونستنش لزومی نداره و فقط ایجاد استرس میکنه به بیمار نمیگن چون در ام اس اصل بر ایجاد آرامش روانیه .و ایشون توی این مدت این آرامش رو برای من حفظ کردن.

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - sargol - 2012/11/23

(2012/11/23, 03:00 PM)sayeh_r نوشته است: من هم مثل سارگل بیمار دکتر قره گزلی هستم. اما با سارگل موافق نیستم .ایشون خیلی با احترام برخورد میکنن و با حوصله به صحبتهام گوش میدن و نظرشون رو صریح میگن .البته خودم هم سعی میکنم از تکرار و گفتن حرفهای اضافی پرهیز کنم . و شناخت من ازشون این بوده که اگه چیزی هست که دونستنش لزومی نداره و فقط ایجاد استرس میکنه به بیمار نمیگن چون در ام اس اصل بر ایجاد آرامش روانیه .و ایشون توی این مدت این آرامش رو برای من حفظ کردن.
عزیزم اگردکتردرمطب ویاپشت تلفن زیادحرف نمیزندکاملاحق داردچون سربنده خداخیلی شلوغ است خدایش اگرخودم هم جای ایشون زیادوقت نمیکردم بابیمارهاحرف بزنم امابه والاکه من خودم اگرجای ایشون بودم هرگزنصفه شب ایمیل مریضهاراجواب نمیدادم.من اصلاایممبلمو به بیمارهانمیدادم اماایشون خیلی به بیمارهالطف دارندکه نصفه شب باوجودهمه خستگی به ایمیل بیمارهاجواب میدهندمن واقعاخیلی مدیون ایشون هستم واقعادکترخیلی بااخلاقی هستندوخیلی دلسوزهستندخودمن وقتی چندایمیل پشت سرهم به ایشون دادم ساعت 2نصفه شب به همه اشون جواب دادواقعاازشون ممنون هستم.توی مطب که غیرممکن است که بیشتراز1-2بتواندبه بیماران اختصاص دهدآخه بیماران ایشون خیلی زیادهستندازساعت 1ظهرمطب می آیتدتا9شب.ازصبح که بیمارستان هستند.باوجوداین همه کارخسته کننده,ساعت 2نصفه شب به ایمیل تک تک بیماران جواب میدهند.واقعاآفرین ومرحبابه صبروحوصله ایشون.ماشاالله به ایشون

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - sooorooosh - 2012/11/23

من راضیم...ایشالا خدا هم از دستشون راضی باشه...
نیک سرشت یکمی خلق خوش خوب بود بهتر بود...ولی خوب دیگه پسند خونه که نیست...من 3 ماه یکبار 10 دقیقه میبینمش...بزار هر جوری میخواد باشه
صحراییان هم خوبه...مهربونه...
همه خوبن بدِ دنیا منمSmile (16)Smile (16)

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - حکیم - 2012/11/23

من دراین مدت مراجعه خیلی راضیم چون دکترضمن معاینه کامل مباحث دیگررامطرح می کنه که من درفکربیماری نباشم حتی شوخی Smileicon_biggrinhappy0065.gif

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - ghaside - 2012/11/25

laughing3 دکتر من خیلی باحاله من بعد از این که گرفتم مشکلم چیه مامانم تماس گرفت باهاش اونم گفت بیاد اینجا من باهاش حرف بزنم Smile (52) رفتم همین ک نشستم گفت ببین عزیزم از تو بدترشم هست خیلی هم روحیه اش خوبه و......... بعدش خیلی راحت و ریلکس گفت همه آدما میمیرن دیگه هر آن ممکنه یکی مننژیت بگیره بمیره هرکس به یه بهونه ای می میره . منو میگی کپ کرده بودم مردک نمیدونم چی فکر میکرد ,گریه میکردما . خلاصه شعور برخورد با بیمار 0 گفت حالا کو تا 10 , 15 سال دیگه _______________ وسلام عمرمم گفت evilgrin0039.gif الانم فقط خدارو دارم امیدم ب اونه

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - nahid - 2012/11/25

باید چند واحد برای دکترا بذارن پاس کنن برخورد با بیمار رو ...icon_cry اگرم قبلا گذروندن باید مثل گواهینامه تمدید بشه ، ازشون امتحان بگیرن شاید با تقلب پاس کردن !
شاید داره اصن ؟!

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - ghaside - 2012/11/25

ناهید جان واحد و تمدید کمه اینا باید واحد عملی رو در کنار واحد شعورو فهم , باهم بگذرونن . اینقدر براشون عادیه فکر میکنن واسه همه مخصوصا ما جوونا هم قابل تحمله rolleyesrolleyesangry2

RE: آيا از نحوه برخورد ورفتار پزشكتان راضي هستين - amir di - 2012/11/25

دکتری که من میرم پیشش خیلی باحاله (البته متخصص غدد هست مغز اعصاب نیست )
خیلی عصبی و بد اخلاقه به خصوص با خانوم ها نمی دونم حالا چرا ؟
ولی به خونشون تشنه است
یبار تو مطب یکی تعریف می کرد که من مادرم سه ماه دیر بردم پیشش جواب آزمایشاش که دید و فهمید که سه ماه دیر اومدن گفت این دیگه چرا آوردی پیش من ؟؟
ببرش بهشت زهرا laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3confused
یکی از دوستانم هم تعریف می کرد که با خانومش رفته بود پیش همین اقای دکتر به خانومش گفته برو بیرون شما
برگشته به پسر گفته ببین خانومت رو طلاق بدی همه مشکلاتت و مریضیت حل میشه laughing3laughing3
اصن یه بشری ها
اما خداییش دکتر خوبیه
(ببخشید گفتم جالب بود این جا هم بگم ) Smile (52)

RE: دكترا چيكار ميكنن؟ - saeed5952 - 2012/12/09

من اولش تو اراک میرفتم دکتر.
اونجا دکترا برخوردشون خیلی خوبه چون تازه کارن و مریض براشون موش ازمایشگاهیه
اما به محض اینکه پولی جمع کردن میان تهرانو دیگه میشن مثل دکترای شما.
اما خدا عمرش بده دکتر منو اسمش دکتر اشتیانیه با همه شون فرق میکنه چون مومن واقیه.
بیماری منو خیلی سریع تشخیص داد و منو اورژانسی MRI کرد.الان بهترین نورولوژیست اراک اونه

RE: دكترا چيكار ميكنن؟ - zenith - 2012/12/09

من برای این میرم دکتر چون هربار که میبینمشون روحیه میگرم
برای همین حتی با وجود اینکه خداروشکر حالم خوبه اما سر نوبت هام حتمی میرم
وجودشو حرفهاش برام آرامشه
هربار هم هرچقدر سوال داشته باشم با حوصله جوابمو میده
من از وقتی اومدم تهران از دکترم بی نهابت راضی ام love28love28love28love28