وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تاثیر رنگها در زندگی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: روانشناسي (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%D9%8A)
+--- انجمن: مطالب جالب روانشناسی (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- انجمن: دانستنی های روانشناسی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AA%D9%86%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C)
+---- موضوع: تاثیر رنگها در زندگی (/Thread-%D8%AA%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - shahrzad - 2011/12/16

نفس جونم چیز عجیبی نیست عسیسم...زیاد دنبال چراش نباشN_aggressive (35)
من آبی شدم...عجب هاله ای میشه...قدر منو بیشتر بدونید!
حالا یه چیز جالب...خیلی از افرادی که در زمینه ارتباط با آسمان و ماجراهای کیهانی و این چیزا خیلی اکتیو هستن این هاله رو میتونن ببینن!
یه بار یکیشون بهم گفت هاله ی من صورتی هست..حالا کدومش درسته؟icon_cry

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - sarir - 2011/12/16

طلاییicon_biggrin
بگو چرا من این رنگو انقد دوست دارمsmiling
در مورد من که کاملا درست بودagreement2

یه بار یکیشون بهم گفت هاله ی من صورتی هست..حالا کدومش درسته؟

--------------------------------------------------------------------------------
این قضیه از چن صورت خارج نیست یا تفاوت در سال شمسی و میلادیه یا اینکه تو اون موقعیت در ارامش کامل نبودی یااا اون کسی که رفتی پیشش زیاد خوب ندیده یا....

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - melody - 2011/12/16

7/2/1369
icon_cry wink2
منم سفيد شدم
جالبه اين خصوصيات رو خيلي ها بهم ميگن كه دارم love51
مرسي پريسا جون love51

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - TootFarangi - 2011/12/16

سفید :
ویژگی : مکاشفه و الهام
رنگ سفید می تواند علامت پاکی ، خلوص و راستی باشد ، اما این رنگ اغلب ترکیبی از رنگ های متعدد است که به خوبی درک و تفسیر نشده اند . گوی های سفید رنگ بالای سر سوژه اغلب نشانه ی نگهبانان معنوی یا فرشتگان محافظ هستند که در زندگی فرد ، مهم و تاثیر گذارند . برتری و مافوق بودن ، دگرگونی معنوی ، شفابخشی و درمان ، آرام و متعالی ، حساسیت ، زندگی کردن در ابعاد بالا و برتر و اتصال معنوی قوی از خصوصیات افرادی با این هاله است . سفید رنگ خلوص و صفا است و به ندرت در رنگ زمینه دیده می شود . از آنجا که تمام رنگ ها برگرفته از رنگ سفید هستند اساسا سفید نام دیگر نور است . این گونه افراد افتاده و میانه رو و در حد مقدسان بشر دوست هستند . آنان اغلب برای خاطر نفس خود چیزی نمی خواهند و بیشتر نگران رفاه دیگران هستند . این افراد معمولا در تمام عمر به شدت خردمند و دارای قوه ی درک مستقیم هستن

agreement2

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - anaram - 2011/12/16

صورتی :
ویژگی : موفقیت مادی و مالی
رنگ صورتی در هاله به طور کلی نشانه ی عشق ، عاطفه ، مصاحبت و یگانگی و علاقه و زیبایی است . صورتی گرم یا سرخ فام عاطفه و از خودگذشتگی واقعی را نشان می دهد . صورتی کدر می تواند نشانه ی ناپختگی ، وابستگی و نیازمندی باشد . این رنگ به ظاهر لطیف و ملایم غالبا در زمینه ی هاله ی افراد مصمم و یک دنده دیده می شود . آنها دیدگاه خود را دسته بالا می گیرند و با عزمی راسخ هدف شان را دنبال می کنند . تعجبی ندارد که این گونه افراد معمولا بر مسند قدرت نشسته اند و مشاغل پرمسئولیت دارند . به هر حال آنان عمیقا میانه رو و بی تکلف هستند و از زندگی آرام لذت می برند . این افراد دوست داشتنی و مهربان و ملایم هستند و معمولا وقتی میان دوست داران شان به سر می برند خوش ترین اوقات را دارند .

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - paeeze - 2011/12/16

بنفش :
بصیرت ، هنری ، ایده آل گرا و آرمان گرا ، سحر آمیز ، شهوانی ، نظریه پرداز ، آینده نگر ، خیالی ، گیرایی و جذبه ی روحانی ، عدم هماهنگی و هم نوایی و وفق دادن ، مبتکر ، نو آور .
ویژگی : توسعه ی معنویت و بصیرت
بصیرت رو خوب اومدیconfusedlaughing3laughing3

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - Ali 324 - 2011/12/16

بنفش :
بصیرت ، هنری ، ایده آل گرا و آرمان گرا ، سحر آمیز ، نظریه پرداز ، آینده نگر

خداییش بد نگفتا !!!! اکثر خصوصیات منو داره !!!!!!confusedconfusedangry3angry3

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - SSA - 2011/12/17

ممنون.
خیلی خوب بود.
من غیر از طیف آبی چیز دیگه ای رو برای خودم تصور نمیکردم!
رنگم نیلی بود.
حتی یک مورد اشتباه هم توش نبود.

اما برام سوال بود که رنگ شوهرم چیه؟
آخه آدم عجیبیه!
رنگش...طلایی بود!

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - arezooo82 - 2011/12/17

آبیTongue
آقا اشتباه شده بود من زرد بودم icon_biggrin

RE: محاسبه رنگ هاله افراد - Hasty - 2011/12/17

من بنفش شدم خیلی مواردی که گفته شده درسته اما موارد منفی اصلا شبیه من نیست icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_questionicon_questionicon_question