وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ديدار بهمن ماه - تهران - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: ديدار بهمن ماه - تهران (/Thread-%D8%AF%D9%8A%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - hamid - 2010/02/04

امروز كه هوا حسابي بارونيه اگه تا يكشنبه همين جوري باشه كه بايد 100 % بريم تو يه محيط سر پوشيده مثل كافي شاپ ولي اگه هوا آفتابي بود مثل دفعه هاي گذشته بريم پارك حالا اگه خواستيم ميتونيم آخرش بريم كافي شاپ

رضا توام نگران نباش پارك هيچ مشكلي نداره

نادر بيخيال بابا اخه چه جوري بيايم چراغ برق يه چيزي ميگيا smiling

در كل با حرف سينا موافقم كه كافي شاپ راحت نيست و نميتونيم عادي حرف بزنيم چون ماشالله جمعيتمونم زياده اين وري با اون وري بخواد حرف بزنه بايد داد بزنه ولي تو كافي شاپ نميشه

باز بستگي به هوا داره من ميگم هر دو مورد رو در نظر بگيريم يه كافي شاپ و يه پارك
صبح يكشنبه با توجه به هوا با اس ام اس ، زنگ يا ... به هم اطلاع ميديم و مكان رو مشخص ميكنيم كه كافي شاپ مورد نظر هست يا پارك مورد نظر

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - anaram - 2010/02/04

بچه ها فرضا بخوايم بريم پارك
فك نميكنين با اين جمعيت يه جا باشيم () نزديك 22 بهمن هم هس ) بريزن سرمئن جمعمون كنن يا بگن اينجا دارين چه غلطي ميكنين؟
فك كنم كافي شاپ بهتر باشه
البته محيطش هم مهمه
رضا ميشه لطفا بگي محيط اين كافي شاپ كه گفتي چه طوريه؟
ميدوني اصن اين جمعيت ر.و ميپذيره يا نه؟ بعدم شلوغه؟

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - reza - 2010/02/04

منم تقریبا همین و میگم ! اما حمید مثل اینکه این نظر و نداره .
منم که تابع جمع هستم هرچی مدیرمون بگه !
یه جای کوچیک و خلوت که اگه 10-12 نفر بریم احتمالا میتونیم برای 2 ساعت اونجا راحت باشیم

رضا بحث مدير بودن نيست اينجا تا حالا هم هيچ كدوم از حرفامو به خاطر مدير بدون تحميل نكردم ، منم مثل شما ها پيشنهادم رو ميدم

پارك هيچ مشكلي نداره . با بچه ها 2 بار رفتيم و هر دو بار هم جمعيتمون زياد بود
دفعه اولم فكر كنم نزديك يكي از اين مناسبت ها بود . از اين لحاظ خيالتون جمع هيچ اتفاقي نميوفته . هيچ كسيم جرات نداره بياد بگه اينجا چي كار ميكنيد من خودم جوابشو ميدم خفه شه smiling

رضا احتمالا اين كافي شاپي كه ميگي مثل اون قهوه خونه كه رفتيم نيست كه ؟ smiling

جمعيتمونم فكر كنم اين سري يه چيزي حدود 18-20 نفر باشه اگه همه كساني كه گفتن ميان بيان

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - Sina - 2010/02/04

چرا دارین رو احتمالات راه میرین ؟؟؟؟؟ اینترنت و برا این کارا گذاشتن
الان که داره تهران بارون میاد
امشبم فکر کنم بارون و برف باشه
فردا هم بارون و برفه
شنبه رسما برفه
ولی یکشنبه و دوشنبه هوا صاف کمی تا قسمتی ابری ... بارون و برف نداریم ... حداکثر دما ۷ و حداقل منفی ۳ درجه سانتی گراد پیش بینی شده ....

در مورد گیر دادن نیروی محترم انتظامی هم همتون کارتاتون پیشتون باشه تون ...

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - نادر - 2010/02/04

(2010/02/04, 11:14 AM)reza-alizadeh نوشته است: مکان اینجوری زیاد هست !
فکر کنم باید جایی باشیم که کسی زحمت پذیرایی و ظرف شستن حداقل گردنش نباشه !
خدمتگزاری به شما عزیزان برام افتخاره در ضمن کی گفتخ من پذیرایی میکنم
خودتون باید کارا رو انجام بدین:35:

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - anaram - 2010/02/04

:
(2010/02/04, 11:51 AM)سینا نوشته است: در مورد گیر دادن نیروی محترم انتظامی هم همتون کارتاتون پیشتون باشه تون ...
كدومش؟ كارتايه سوختمون؟agreement2

(2010/02/04, 11:51 AM)سینا نوشته است: چرا دارین رو احتمالات راه میرین ؟؟؟؟؟ اینترنت و برا این کارا گذاشتن
الان که داره تهران بارون میاد
امشبم فکر کنم بارون و برف باشه
فردا هم بارون و برفه
شنبه رسما برفه
ولی یکشنبه و دوشنبه هوا صاف کمی تا قسمتی ابری ... بارون و برف نداریم ... حداکثر دما ۷ و حداقل منفی ۳ درجه سانتی گراد پیش بینی شده ....

در مورد گیر دادن نیروی محترم انتظامی هم همتون کارتاتون پیشتون باشه تون ...

جناب ميشه بگي الان كرج چند درجه هست smiling
خوب سينا با اين وضعيت الان توام داري روي احتمالات راه ميري چون هواشناسي هاي نتم همچين ايمن نيستن كه بشه بهشون اطمينان كرد
من هر وقت ميخوام ماشين بشورم به اين هواشناسي نت اعتماد ميكنم 2 ساعت ديگه ماشينم كثيفه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: ديدار بهمن ماه - تهران - Sina - 2010/02/04

(2010/02/04, 12:00 PM)hamid_xever نوشته است: جناب ميشه بگي الان كرج چند درجه هست smiling
خوب سينا با اين وضعيت الان توام داري روي احتمالات راه ميري چون هواشناسي هاي نتم همچين ايمن نيستن كه بشه بهشون اطمينان كرد
من هر وقت ميخوام ماشين بشورم به اين هواشناسي نت اعتماد ميكنم 2 ساعت ديگه ماشينم كثيفه laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

ببین حمید
Today: یعنی دیروز
Tomoorow: پس فردا
ِYesterday این هم که تو هواشناسی زیاد به درد نمیخوره

اگه به اینا دقت کنی از این به بعد ماشینت ایشالا تمیز میمونه

---------------------------------------------

بعدش اولا شهرزاد چرا رای نداده ؟؟؟؟ کجایی شهرزاد؟؟؟؟
بقیه چرا رای ندادن ؟؟؟؟
ثانیا اگه تعداد افراد ساعت ۴ زیاد باشه میتونیم ساعت چهار قرار بزاریم تا ساعت مثلا ۷ الی ۸ باشیم ... بقیه هم ساعات بعد به ما بپیوندند

(2010/02/04, 01:14 PM)سینا نوشته است: ببین حمید
Today: یعنی دیروز
Tomoorow: پس فردا
ِYesterday این هم که تو هواشناسی زیاد به درد نمیخوره

اگه به اینا دقت کنی از این به بعد ماشینت ایشالا تمیز میمونه

احتمالا واسه مردم كه اينجوري برنامه نمينويسي ؟ smiling
مثلا بگي for يه دستور شرطيه
main اصلي هم if هست
while تعريف تابع

smiling ها ؟؟؟ smiling