وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس بیماری زیبا رویان - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: ام اس بیماری زیبا رویان (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - sooorooosh - 2012/09/11

پکیدم از بس اعتماد بنفس دیدم....یعنی خودتون ناراحت نمیشین انقد ر از خودتون تعریف میکنین؟angry3angry3
والا تو شهر ما هر کدومشون رو که دیدیم مشکلات و معضلات فراوانی داشتند...یکیش زشت بود در حد تیم ملی...عین ماه شب 3..بعد یه هوا هم خودشو میگرفت..خو این هیچی ...یکیش قشنگ بود ولی سیکل و دیپلم بود....یکیش قشنگ بود یه درسیم خونده بود ولی شوهرش طلاقش داده بود...یک بچه هم داشتangry3
در کل بگم...خیلی خاص و خفن نبودن
گل بی خار خدا اون وسط خودوم بودمN_aggressive (35)Smile (16)Smile (16)Smile (16)

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - paeeze - 2012/09/12

(2012/09/11, 05:13 PM)sooorooosh نوشته است: پکیدم از بس اعتماد بنفس دیدم....یعنی خودتون ناراحت نمیشین انقد ر از خودتون تعریف میکنین؟angry3angry3
والا تو شهر ما هر کدومشون رو که دیدیم مشکلات و معضلات فراوانی داشتند...یکیش زشت بود در حد تیم ملی...عین ماه شب 3..بعد یه هوا هم خودشو میگرفت..خو این هیچی ...یکیش قشنگ بود ولی سیکل و دیپلم بود....یکیش قشنگ بود یه درسیم خونده بود ولی شوهرش طلاقش داده بود...یک بچه هم داشتangry3

منم تو این تاپیک همچین موردی رو گفتم با سنگ زدنمlaughing3

والا من از شمال تا تهران بیماران ام اسی رو دیدم هم انجمن هم مطب هم بیمارستان هم هم ....خیلی خاص نبودنTongue
کی اینو باب کرده؟confused

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - Pooya.N - 2012/09/12

اگر بتونیم آماری به این موضوع نگاه کنیم فکر کنم بیماری زیبارویان باشه واقعا
به این موضوع دقت کنید که زیبایی یک مسئله ی نسبی هستش
من خوشحالم بخاطر این اعتماد بنفسی که همه ی دوستان دارن
دوستانی هم که نافی این اعتماد بنفس هستند حتما از نظر خودشون زیبا نیستند
گناه میکنید اگر خود رو زیبا نبینید
شما اول از همه زیبایید چون انسان هستید، و بعدش هم زیبایید بدلیل اینکه ام اس دارین

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - arezooo82 - 2012/09/12

اتفاقا من ماه پیش رفتم تهران واسه ام آر آی یه دختر خانمی هم اونجا منتظر نوبتش بود.خییییلی خوشگل بود.ازش پرسیدم ام اس داری؟! گفت از کجا فهمیدی؟گفتم چون خوشگلیSmileSmileSmile
(2012/09/11, 05:13 PM)sooorooosh نوشته است: پکیدم از بس اعتماد بنفس دیدم....یعنی خودتون ناراحت نمیشین انقد ر از خودتون تعریف میکنین؟angry3angry3

ااااا پس چرا فیلم گلبهار رو شاکی شده بودی که چرا از یه دختر زشت استفاده کردن واسه نقش یه ام اسی؟!Smile

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - arezooo82 - 2012/09/12

(2012/09/12, 12:17 PM)paeeze نوشته است: باشه حالا که اصرار دارین منم میگم خوشگلمconfusedlaughing3

آرزو جان دیگه قبول کن الان دخترا همشون خوشگلن دلیل نمیارم......Smile (16)wink2

اگه منظورت آرایشه،خداییش من حتی یه کرم هم به صورتم نمیزنم چون از آرایش بدم میاد!اما مامور بیمه تو بیمارستان با همین قیافه معمولی بهم گفت چقدر خوشگلی حیف ام اس گرفتی!!Smile

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - paeeze - 2012/09/12

دیگه یه چیزی میگن دلمون خوش باشه confusedwink2

اکی یادم رفته بود زیبایی رو قبول کرده بودمlaughing3

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - afsaneh - 2012/09/12

منم زياد تو مطب بيماراي خوشكل نديدم ولي يه بار كه تو ديدار شركت كردم دختراي خودمون واقعا خوشكل بودنagreement2

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - neda.n - 2012/09/12

خب واقعیت اینه که به ام اس بیماری زیبارویان ، به این خاطر نمی گن که همه بینارای ام اس زیبا هستن بلکه از اونجاییکه دخترا بیشتر از پسرا به ام اس دچار میشن . این لقب متفاوت بهش داده شده . حالا نگین من گفتم پسرا زشتنا منظورم دقیقا وجه تسمیه ایه که توو شعرا و ادبیات و اینا هم برا دخترا که حالا جنس لطیف ترند به کار میره . خلاصه که این لقب فقط دلیلش به خاطر درصد بالای ابتلای دختران به ام اسه

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - دریا 12 - 2012/09/13

میگن دلمون خوش باشه من که تا حالا هر چه دیدم معمولی بودند icon_biggrin

RE: ام اس بیماری زیبا رویان - ehsan 10054 - 2012/09/13

تو پارك نشسته بودم
يكي اومد گفت بيماريت بيماريه زيبا رويانه
منكه نه زيباييه خاصي دارم نه زيبا رويم
به اين نتيجه رسيدم الكي هست اين حرف
confused