وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: عود مجدد ام اس بعد از قطع دارو (/Thread-%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%B7%D8%B9-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - Sina - 2011/11/30

چرا این سوال رو از خود دکترت نمیپرسی؟

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - مولتی ام اس - 2011/11/30

منم با نظر دوستان موافقم
حداقل با یک دکتر دیگه مشورت کن

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - yas - 2011/11/30

(2011/11/30, 10:54 AM)Sina نوشته است: چرا این سوال رو از خود دکترت نمیپرسی؟

دکتر در جوابم میگه مشکلی نیست برو بسلامت من چی بگم دیگه smiling

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - Aynaz - 2011/11/30

(2011/11/30, 12:34 PM)yas نوشته است: دکتر در جوابم میگه مشکلی نیست برو بسلامت من چی بگم دیگه smiling
البته دکتر منم بهم گفته که اگه یکسال از استفاده از داروت بگذره و حمله نداشته باشی داروت رو قطع میکنم ولی نگفته دیگه خوب میشم و نیازی به مراجعه ندارم

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - paeeze - 2011/11/30

چه دکتر های خوب و امیدوار کننده ای دارین.اسمشونو بگیم منم برم پیششون.

Smile (16)wink2

یاسی جان احتمالا منظورش این بوده که ام است خاموش هست و نیازی به دارو نیست.خیلیا اینطورین!

اینکه به فردی که در آینده تو زندگیت میاد بگی یا نگی من فکر میکنم کاملا شخصیه.

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - shahrzad.s - 2011/11/30

سلام به نظر من به دکترت اعتماد کن .چون اگر یک دکتر دیگه بری بگه آمپولارو ادامه بده !آنوقت دکتر سومی میری چون بازم شک می کنی که کدام درست است !من خودم حتی به بیماریم شک داشتم تا حالا 4تا دکتر عوض کردم !!!!!!!!!!confused2

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - nahid - 2011/11/30

من با این نظر که به یه دکتر اعتماد کنیم موافق نیستم، چون یکی ازعلتهای دیر تشخیص داده شدن بیماری من همین اعتماد به یک پزشک و پیگیری نکردن بود.پزشکان میتونن آگاه یا ناآگاه باشن. اگه اشتباه کردن ما چه کاری از دستمون ساخته س ؟
من که فکر میکنم اگه شک کردیم و رفتیم پیش دوتای دیگه ضرری نداره ، نظر دونفرشون اگه یکی بود ، اون رو قبول می کنیم ! فایده ش اینه که حق انتخاب دکتر بهتر رو پیدا می کنیم.ولی در مورد ملاک خوب و بد بودن هم منطقی فکر کنیم.

حالا این سؤال در مورد قطع دارو بود یا در مورد ازدواج ؟

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - nedaaa - 2011/11/30

(2011/11/29, 09:51 PM)yas نوشته است: سلام بچه ها یه سوال خیلی مهم داشتم
دیروز رفته بودم دکتر دکتر بهم گفت خب تو تا قبل عید نوروز داروت قطع میشه من جا خوردم گفتم واقعا گفت اره برا اینکه تو این 4 سال علایمی نداشتی و معایناتت طبیعی بوده و ام ار ای هاتم خوب برا همین مثل روز اولیکه بهت گفتم یه دوره 4-5 ساله هست این دوره تموم میشه و هر کی به راه خودش confused2

من میدونستم داروم رو قطع میکنه ولی اون سری یه پلاک اضافه شده بود به ام ار ایم که دکتر گفت اشکال نداره
حالا من موندم وقتی داروم رو قطع کنم یعنی دیگه مشکلی پیش نمیاد ؟ اگه مثلا مثلا بخوام ازدواج کنم باید این حقیقت رو باز یاداوری کنم ؟ بعدش چی برای بقیه ماجرا مثلا بارداری و اینده و .............
میدونید وقتی دکتر میگه هر کی به راه خودش یعنی دیگه من حتی بقول خودش لازم نیست بهش سر بزنم دیگه ولی خب من که نمیدونم بعدش چی میشه پس ؟ Smile (52)

عزیزم دارو اصلا مهم نیست ما ایرانیها از اول اینجوری بهمون خوروندن که همه چیز با دارو حل میشه ولی اصلا اینطور نیست اتفاقا مارو بیشتر ضعیف میکنه
ورزش کن و شادی کن و غذای خوب بخور و هیچ استرسی نداشته باش که بهترین دارو همین چیزهاست

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - yas - 2011/12/04

اونکه بله صد در صد ولی خب نمیدونم اینهمه با ام اس زندگی کردیم یعنی الان میخواد بره تموم شد به همین زودی ؟wink2 والله من که نفهمیدم باید چیکار کنم ؟

RE: یه سوال؟(درباره قطع دارو توسط پزشک) - nooresefid333 - 2011/12/04

لطفا ریسک نکن، چند دکتر دیگه هم برو امیدوارم هرگز حمله دیگه ای نداشته باشی و راحت شوهر کنی1 شوهر خوب.