وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: ربیف - رسیژن (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%81-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86)
+---- موضوع: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) (/Thread-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%81-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3

دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - Ermia - 2011/10/27

سلام دوستان . ایشالا که همگی سالم و مهمتر از اون دلتون خوش باشه . من 3 سال پیش که تزریق ربیف رو شروع کردم یه دستگاه بهم دادن به اسم ربیجکت . اون موقع میگفتن تعدادش محدوده و به همه نمیرسه . حالا نمیدونم راسته یا نه . به هر حال من یه بار بیشتر ازش استفاده نکردم . حالا هر کس که واسه تزریق مشکل داره یه پیام بده تا در اولین فرصت براش بفرسم.
فقط ازتون خواهش میکنم هر کس نمیتونه خودش تزریق کنه پیام بده

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - sami - 2011/12/19

سلام دوستان من هم این دستگاه رو دارم ولی چون پرستار مربوطش تشریف نیاوردن کار با دستگاه رو به من اموزش بدهندو من ناچارا بدون دستگاه تزریقام رو انجام میدم و تا حالا اصلا از دستگاه استفاده نکردم اگه کسی لازم داره من تقدیم میکنم

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - Farzane - 2011/12/19

سلام به همه منم دستگاه تزریق بتافرون ورسیژن دارم دیگه استفاده نمی کنم افتاده تو انباری هر کس واقعا احتیاج داره پیام بده تقدیم کنم.البته به نظر من ترزیق بدون دستگاه خیلی بهتره چون دستگاه سوزن با ظرب وارد بدن میکنه ولی وقتی خودت تزریق میکنی بهتره .من وقتی بعد از سه تزریق بادستگاه برای اولین بار با دست تزریق کردم کلی گریه کردم که چرا من تو این چند سال به خودم زجر دادم.
خلاصه ما درخدمتیمwink2wink2

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - sara-m - 2011/12/20

سلام به همه!! من با دستگاه ربیجکت تزریق می کنم برای من که خیلی بهتر از تزریق دستیه!! من سی دی آموزشی با دستگاهش رو دارم اگه کسی لازم داره می تونیم حق کپی رایتش نقض کنیم! بهترین کار! به نظرم همین که سوزنشو نمی بینی بهترین کاره!!

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - mzjoon - 2012/02/20

سلام من 1ساله کهربیف با دستگاه تزریق میکنم خیلیم راضیم البته ببنید که سوزن دستگاه باید روی 3 مثلث باشه من اوایل نمیدونستم ولی الان کشف کردم که خیلی هم بهتر شده

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - Mahdieh - 2012/02/20

منم ربیف رو بادستگاه میزنم یه بار اومدم بدون دستگاه تزریق کنم نتونستم نمی دونم چرا؟ در هر صورت من با دستگاه راحتم البته بجز کبودی هایی که برام به جا میزاره

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - sargol - 2013/02/10

[attachment=9095]این دستگاه تزریق ربیف{رسیژن }هست

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - hessam - 2013/02/10

(2012/02/20, 11:09 AM)mzjoon نوشته است: سلام من 1ساله کهربیف با دستگاه تزریق میکنم خیلیم راضیم البته ببنید که سوزن دستگاه باید روی 3 مثلث باشه من اوایل نمیدونستم ولی الان کشف کردم که خیلی هم بهتر شده
سلام
دوست عزیز اگر سر دستگاه را درست به سمت چپ چرخوانده باشید عمق تزریق از ۱ مثلث به سمت ۳ مثلث بیشتر می شه ولی شما اشتباه به سمت راست (اشتباهی که انجام داده ایدHuh ) چرخوانده باشید عمق دستگاه از ۳ به ۱ کمتر می شه
البته من ربیف ایتالیایی می زنم و این شمارها دکتر لطفی آن موقع که ایران بود بیشتر در مورد استفاده از ربیف اصلی در اختیارم گذاشتن که به این شمارها تماس گرفتم و دو جلسه حضوری رایگان به من اموزش دادن در مورد ربیف ایرانی (رسیژن ) نمی دانم این شماره به کارتون می یاد یا نه

برای اطلاعات بیشتر
۸۸۸۸۷۰۴۵-۷ ۰۲۱
۲۲۲۲۴۳۷۵ ۰۲۱
۲۲۲۲۲۶۸۰ ۰۲۱
از روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ تماس بگیرید
انشاالله موفق و سر بلند باشید

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - الی کوچولو - 2013/02/10

مگه وقتی خودمون تزریق می کنیم چه مشکلی وجود داره!؟ آخه تزریقش که اصلا کار سختی نیست. یه کم خود کفا باشیم و این دردسرها رو برای خودمون درست نکنیم!

RE: دستگاه تزریق ربیف (رسیژن) - hessam - 2013/02/10

(2013/02/10, 06:50 PM)الی کوچولو نوشته است: مگه وقتی خودمون تزریق می کنیم چه مشکلی وجود داره!؟ آخه تزریقش که اصلا کار سختی نیست. یه کم خود کفا باشیم و این دردسرها رو برای خودمون درست نکنیم!
موقعی که یک سری خدمات در اختیار آدم می زارند اگه آدم استفاده نکنه کفر نعمت کرده party0048.gif