وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
احساس درونی و انتظارت از مسئولین - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: احساس درونی و انتظارت از مسئولین (/Thread-%D8%A7%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - earth - 2011/10/07

منم دلم می خواد اگه به کسی گفتم ام اس دارم نگه آخیییییییییییییی. دوست دارم که شرایط رو برام بهتر کنند ولی دلم نمی خواد که اگه فهمیدند ام اس دارم بگن آخییییییییییی بعد هم در گوش هم با نگاهی دلسوزانه پچ پچ کنند و نگاهم کنند و بخوان کارم رو راه بندازند. و متفاوت نگاهم کنند. که انگار دو روز دیگه قراره بمیرم. چرا که الان که یه نگاه به فعالیتهای خودم می ندازم از خیلیها فعال تر هستم.

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - paeeze - 2011/10/07

واسه همین چیزاست من به کسی نمیگمsmiling
فقط یه دفعه تو بیمارستان مجبور شدم بگم که یه خانمی اونجا بود گفت برو نذر کن خوب میشیlaughing3آخییییییییییییییی نگفتنlaughing3
البته همه چیز ممکنه!
یکی از دوستان به هزینه ویزیت اشاره کرد,بد نیست بگم که خودم چند هفته پیش فهمیدم که هزینه ویزیت بیماران خاص تو مراکز دولتی رایگانه.

دیگه نوبت و این چیزا هم نمیخواد.واسه نوشتن داروهام راحت شدم دیگه!!!!!!!!!!!!!!agreement2

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - Ali 324 - 2011/10/07

اگه بخواهید اشاره کنید مشکلات که کم نیست !!

بزرگترین مشکل من در مورد ام اس دیدگاه خیلی غلط مردمه در مورد ام اس !! خداییش چرا کسی نمی یاد از مسئولین و اماری دقیق از سن و تحصیلات و توان مندی های بچه های ام اسی بگه به مردم که اکثر ماها قشر تحصیل کرده و جوانیم ؟؟؟؟مگه ما از مریخ اومدیم

یا از جامعه جدا بودیم ؟؟ به خدا ما با مردم عادی فرقی نداریم !! فقط زیاد به فکر بشریت بودیم که از حرص و جوش بعضی ها ( خادمین )ام اس گرفتیم !! angry3angry3angry3angry3angry3

چرا یه مستند خوب در مورد ام اس ساخته نشده تا حالا که واقعا درد ما ها رو منعکس کنه به مردم و مسئولین !!!! بابا به خدا این قدر که مردم و مسئولین ما رو اذیت می کنن ام اس جرئت اذیت کردن مارو نداره !!!!angry2angry2

چرا بیماری ما برای خیلی از شرکت های وارد کننده دارو شده مثل یه بازار سیاه پول ساز !!!! هر کسی زورش برسه دارو وارد کشور میکنه و روی ما موش های ازمایشگاهی امتحان میکنن تا خودشون ملیاردر بشن !!Huh

نمونه ی اخریش هم همین دارو های ارژانتینی !! یا گرون کردن ریبف یا داروهای خارجی برای مجبور کردن ما به مصرف داروی ایرانی !!! واقعا برای ما ننگه !! مسئولین ما مدعی رفاه و این جور مزخرفاتن برای بیماران خاص!! و از طرفی

خودشون . . . . . !!!angryangryangryangryangry

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - paeeze - 2011/10/07

Dodgyحیف که این حرفا رو فقط خودمون میگیم و میشنویم!!!!!!!

شرکت های بیمه ای رو هم اضافه کنین!

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - ساغر - 2011/10/07

من فکر میکنم مهمترین موضوع اصلاح طرز فکر و دید عموم نسبت به ام اسه.همین طور به عقیده من مشکلات مربوط به تامین هزینه درمان و خرید دارو از بزرگترین معضلات بچه های ام اسه

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - blue sky - 2011/11/17

اساتید درکمون کنند
از ما نخان مث بقیه حتی بهتر از بقیه باشیم
تند وفرز
بدواینور بدو اونور
برو کنفرانس ملی کنفرانس بده

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - TootFarangi - 2011/11/17

(2011/11/17, 08:12 PM)blue sky نوشته است: اساتید درکمون کنند
از ما نخان مث بقیه حتی بهتر از بقیه باشیم
تند وفرز
بدواینور بدو اونور
برو کنفرانس ملی کنفرانس بده

بلو جان این تاپیک هم که تاریخش گذشته آخه چرا پست اول رو نمی خونی ؟ smiling

به نظرم کنفرانس این دوست جان تموم شده باشه confused2 آخه قرار بوده اواخر مهر باشه حالا آبان هم تموم شد که Rolleyes

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - parisa2011 - 2011/11/18

میلو جان همایش مونده آذر ماه
توی کشور ما که زمان و برنامه ریزی ارزشی ندارهangry3angry3angry3

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - baran1390 - 2011/11/18

پریسا جان با تشکر از شما
با توجه به حرفایی که دوستان زدند ، که همه اونها رو منم میخواستم بگم ، مورد دیگه ای که هست و هیچ کس به اون اشاره نمیکنه و هیچکسم دونبالش نیست (البته از نمایندگان انجمن مشهد گله مندم) کلاسهای همیشگی برای بیماران ام اس مثل شنا ( البته کلاس یوگا گذاشتن که 8 صبح هست ، اونم توی انجمن بدون هیچ تجهیزاتی ) اگه برای بچه ها باشه و همیشه بتونن استفاده کنن خیلی خوبه لطفا به گوش مسئولین برسانید ، بابا ما احتیاج به تفریحم داریم که صد البته ارتباط مستقیمی با سلامتی و روند بهبودمون داره

RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - TootFarangi - 2011/11/18

(2011/11/18, 07:56 PM)parisa2011 نوشته است: میلو جان همایش مونده آذر ماه
توی کشور ما که زمان و برنامه ریزی ارزشی ندارهangry3angry3angry3

خوب پس اینو هم بگید ، چرا وقتی به بهزیستی مراجعه می کنیم واسه گرفتن کارت معلولیت به امثال من می گن : به شما هیچی تعلق نمی گیره ، بفرمایید برید هر وقت نشستید روی ویلچیر بیایید ...
ولی وقتی می خواهی بری سر کار تو شاریطش نوشته : عدم ابتلا به بیماری خاص. در صورت برخورد با متقاضی که دارای بیماری خاص می باشد در هر مرحله از مراحل استخدامی ، استخدام وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

اگر معلولیم ، چرا بهزیستی همچین می گه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر سالمیم و جزو معلولین نیستیم چرا وقتی می خواهیم بریم سر کار نهاد ها و ارگان های مربوطه همچین می گن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

angry2angry2angry2