وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تهیه تایسبری - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: تایسبری (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%A8%D8%B1%DB%8C)
+---- موضوع: تهیه تایسبری (/Thread-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D8%A8%D8%B1%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: تايسبري Tysabri - sparrow - 2013/04/14

سلام دوستان من سه ماهی میشه که تایسبری رو شروع کردم از استرالیا برام میارن ولی این ماه تاخیرشد و هنوز دستم نرسیده وتزریق چهارمم فرداس منم دارومو ندارم چکارکنم کسی اینجا هست که ازش بگیرم ومن داروم تا هفته ی دیگه حتما میرسه بهش بدم لطفا کمکم کنید لطفا اگه کسی رو میشناسید که تایسبری میزنه لطفا شمارشو برام بفرستید

RE: تايسبري Tysabri - paeazan - 2013/04/14

(2013/04/14, 09:33 AM)sparrow نوشته است: سلام دوستان من سه ماهی میشه که تایسبری رو شروع کردم از استرالیا برام میارن ولی این ماه تاخیرشد و هنوز دستم نرسیده وتزریق چهارمم فرداس منم دارومو ندارم چکارکنم کسی اینجا هست که ازش بگیرم ومن داروم تا هفته ی دیگه حتما میرسه بهش بدم لطفا کمکم کنید لطفا اگه کسی رو میشناسید که تایسبری میزنه لطفا شمارشو برام بفرستید
سلام
ایران؟ آنارام چند ساله استفاده میکنه، مهتاب هم شاید یک ماه استفاده کرد و دیگه دستش نرسید
تا اونجایی که من میدونم

آنا که کم میاد اینجا اما فیس بوک میاد.براش پیام میذارم که جوابتونو بده
اینجا هم برا مهتاب پیام میذارم.ایشالله به یه طریقی دارو دستون برسه

RE: تايسبري Tysabri - sparrow - 2013/05/01

سلام بچها ازتک تک شما که سعی کردید منو کمک کنید متشکرم واقعا مرسی داروم دستم رسید خدارو شکر بعد از دو هفته تاخیر اخرش اومد ولی یکی یخ زدsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadاز اونور خیلی سخته اوردنش دارم سعی میکنم از ایران بگیرم ایشالا همه خوب خوب بشید

RE: تايسبري Tysabri - anaram - 2013/05/01

(2013/04/14, 10:35 AM)paeazan نوشته است: سلام
ایران؟ آنارام چند ساله استفاده میکنه، مهتاب هم شاید یک ماه استفاده کرد و دیگه دستش نرسید
تا اونجایی که من میدونم

آنا که کم میاد اینجا اما فیس بوک میاد.براش پیام میذارم که جوابتونو بده
اینجا هم برا مهتاب پیام میذارم.ایشالله به یه طریقی دارو دستون برسه
هانی من میام سایت
فقط همیشه نامرئی ام confused
از مهر گذشته هم دیگه تایسبری نمیزنم wink2.
اما میشناسم بچه هایی رو که تایسبری میزنن
یه آمار میگیرم ازشون ، بهتون اطلاع میدم Smile (52)

RE: تايسبري Tysabri - zhilaps - 2013/10/08

یکی از پسر عموهای منم همین امپول رو براش تجویز کردن.هرکدوم 12 هزار درهم.البته اونا دبی هستن و دولتشون بصورت رایگان در اختیارش میزاره

RE: تايسبري Tysabri - elham6070 - 2013/10/13

راستی کسی خبر داره الان تای سابری قیمتش چند شده؟ این که میگن 750000 تومن مریضها باید بدن راسته؟

RE: تايسبري Tysabri - rezami - 2013/10/19

ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟
من از تایسبری هیچ آگاهی ندارم

RE: تايسبري Tysabri - elham6070 - 2013/10/21

(2013/10/19, 08:49 PM)rezami نوشته است: ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟

دوست عزیز تای سابری آمپوله که فکر کنم به صورت وریدی تزریق میشه با سرم.ماهی یک بار هم استفاده میشه بیشتر از دوسال هم نمیشه استفاده کرد اینا اطلاعاتیه که من دارم خودم هنوز شروع نکردم و بیشتر از این اطلاع خاصی ندارم امیدوارم این موارد به دردتون بخوره

RE: تايسبري Tysabri - rezami - 2013/10/21

(2013/10/21, 06:50 PM)elham6070 نوشته است:
(2013/10/19, 08:49 PM)rezami نوشته است: ببخشید تایسبری سوزنه؟ از بتا قویتره ؟ اینم یک روز در میانه ؟

دوست عزیز تای سابری آمپوله که فکر کنم به صورت وریدی تزریق میشه با سرم.ماهی یک بار هم استفاده میشه بیشتر از دوسال هم نمیشه استفاده کرد اینا اطلاعاتیه که من دارم خودم هنوز شروع نکردم و بیشتر از این اطلاع خاصی ندارم امیدوارم این موارد به دردتون بخوره

ممنون دوست عزیزم امیدوارم هیچ وقت احتیاج نباشه بزنی

RE: تايسبري Tysabri - alireza1111 - 2014/04/21

سلام!

من خبر خوبی شنیدم. گویا تایسبری بیمه شده! agreement2این که خیلییییییییی عالیه! کسی میدونه ساخت کجاست اونی که بیمه ست؟