وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس (/Thread-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/11/11

هرجور راحتیconfusedconfused
یاسی جون عزیزم با ادم بیسواد که حرف نمیزنی باشه حرف خودتو بزن صلاح مملکت خویش خسروان دانند.پس انصراف دادی دیگه نباید پستی هم مبنی برانتقالی ندادن به کساییکه تازه تو فکرشن بزنی.چون این با واقعیت خیلی متفاوتهconfused

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - ارزو - 2011/11/14

بچه ها جواب بدين لطفا

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - paeeze - 2011/11/14

(2011/11/11, 04:20 PM)ارزو نوشته است: براي ارشد سراسري انتقالي ميدن به محل سكونت؟
به راحتي آزاد هست يا نه؟
ام اس باعث شد كه 3 سال ديرتر برم دانشگاه با اينكه درسم در حد عالي بود تازه نه رشته ي دلخواهمو نه دانشگاهي كه دوس داشتم
خيلي دوس دارم كه ارشد و بتونم زود شروع كنم

یکی از دوستان چند صفحه قبل حدودا جواب سوالتو که سوال منم بود داد.

مثل اینکه خیلی سخت میگیرن!!!!!!!!!!!!
سراسری منظورت روزانه هست دیگهSmile (16)؟این روزا ملت به غیر انتفاعی هم میگن سراسری.

باز بستگی به دانشگات داره ....احتمالا تهران سخت تر از جاهای دیگه بگیرن.
به نظر من کس نخارد پشت من.....

حدودا 3 ماه مونده از این وقت خوب استفاده کن منت کسی رو هم نکش(یکی باید این حرفا رو به خودمم بزنه)

موفق باشی آرزو جان ایشالا جای خوبی قبول شیم.

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - yas - 2011/11/14

شکلات جان تو حرف زور میزنی اولا این تایپیکی سوالم رو مطرح کردم ربطی به حرف تو نداشت دوما
بله انصراف دادم بخاطر اینکه تو هم حرف زور میزنی من میگم کلاسها شروع شد الان دیگه اذرماه میخوان امتحان بدن تو هی میگی نه این مال ترم بهمنه وقتی زور میگی من چی بگم وقتی اطلاعی نداری از دانشگاه اونجاییکه قبول شدی چی بگم اخه ؟ که میای اینطوری حرف میزنی واقعا که از شما بعدیه مثلا ورزشکاری angry2

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/11/14

توهین کردن خیلی راحته گویا؟؟؟؟؟؟؟؟confused
اصلا من یه ادم بیسواد هیچی ندون،ببخشید در امر راهنمایی و پرسش شما در این تاپیک مداخله ایجاد کردم.ایشالا همیشه موفق باشی.

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - yas - 2011/11/14

من به کسی توهین نکردم و نخواهم کرد شما گفتین منم جواب دادم همین و بس

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - ارزو - 2011/11/15

دعوا نكنين دوستان

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - arezooo82 - 2011/11/15

ا ا ا بچه هااااا.کلاه قرمزی رو یادتونه؟دعوا کار بچه های بدددده Tongue

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - negarrrr - 2013/05/06

من دانشجوی دانشگاه سراسری رشت بودم البته ترم آخرم بهمن ماه تموم شد به خاطر بیماریم به راحتی برای تهران انتقال دائم گرفتم حتی اولش مهمان برنداشتم یک سره انتقال دائم . یکی از تبصره های دانشگاه همینه و باید حتما عمل کنند
وقتی نامه از دکترتون ببرین اونا توی کمیسیون پزشکیشون اعلام میکنن و خیلی سریع جواب میدن حتی اگر شده یه کم اغراق کنید که مثلا سریعتر باید برین تحت درمانید و ...

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - arezooo82 - 2013/05/06

منم از طریق ام اس واسه دانشگاه انتقالی گرفتم.فقط اونا یه کمیسیون پزشکی میذارن که دکتر خودشون هم اونجاست..از ام اس میپرسن و هی میپیچونن که اگه داری دروغ میگی اشتباه کنی! ولی در نهایت انتقالی میدن!