وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: شرایط انتقالی تحصیلی بخاطر ام اس (/Thread-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - yas - 2011/10/18

شکلات جان من میگم هفته ایندش که رفته بودم ثبت نام باید میرفتم کلاس wink2 کلاسها رو نوشته بود کی شروع میشه حتی اسم استادا

چون اول مهر بود برای ترم مهرماه بود ولی اگه دیرتر میشد مثلا اواخر مهر یا ابان بله برا ترم بهمن بود N_aggressive (35)

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/10/18

نه عزیزم تو تکمیل ظرفیت قبول شدی ثبت نامم میکردی اسمت تو لیست هیچ استادی نمیرفت و بهمن ماه باید سر کلاس بری
بله کلاسها اون موقع شروع شده بودن حتی من خودم2جلسه رو جا موند که مسیول اموزش گفت اگر پذیرفته شده تکمیل ظرفیتی نگران نباش مهر کلاس ندارید از بهمن شرع میشه ترم برای تکمیل ظرفیتهاconfused

خب مال شما فرق میکنه چه گیری دادی عزیز من میگم کلاسهام شروع شده میخوای تلفن اونجا رو بگیر تا متوحجه بشی
ولی ایکاش میتونستی شماره تلفنهای مال تهرانم بهم میدادی گرچه گذشته ها گذشته ولی خب میتونم بپرسم برای انتقالی ازشون ببسنم اونا چی میگن ایشالله برا بعدا laughing3حالا تو بده icon_biggrin

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/10/18

خوب ببخشید فکر کردم میتونم راهنماییت کنم
اما اینو خوب میدونم هیچ واحد دانشگاهی پذیرفته شده مرحله تکمیل ظرفیت رو برای ترم مهر پذیرش نمیکنه
از یه عضو کوچیک خانواده دانشگاهی این مطلبو قبول کن
ایشالا همیشه موفق باشی عشقم به هر چیز مطلوبت برسیlove51love51love51love51ببخشید اگر باحرفام ناراحتت کردم
تلفنی کسی جوابتو نمیده هر کمکی از دستم برمیاد بگو به دیده منتlove28

نه بابا مرسی بهرحال شما هم راهنمایی کردید

حالا بعدا دوباره تماس میگیرم ببینم چی میگن ولی اون سه هفته پیش که با خانواده رفته بودیم دانشگاه مرکز همه کارامون رو کردیم و اعلام کردن رشته ما تشکیل میشه کلاسها ولی بعضی رشته ها تشکیل کلاساشون میفته برا ترم بعدی چون به ظرفیت کتامل نرسیده

بهرحال اگه خبری شد بهت میگم ولی ایکاش این حرفها ور زودتر میزدی که وقتی میرفتیم میدونستیم باید چیکار کنیم ولی با اینهمه اطلاعات که رفتم بازم کم اوردم و قبول نکردن همه هزینه واریز کردن ولی من رفتم تمام مئدارکم رو گرفتم و دست از پا درازتر برگشتم icon_cry اینم از بار سوم

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - فرناز - 2011/10/18

من احتمال میدم 1ترم را بمونید.من با عقد نامم 3ماه کارم طول کشید.خیلی طول میدند.مگر خدا باهات باشه زود پیش بره.بهتره از اول بیای.2جادرس خوندن دردسره

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/10/19

قربونت برم فرناز جون اصلا اینطور که میگید نیست
عشقم بیماران خاص همون لحظه موافقت میشه با انتقالیشون در عرض 1 روز.مادله رو سخت نکنیدhappy0065.gif

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - Mahdieh - 2011/10/19

بچه ها منم میخوام انتقالی بگیرم ولی نه از شهری به شهر دیگه برای دانشگاه
من میخوام انتقالی کاری بگیرم از یه سازمان به سازمان دیگه انتقالی بگیرم یعنی میخوام از میراث فرهنگی به آموزش پرورش انتقالی بگیرم میشه؟بخاطر این شرایطمون یه راهی هست؟icon_cryicon_cry
منم کمک کنید

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - shokolat - 2011/10/20

تا اون جاییکه من اطلاع دارم آموزش و پروزش همچین انتقالی رو موافقت نمیکنه..آموزش و پرورش از استخدام و کار بیماران خاص زیاد استقبال نمیکنهsad2

RE: شرایط انتقالی بخاطر ام اس - yas - 2011/10/21

:راستی شکلات یادم رفت بپرسم وقتی این مدارک رو ببری تهران بعدش فکسی چیزی نمینویسن یا نمیدن برا اون شهریکه میخوای بری که اونا هم اطلاع پیدا کنن اخه من از این خیلی میترسم که همه مسئولای اون شهر هم بفهمن angry3 بابا من چند ماه دیگه داروم قطع میشه دوست ندارم کسی بفهمه confused