وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر مشهد - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر مشهد (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF)

RE: سفر مشهد - بهــار - 2011/11/05

سلام به همه ی دوستان
من هیچ وقت توی تعریف کردن یه موضوع و دادن شرح حال قوی نبودم این کار را میسپارم به دوستای دیگم
اما میخوام تشکر کنم از همه ی دوستانی که تمام مدت در تکاپو بودند که به ما خوش بگذره
راجع به این اخلاق هم خوب هم بدشون باید باهاشون صحبت کنیم که کمی مسائل را با ما شریک کنند و انقدر ما را مهمان یه جمعی ندونن!بابا بخدا شما هم اندازه ی ما مهمانید و مسافر!
اول تشکر میکنم از حاج حسین که انقدر مهربون و صبور به همه ی امور رسیدگی کرد.
از آقا حامد که به ما نه خوابشو دیدیم نه خوراکشو!تمام مدت مشغله ی ما را داشت.
ار فربود و علیرضا و سینا که سه تا پلنگ زیرک بودند.علاوه به رسیدگی به برنامه ها با بازی مهیج مغز حروم ویژه ما را حسابی سر شوق آوردن!واقعا ممنون!حالا میتونید یه خواب اروم و راحت داشته باشید؟!
از آقا مهدی عزیز که برادرانه و بی توقع برای هممون هر چی که از دستشون بر میامد را انجام دادند.همینور ممنون از همسر مهربونشون مرجان جون و دختر ما فوق شیرینش ملینا.

امیدوارم یه روزی همه ی محبتتون را بتونیم جبران کنیم.
همه ی دوستای عزیزی که تو سفر همراهمون بودند منصوره جان دوست داشتنی و مادرشون و برادرش،سارای عزیز آرام و دوست داشتنی من با همه ی محبتش (وای الان یادم افتاد که زنجفیلت را نمیدونم بهت دادم یا نه ؟؟؟)که به همراه مادرش اومده بود،ساینا ی عزیز و پایه خودم با مادر مهربونش،هستی جون و دختر شیطون و مهربونش که اخر هم برامون عربی نرقصید و دلمون را آب کرد حسابی،پروانه و هدیه عزیز که ندیدمشون درست و حسابیsad،ساغر دختر لاغر که با هیوا اومده بود و کلی پایه و خونگرم بودن،الی و الهه دو دختر مهربون که برگشت با ما نبودنsad،وای مامان پریای معرکه که با این همه آرامشش منو تحت تاثیر قرار داد به همراه خواهر واقعا دوست داشتنیش و دختر کوچولوی سایتمون ژوانا که حسابی دلبری کرد،مریم عزیز انرژی مثبت جمعمون به همراه مادرش و خوراکیای گیاهی - درمانی خفنشون وای من چه قدر دل میخواست از اون معجون هل دار بخورم که فرصتش پیش نیومد،پگاه خانوم و مادرشون و هانیه جون و همسرشوت که امیدوارم بهشون خوش گذشته باشه،مهرشین صبوری و همسرشون دو یار مهربون که حسابی تو فکر همه بودند،احسان که باید حسابی دعواش کنیم که آمپولاشو نمیزنه و ازش تشکر کنیم که انقدر پایست تو هر جمعی،آقا ناصر و آقا غلام و آقا علی که از اصفهان امده بودند با کلی گز و سوهان.
بیتای مهربون که حضورش خاص و عزیز بود مهسا که یه دنیا شادی و هیجان و صمیمت میاره،نفیسه که میدونم دوستی باهاش لذت بخشه چه قدر ،نرگس که اروم و فعال و عزیزه مامان نرگس که با لبخندشو مهربونیش یه جو صمیمی برقرار کرده بود،شیما که واقعا ناز گیگیلی و مهربونه و مامان مهربونترش،بهار ماتیلات خودم که همیشه تو فکر همه هستlove28،.
بچه های انجمن مشهد که فوق العاده مهمون نواز بودن و حسابی مارا سر ذوق آوردند.خصوصا تشکر از میلو و راد عزیز.
اگه کس دیگه ای را از قلم انداختم دلیل به حافظه ی ضعیفمو نه کم رنگ شدن اون ادم از خاطرم.

ممنون ممنون ممنون
love28love28love28love28love28

RE: سفر مشهد - پویش - 2011/11/05

بهار جان زیارتت قبولsmilingsmilingsmilingخوب از همه یاد کردی ودل مارو آب کردیsadsadsad

RE: سفر مشهد - ساغر - 2011/11/05

سلام به همه دوستاي گلم.ازینکه به اين سفر اومدم و با بچه ها آشنا شدم خيلي خوشحالم.به من كه خيلي خوش گذشتagreement2 .ھمه ام اس سنتريا باحالن (همونجوري كه فكر ميكردم)
دلم واسه همه تنگ میشه
شما بازم همديگه رو ميبينين اما من معلوم نيس باز كي ببينمتونrolleyes
به همه برو بچ تدارکات و ھمه اونايي كه زحمت كشيدن خسته نباشيد ميگم
به اميد ديدارlove51

RE: سفر مشهد - پویش - 2011/11/05

ساغرجان عزیزم زیارتت قبول همین دفعه هم که بابچه ها همراه بودی خودش خیلی عالیهsmilingsmilingانشالله دوباره هم قسمتت میشه ناراحت نباشsmilingsmiling

RE: سفر مشهد - سـاناز - 2011/11/05

بالاخره اومدین ...
چقدر خوشحالم که بهتون خوش گذشته
دست همه دوستانی که برای این سفر زحمت کشیده بودن درد نکنه
به طور خیلی بدی دلم براتون تنگ شده بود
زیارتتون قبول دوستای عزیزم

RE: سفر مشهد - fereshteh - 2011/11/05

سلااااااااااااااااااام به همه مسافراي تازه برگشتهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
اما از بعضيهاشون هنوز خبري نيست، شايد توي حرم يا توي طرقبه جاموندنconfusedlaughing3
خيلي خوشحالم از اينكه ديدمتون، چه اونايي كه از قبل ميشناختم و چه اونايي كه تازه باهاشون آشنا شدمicon_questionlove51.
اميدوارم بهتون خوش گذشته باشه، اونقدر كه يه بار ديگه توي مشهد ببينمتونagreement2
نريد، ديگه برنگرديدsad2sad2
و اماااااااااااااااااا اونايي كه نيومدنSmile (52)
كه بايد حسسسسسابي خدمتشون برسيمSmile (52)
يا زودتر مياين مشهد يااااااااااااااااا......fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giflaughing3

RE: سفر مشهد - مـه ســـا - 2011/11/05

سلام به همسفراي عزيزم كه سه روز با هم زندگي كرديم و تو غم و شادي هاي هم شريك بوديم و سلام به دوستاي عزيزم توي سايت كه دلم براشون تنگ شده بود اساسي
اول از همه منم بايد از دوستاني كه نهايت تلاششونو كردند تا ما احساس راحتي بيشتري كنيم تشكر كنم.دوستاي خوبم فربد،آقا حامد،عليرضا، آقاي كاكاوند و سينا از احساس مسئوليتي كه در قبال ما تا آخرين لحظات سفر داشتيد ممنونم
بچه هاي انجمن مشهد كه سنگ تموم گذاشتند ميلو جون از تو و دوستانت هم ممنون.فرشتهlove51خوشحالم كه بالاخره اين سعادتو داشتم كه ببينمت
همسفراي نازنينمممممممlove28ساغر(يه خورده لاغر)دروغ گفتم بهتsad2 همين الانم دلم برات تنگ شده.شيماي نازنينم (ناز گيگيلي واقعي)،انيس پر شور و نشاط ،منصوره درياي آرامش،بهار دلنشينم،مامان پرياي گل كه ايشالا تو سفر بعدي كمتر خسته ببينمت، ژوانا گوگول بچه(به قول Miss B)،بهار ماتيلات عزيزم كه الان تو راه رشته،الي يك پنجاه و هفتي اصيل و الهه خواهرزاده خوشگلش، خاله آتناي خوش سليقه، دوستاي عزيزم دو تا خواهر مهربون نرگس و نفس،سارا كه من تحت تاثير متانتشم هنوزlove51، مريم جون كه خوشحالم بهش سفر خوش گذشته،بيتاااا عزيز دلم،مرجان حون و ملينا با اون همه شعر قشنگي كه برامون خوند،مهشيد جونم ،هيوا جان كه ظاهرا حركات موزون دوست داره، هم اتاقي هاي گلم هستي جون كه من واقعا دوستش دارم و مهرانه شيطون با اون تكيه كلامشconfusedهانيه جون،هديه جون و پروانه جون،پگاه خانم ، خلاصه همه..آقايون محترم جمع كه كلا يه مقدار ساكت بوديد
ماماناي نازنينlove28 مرسي كه بوديد و باعث شديد كه اين همه خاطره خوب برامون شكل بگيره

RE: سفر مشهد - TootFarangi - 2011/11/05

خوشحالم تا اینجاش این دوست جون ها بهشون خوش گذشته love28 حتما راضی بودین ؟؟؟؟؟؟؟؟ من مطمئن باشم 100% ؟؟؟؟ خیالم راحت باشه خوش گذشته ؟؟؟؟؟؟؟
باید باید باید باید بازم تشریف بیارید چون واقعا کم و کسری های این سری رو می خواهیم در حضور بعدی تون جبران کنیم love51

RE: سفر مشهد - ساغر - 2011/11/05

مه ساااااا چقدر قیافه ت آشناسlaughing3
دلم واست تنگ شدsad2
راستی تو لنز گذاشتی؟laughing3laughing3laughing3

RE: سفر مشهد - مـه ســـا - 2011/11/05

(2011/11/05, 06:03 PM)ساغر_س نوشته است: مه ساااااا چقدر قیافه ت آشناسlaughing3
دلم واست تنگ شدsad2
راستی تو لنز گذاشتی؟laughing3laughing3laughing3
عزيزم! به زيبايي طبيعي اعتقاد نداري شما؟؟؟؟:60: