وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - shokolat - 2011/08/17

خوب به نقد وتشریح و پیشنهادو انتقادات موثر شما تبریک و خسته نباشید میگم
دیگه نوبتی هم باشه نوبت منه در یه برنامه به عنوان نمایندتون شرکت کنمagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

50ملیون تومن درخواستم اب میخوره بدو قلک هاتون رو بیارید بشکنیم ببینیم چقدر جمع میشهangelangelangelangelangelangel
بعدش نوبت شکلات میرسه که برنامش مورد نقد قرار بگیره فکر کنم خیلی برنامه عالی ای بشه هاlaughing3laughing3laughing3laughing3

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - roya7116 - 2011/08/18

سلام اول تشکرازبرنامه ماه عسل(تازه دیدمش)وهمه بچه هایی که زحمت کشیدن
بعدمعذرت چون حوصله نمیکنم همه این صفحه ها روبخونم درجریان بحث نیستم فقط چیزیو که بنظرم رسید میگم اگه خیلی پرت بود ببخشید چرافیلم طلا ومس بدبود؟درسته ام اس گرفتن به معنی فلج شدن نیست درسته تعدادبچه هایی که ام اس دارنداماکاملا سالمند زیاده وباید نگاه جامعه عوض بشه امایادمون باشه همه مادرگیربیماری موذی هستیم که اگه ازش غافل بشیم اون روی سکه روهم شایدببینیم(که براهیچ کس پیش نیاد)که تعدادی هم هستن که مثل اون فیلم به مراحل بدمیرسن(مثل من)مگه اینکه بگیم ما که تعدادمون کمم نیست قبلا ام اس گرفتیم که مثل الانهادکترهاسریع تشخیص نمیدادند/داروهاتنوع وکارایی الانونداشتن دراین جامعه ام اسی هانیستیم!
من ازدیدن فیلم طلاومس لذت بردم تاحدودی شبیه من بود(غیرازوفاداری ومهر شوهرش)امااولین فیلمی بودکه درموردام اس بودواین یعنی دیده شدیم وتازه خوشحالم شدم حالا شما میگیدبدبود چرا؟چون فلج شد؟
نظرا متفاوته امااون فیلم قشنگ بودتعدادی هم هستن که اون جورین کارشماهم قشنگ بودتوی برنامه ماه عسل تعدادی هم اینجورین قله فتح میکنن مشکل خاصی هم ندارن دمشونم گرمagreement2
هرچی به ام اس پرداخته بشه خوبه تابیشترشناخته بشهicon_biggrin

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - leyla - 2011/08/18

:angry::agree::
ba msgharh kardan m.s tavanstam an ra mhar konam

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - havaars - 2011/08/18

(2011/08/18, 01:27 PM)رویا م نوشته است: سلام اول تشکرازبرنامه ماه عسل(تازه دیدمش)وهمه بچه هایی که زحمت کشیدن
بعدمعذرت چون حوصله نمیکنم همه این صفحه ها روبخونم درجریان بحث نیستم فقط چیزیو که بنظرم رسید میگم اگه خیلی پرت بود ببخشید چرافیلم طلا ومس بدبود؟درسته ام اس گرفتن به معنی فلج شدن نیست درسته تعدادبچه هایی که ام اس دارنداماکاملا سالمند زیاده وباید نگاه جامعه عوض بشه امایادمون باشه همه مادرگیربیماری موذی هستیم که اگه ازش غافل بشیم اون روی سکه روهم شایدببینیم(که براهیچ کس پیش نیاد)که تعدادی هم هستن که مثل اون فیلم به مراحل بدمیرسن(مثل من)مگه اینکه بگیم ما که تعدادمون کمم نیست قبلا ام اس گرفتیم که مثل الانهادکترهاسریع تشخیص نمیدادند/داروهاتنوع وکارایی الانونداشتن دراین جامعه ام اسی هانیستیم!
من ازدیدن فیلم طلاومس لذت بردم تاحدودی شبیه من بود(غیرازوفاداری ومهر شوهرش)امااولین فیلمی بودکه درموردام اس بودواین یعنی دیده شدیم وتازه خوشحالم شدم حالا شما میگیدبدبود چرا؟چون فلج شد؟
نظرا متفاوته امااون فیلم قشنگ بودتعدادی هم هستن که اون جورین کارشماهم قشنگ بودتوی برنامه ماه عسل تعدادی هم اینجورین قله فتح میکنن مشکل خاصی هم ندارن دمشونم گرمagreement2
هرچی به ام اس پرداخته بشه خوبه تابیشترشناخته بشهicon_biggrin

دوست عزیز، اگر دقت می‌کردید در برنامه، من در مقابل سوال آقای علیخانی گفتم که فیلم را خیلی دوست داشتم و بازی خانم جواهریان تحسین‌برانگیز بوده، همیشه هم در همه جا از این فیلم دفاع کرده‌ام Smile

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/18

(2011/08/17, 07:22 PM)nazaninn نوشته است: آنی جان داری اشتباه می کنی این قسمت رو چون من شاهدم که تا آخرین لحظه همه سعی کردن فربد تو برنامه باشه(همه یعنی بچه های ماه عسل)!
کلا اون چیزی که اونا رو راغب کرد فربد بود نه هیچ چیز دیگه ای و تا شب قبل که بنا به مصلحتهای یه عده دیگه (خارج از صدا و سیما و سسنتریا) فربد حذف شد تا وقت کم نیاد! خودشون هم خیلی ناراحت شدند و به من گفتند همه سعی خودمون رو می کنیم تا فربد رو صحنه حضور پیدا کنه تازه دلشون می خواست فربد به تنهایی تو یه برنامه دیگه حضور داشته باشه چون خود احسان هم می گفت من خودم قبلتر ها از ام اس وحشت داشتم و با وجود یه همچین شخصی شوکه میشم!
بعد از برنامه باید تماسایی که به من می کردند و اظهار شوقی که واسه حضور هرچند کوتاه فربد نشون می دادند رو میدیدیwink2
اونا دو سه ماه واسه خاطر سوسن و فربد برنامکه ریزی می کردند انقدرها هم بیکار نیستند بعضیا

الان هم فک میکنم در نتیجه و کلیت حساب کنی برنامه کیفیتش بد نبود و اون انتظارایی که از بچه ها داشتیم برآورده شد باور کنیم که راحت نیست جلو دوربین و اینهمه بیننده مثل اونا بتونیم حرف بزنیم توی اون وقت کم
نازنین جونم منم که نگفته ام که کی نمیخواستهفربد نباشه . چون اصلن هنوزم نمیتونم درک کنم که چه کسی و چرا نخواسته که فربد باشه
فقط گفتم یه عده نخواستن فربد توی برنامه ی اونشب حضور داشته باشه wink2
اون قسمت پشت صحنه رو هم واقعا نمیدونم جریانش چی بود فقط خیلی تعجب بر انگیز بود برای من . خیلیییییییییییییییییی
درباره ی نتیجه ی کار بچه ها همکه خودت شاهدی من توی وبم کامل نوشته ام که بنظرم برای اولین قدم خیلی خوب بود . خیلییییییییییagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - shokolat - 2011/08/18

عزیزانم همه چی تموم شد به خیر و خوشی و همه نشستن دارن حالشو میبرن
حالا ما هی بیاییم بزنیم تو سر خودمون
از خیلیای دیگه تک تکمون تواناتر و بهتریم.خوش باشیدو بیخیالagreement2agreement2agreement2agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/18

فکر کنم دیگه باید اختتام این تاپیک رو اعلام کنیم .
استقبال از این تاپیک شدیدا زیاد بود . 15 روز از ایجاد این تاپیک میگذره که حدود 21 هزار بازدید داشته و تبدیل به پنجمین تاپیک پر بازدید سایت شده . و البته موضوع این تاپیک هم موضوع مهمی بود .

فقط در جواب پست مریم باید بگم که علت معرفی شدن سایت و اصلا جریان معرفی به اون صورت چی بود .

واسمون مهم بود که اسم و ادرس سایت در برنامه اعلام بشه تا معلوم بشه تدارک این برنامه از طرف کی بود . چون اگه اعلام نمیشد همه چی به اسم انجمن تموم میشد و حداقلش اینه که در حق زحمت چندین ماهمون اجحاف میشد .

به بچه ها گفتیم که ادرس سایت رو در برننامه عنوان کنن یا حداقل از کلمه ام اس سنتر استفاده کنن .
از کلمه ام اس سنتر که خیلی استفاده شد . از حسین ممنونم .
اسم و ادرس سایت هم به طور کامل توسط فربد عنوان شد ولی متاسفانه پخش نشد !

و اما موضوع پیدا کردن ادرس که گفتی هیچ کس نفهمید این مرکز ام اس چیه باید بگم که از زمان پخش برنامه تا الان حدود 200 نفر در سایت ثبت نام کردن که نحو اشنایی با سایت رو برنامه ماه عسل عنوان کردن . پس بازخورد کلمه ام اس سنتر خوب بوده و هر کسی که اهل کامپیوتر و اینترنت بوده به راحتی تونسته سایت رو پیدا کنه .

دیگه همین . بقیه حرف ها رو هم قبلا زدم دیگه . تکرارش خیلی خسته کننده میشه .

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - earth - 2011/08/19

سارا من افتخار دیدار شما رو نداشتم. ولی خیلی از بچه های فعال سایت رو دیدم. به امید دیدار. خب اینکه این تاپیک گردش زیادی داشته نشان از اهمیتش داره. از دوستان توقع داشتم کمتر از این جمله های تنشی استفاده کنند اون روزی که پستی ارسال کردم و خواستم که دوستانه بیایید نظرهای سازنده امون رو بگیم سر سوزنی قصد تنش نداشتم نه اینجا نقد فیلم اخ.راج.ی هاست نه کسی آقای د.ه ن.م.کی که بخواد جبهه گیری کنه صحبتی صادقانه جهت بی نقص تر اجرا شدن برنامه های آتی کردم و سر سوزنی هم قصد اینکه تو سر کسی بزنم نداشتم. لطفن کسی هم جواب ارسال منو نده چون این روزها یه کم گرفتارم و نمی تونم و نمی خوام به اندازه گذشته همه ارسالات رو بخونم. من یا هرکس دیگه ای سر سوزنی قصد تخریب یا به عذر خواهی انداختن کسی رو نداشتیم چرا که من یه نفر در مقابل اون پنجاه هزار نفر هیچ هستم. خیلی دوستانه نقص زحمات رو گفتم علت اینکه اون می تونه یه نقص باشه رو هم توضیح دادم وگرنه اگه دوست دارید فقط تعریف و تمجید باشه کم تمجید نکردم. باز هم بلدم تمجید کنم ولی فکر نکنم این تعریف ها باعث پیشرفت بشه.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - farshid - 2011/08/20

به پايان رسيد دفتر حكايت همچنان باقيست

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - گل ياس - 2011/08/20

دست همتون درد نكنه ولي اي كاش از يك پزشك در خواست ميشد بياد اونجا تا در مورد ام اس ببيشتر صحبت كنه چون اكثر بيماران هم قشر جوان هستند و اميد به اينده دارن و مثل بقيه جوونها به ازدواج و ادامه زندگي فكر مي كنند.
ممنون