وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - h.kakavand - 2011/08/16

دوستان عزیز و مهربانم
سلام

اول از تاخیر چند روزه ام معذرت خواهی می کنم و نمی خوام این تاخیرم را توجیه کنم و از همه شما عذر خواهی می کنم و امیدوارم من رو ببخشید من در اثاث کشی بودم و دلیل عدم حضورم این بود.

همانطور که می دانید اصلا قرار بر حضور من در این برنامه نبود و من در ایام اثاث کشی به منزل جدیدم بودم که ساعت 12:30 شب در حالی که تازه از استخر بیرون اومده بودم به من گفتن که باید در این برنامه حضور پیدا کنی و تا اون لحظه من از ماجرا اصلا خبری نداشتم ، و حدود یک ساعت من با مسئول هماهنگی هاشون صحبت کردم تا از اصل ماجرا خبردار بشم ، من کمترین خبر رو نسبت به تمامی کاربران درباره این برنامه داشتم ، چون من در اون ایام در سایت نبودم و اصلا این تاپیک رو نخونده بودم و هیچ اطلاعاتی هم نداشتم و نمی دونستم جریان از چه قراره و فقط می دونستم قراره چند نفر تو برنامه ماه عسل شرکت کنند.
از مدیر میهمانان برنامه خواستم تا فردا فکر کنم و بعد جواب بدم ، ولی ایشان تا ساعت 2:30 نصف شب به من بیشتر وقت ندادند و شکر خدا مهدی ، سینا و علیرضا در منزل من کنارم حضور پیدا کردند و در یک تصمیم جمعی به این نتیجه رسیدیم که به شرط حضور سه نفریمان ، من هم در برنامه حضور پیدا کنم و اونها هم قبول کردند.

اون شب من تا نماز صبح بیدار بودم و بعد از نماز خوابیدم و ساعت 8 صبح برای کارهای بهزیستی چندتا از بچه ها از خونه به همراه سینا بیرون رفتم و اون روز رو من بسیار شلوغ برای خودم از قبل تنظیم کرده بودم و من فقط در کل روز تونستم به این فکر کنم که بجای کلمه بیماری برای ام اس از چه کلمه ایی استفاده کنم و توانستم به کلمه عارضه برسم و من واقعا وقتی برای تمرکز بیشتر نداشتم.

حالا اگر شما بودید با این همه گستردگی مطالب ، مشکلات و نظرات جمع ام اسی ها چه کار می کردید ؟؟؟؟؟؟

با کمبود وقت برنامه و گستردگی صحبتهایی که بود به همین دلیل به این نتیجه رسیدم که بهترین کار این است که من مخاطبان برنامه رو دعوت کنم به ام اس سنتر و انجمن تا همه دوستان و اعضای سایت بتوانند دیدگاه هاشون رو توسط خودشون انتقال بدهند ، چون واقعا زمان کم بود و مطالب زیاد و هیچ جور امکان انتقال صحیح مطالب نبود و این رو بچه ها بدونیم مشکل ما تبلیغات تلویزیونی و حرفهای احسان نبود و ....
مشکل ما ، متاسفانه زیادی حرفهای نگفته ماست ،کمبود گوشهایی ست که برای شنیدن حرفهای ما نمی شنوند ، دستهایی ست که برای انجام وظیفه یشان کم کاری می کند و ذهنهای ست که فراموش کار هستند.

و در مورد اینکه چرا من اول رفتم و چرا کسی دیگه نرفت ، لازم است بدونید اصلا تا لحظه آخر معلوم نبود کی اول می ره ، کی دوم ، کی سوم در لحظه آخر به من گفتن تو اول می ری همین ، این در حالی بود که احسان داشت دعای فرج اول برنامه رو می خوند حالا شما بگید چه کاری از دست ما بر می اومد.

البته من با نظر بعضی از دوستان که می گویند زمان بندی برنامه درست نبود تا حدی موافقم ، ولی بچه ها حتی اگر زمان برنامه دو برابر می شد بازهم امکان گفتن تمام مشکلات نبود و این رو بدونیم که مشکلات فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی ، بهداشتی ، پزشکی ، علمی ، هنری و ... ما ها چیزی نیست که با این همه اهمال کاری گذشته مسئولین بشه در این مدت حدود یک ساعته عنوان کرد و بصورت کاملا کارشناسانه در موردش بحث کرد.

البته عوامل ماه عسل همه اش تکیه بر این داشتن که بحثهایمان در خصوص زندگی شخصی یمان باشد و من به همراه دوستان اصلا این را دوست نداشتیم چون نظرمان بر این بود که ما نماینده جامعه ام اس هستیم و زندگی شخصی ما می تونه به عنوان یک زندگی یک فرد ام اسی باشه نه در برگیرنده جامعه ام اس و در تمام لحظاتمون سعی بر فرار از این مسئله داشتم و بیشتر دوست داشتیم از دغدغه شما دوستان بگیم.

من تمام پستهای شما دوستان رو خوندم و مطمئن باشید من با اکثر نظرات شما موافقم امیدوارم اگر دوباره فرصتی به دست آوردم از تمام نظرات شما استفاده خواهم کرد.

ولی یک سوال دوست دارم از شما بپرسم :
اگر یکی از شما ها این تماس باهاش گرفته می شد و قرار بود فردا در یکی از روزهای پر بیننده یک برنامه پر مخاطب نماینده 50000 نفر باشه چه می کرد ....؟
افرادی که همه اونها انتظارات بحقی داشتن و شما باید در یک زمان کوتاه از سوالات شخصی مجری فرار می کردی و بخواسته های دوستات می رسیدی ...؟
و خیلی سوالات دیگه ....

سعیده خانم ، آقا محسن ، ناهید خانم ، آرام خانم و دیگر دوستانی که من نتونستم خواسته های شما رو خوب و شفاف بیان کنم رسماً از شما عذر می خوام و امیدوارم تا خدا این فرصت رو به من بده تا بتونم دینم رو نسبت به شما ادعا کنم.
من در زمان کوتاه و اندکی که داشتم حتی سعی کردم اسیر سوالات چالشی مجری نشم و فکر می کنم فرار کردن از سوالات مجری در یک برنامه زنده و اون هم مجری به نام احسان کار ساده ایی نباشه.

و الان من خوشبختانه من مورد انتقاد دوستان خارج از ام اس سنتر هستم که تو رفته بودی تبلیغات ام اس سنتر رو کنی یا مشکلات ام اس ها رو بیان کنی؟
من خیلی صادقانه اگر بخوام جواب شما رو بدم باید بگم من دعوت شده بودم که در مورد تراژدی زندگی خودم صحبت کنم و مقاوتی که از نظر اونها تونسته بودم بکنم رو به تصویر بکشم ولی اینکار رو نکردم و قصد تبلیغ ام اس سنتر رو هم نداشتم و فقط حق یک ام اسی دونستم که از اقصی نقاط کشور که بتونه با جمع آشنا بشه و بتونه در یک محیط آروم به دغدغه های موجودش کنار بیاد.
من نظر شخصی خودم رو گفتم و اون هم اینه یکی از اصلی ترین مشکلات ما ام اسی ها عدم درک صحیح اجتماع در مورد ام اس و فرد مبتلا هست ولی ام اس سنتر تنها جامعه ایی است که همه چیز اون با ام اس اجینه و خواستم در این محیط سالم و آرام ام اس سنتر بتونیم دوستان دیگری رو داشته باشم و در کنار هم حداقل روزهای بهتری رو تجربه کنیم.
من ام اس سنتر رو مال هیچ شخص خاصی نمی دونم و اینجا اعلام می کنم تمام ام اس سنتر برای ام اسی ها ، خانواده هاشون ، پزشکانشون و هرشخصی که یک فرد ام اسی جزدغدغه اش هست می باشد و این از اصول پایه ایی تشکیل یک انجمن و ان جی او هست و دوستان هیئت مدیره افرادی هستن که جزء قبول زحمت و قرار گرفتن در کارهای اجرایی هیچ ادعایی ندارند و برای خودشون هیچ جایگاه خواستی رو در نظر ندارند و کاملا صادقانه و عاشقانه در حال فعالیت هستند.

و برای خودم جالبه یک سری از دوستان بعد از دیدن این برنامه به نتیجه گیری شخصیتی نسبت به من رسیدن که برام جالب بود و به نظراتشون هم احترام می گذارم.
در مورد من گفته بودن فرد مغرور ، خودخواه و ....
نظر من اینه شما دوستان آزادید هر فکری رو نسبت به من انجام بدید

ضمنا این رو یادآوری می کنم که منتظر برنامه ایی از این قبیل باشید و لطف کنید نظرات خودتون رو بفرمائید.

در پایان از همه دوستانی که ابراز محبت کردند با پیامها و پست هاشون (چه کسانی که من رو تایید کردند و چه کسانی که تایید نکردند) بازهم من کوچکترین رو ببخشید

همه شما رو قلباً و صادقانه دوستون دارم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parivash - 2011/08/16

(2011/08/15, 11:13 AM)havaars نوشته است: سلام بچه‌های خوب ام.اس‌سنتر. خوبین؟

امیر دیشب این را نوشته، گفتم شما هم بخونید:

«خب. هم‌سر ِ من ام‌اس دارد. این را حالا دیگر همه می‌دانند. یعنی تقریباً همه می‌دانند. خسته می‌شود وقتی زیاد راه رفته باشد. کار کرده باشد یا که هوا گرم باشد. مثل ِ حالاها که هوا خیلی خرکی گرم است. بعد این‌ها که باشد، سختش می‌شود که مثلاً دستش را بسپرد به دست ِ من تا نرم‌نرمک قدم بزنیم توی کوچه‌ و خیابان. تا نگاهی بی‌اندازیم به ویترین مغازه‌ها..
اما این همه‌ی ماجرا نیست. این همه‌ی ماجرای زندگی ما نیست. ما، من و سوسن، با پذیرفتن شرایط موجود، مثل ِ همه‌ی آدم‌های این روزگار، زندگی می‌کنیم. هرّ و کرّ می‌کنیم. جنگولک بازی در می‌آوریم. تصمیم‌های یک‌هویی می‌گیریم. بدون ِ برنامه‌ی قبلی چمدان‌مان را می‌بندیم و به مسافرت می‌رویم. نصفه‌شبی هوس فیلم دیدن می‌کنیم. غذاهای عجیب و غریب می‌خوریم. سر به سر ِ هم می‌گذاریم. مثل ِ همه‌ی زن و شوهرهایی که دل‌گرم‌اند به زندگی‌شان. به داشته‌هاشان..
سوسن قبل از من هم این خوشی‌ها را داشته است. زنده بوده است و زندگی کرده است. من چیزی به او نداده‌ام که نداشته باشد. می‌خواهم بگویم این‌طور نبوده است که من به سان ِ یک "گود من" دست دراز کرده باشم و او را از میان ِ خروار خروار تاریکی و ناامیدی بیرون کشیده باشم..

من "گود من" نیستم. من فقط مردی هستم که زن و زندگی‌اش را دوست دارد. همین.»

از اینجا

سوسن جون به آقا امیر بگو که خیلی ماهه.حرفای خیلی قشنگی زده.همه ماها اینا رو میدونیم ولی لازمه که یه نفر مثل امیر آقای گل شما هم به ما یادآوری کنه.خیلی دوستون دارم.انشااله که خوشبخت تر از اینی که هستین بشین

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - omid - 2011/08/16

سلام به همه عزیزان
جلو دوربین رفتن(اونم برنامه زنده)واقعا کار سختیه
حسین جان با توجه به این اتفاقاتی که برات افتاد خیلی
خوب از پسش بر اومدی,باز هم همگی خسته نباشید
ایشالا که تو و همینطور بقیه بچه ها همیشه
موفق باشیدagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/16

ندا جان از برنامه kmplayer استفاده کن .
از این فرمت استفاده شد چون یه فرمت اینترنتی هست که فیلم رو با کیفیت خوب و در حجم پایین اماده میکنه

میتونی از سایت های
fdl.ir
asandownload.com
downloadha.com
برنامه رو دانلود کنی

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Prime - 2011/08/16

(2011/08/15, 11:09 PM)Aram نوشته است: سلام به همگی

چند روزی هست برای من یه سوالی پیش اومده که نمیتونم نپرسم، با اجازه بزرگترها میپرسم:

ببخشید این جناب کاکاوند کجا تشریف دارن که تشریف نمیارن از این همه ابراز لطف و محبت بچه ها تشکر کنن؟؟ ایشون که به خودشون یک سال و نیمی هست استراحت دادن پس درگیر کار و ریختن عرق جبین برای یه لقمه نون نیستن!، نکنه هزینه اتصال به اینترنت رو ندارن؟

به من که خیلی برخورده تا حالا این قهرمان ملی!!! نیومده از بچه ها تشکر کنه؟ نکنه خییری پیدا شده و کارش رو راه انداخته و ایشون درگیر هستن!!!

فکر میکنم نشونه ادب و حداقل ادب یه شخص این بود که بیاد و تشکر کنه! هر چند ایشون در کل تو این تاپیک تا حالا چیزی ننوشتن که خب خودش همچین عادی نیست، اون هم تو همچین تاپیکی که هر کی تازه عضو میشه اینجا یه چیزی نوشته چه برسه به ایشون که به قول خودشون انرژی سایت هستن!

آرام جان یکم آرام تر!
ما در جریان گرفتاری های حسین هستیم.
من شاید نباید بگم ولی حسین ای کاش بره سر کار!!! چون داره خودش رو داغون میکنه!
روزی نیست که یکی از بچه های سایت رو نبره بهزیستی برای عضویت !
روزی نیست که با یه نفر از بچه ها حرف نزنه و به درد دل هاش گوش نده!
تو هفته یکی دو بار ملاقات بچه هایی میره که بیمارستان هستند!
با هر کسی که فکر میکنه می تونه کمکی به جامعه ام اسی ها کنه حرف میزنه !

حسین وسط اسباب کشی هاش یک مرتبه دعوت شد
رفت و اگر بدترین دید رو داشته باشیم باید بگیم حرف بدی نزد حداقل!

من مسخره اش نمی کنم که حسین قهرمانه اما این برخورد برای من خیلی سنگینه! آیا سزاواره ما اینطور قضاوت کنیم در مورد آدم ها؟
آرام جان آرام تر!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MAHDI - 2011/08/16

چند روزی هست برای من یه سوالی پیش اومده که نمیتونم نپرسم، با اجازه بزرگترها میپرسم:

ببخشید این جناب کاکاوند کجا تشریف دارن که تشریف نمیارن از این همه ابراز لطف و محبت بچه ها تشکر کنن؟؟ ایشون که به خودشون یک سال و نیمی هست استراحت دادن پس درگیر کار و ریختن عرق جبین برای یه لقمه نون نیستن!، نکنه هزینه اتصال به اینترنت رو ندارن؟

به من که خیلی برخورده تا حالا این قهرمان ملی!!! نیومده از بچه ها تشکر کنه؟ نکنه خییری پیدا شده و کارش رو راه انداخته و ایشون درگیر هستن!!!

فکر میکنم نشونه ادب و حداقل ادب یه شخص این بود که بیاد و تشکر کنه! هر چند ایشون در کل تو این تاپیک تا حالا چیزی ننوشتن که خب خودش همچین عادی نیست، اون هم تو همچین تاپیکی که هر کی تازه عضو میشه اینجا یه چیزی نوشته چه برسه به ایشون که به قول خودشون انرژی سایت هستن!
آرام جان همونطور كه خود حسين هم گفت از چهارشنبه گرفتار جابه جايي منزل بود و اينترنت وايرلسش در منزل جديد فعال نبود. نبايد هيچ وقت زود قضاوت كرد. خود من ديروز بهش گفتم بچه ها نظر دادن و گفت از همه عذرخواهي كن و در اولين فرصت ميام و يه سر مي زنم.
تمام مشكل ما يكم قضاوت عجولانه و بدبيني هست و اين اصلا برازنده شخصيت ما نيست.
كسي منتي براي كاري نمي ذاره و هركي هر كاري كرده به عشق بچه ها بوده اما اگه شما بدونين كه شب قبل از برنامه توي خونه حسين اين گروه چه استرسي رو تجربه كردن شايد يكم منصفانه تر صحبت مي كردين. همونطور كه حسين توضيح داد اتفاقي رخ داد كه نزديك بود كل برنامه كنسل بشه و يا به راهي بره كه اصلا مورد موافقت ما نبود. هدف برنامه ماه عسل ايجاد يك قطب منفي مقابل يك قطب مثبت بود و فقط فقط فقط به زندگي شخصي آدما كار داشتن و براي همين مي خواستن بهترين فرد مورد نظر مارو كه 2 ماه براي برنامه اماده شده بود حذف كنن ولي اونشب با تلاش بچه ها خصوصا پيگيري هاي حسين خوشبختانه اين اتفاق نيوفتاد و برنامه با همه كاستي هاش هيجان و افتخار رو به ما داد.
نمي دونم جريان برنامه شبكه 1 درباره ام اس رو شنيدين يا نه من ديروز از يكي از بچه ها شنيدم كه توي يك برنامه يك بيمار ام اسي بوده كه براي كمك شماره حساب دادن و كلي اشك و ناله. متاسفانه هنوز صدا و سيما سياست يكنواختي در اين زمينه نداره و ما درحال تلاشيم كه بتونيم اين سياست رو يكنواخت كنيم و سهم بيشتري از برنامه ها داشته باشيم.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/16

(2011/08/16, 10:03 AM)Prime نوشته است: آرام جان یکم آرام تر!
ما در جریان گرفتاری های حسین هستیم.
من شاید نباید بگم ولی حسین ای کاش بره سر کار!!! چون داره خودش رو داغون میکنه!
روزی نیست که یکی از بچه های سایت رو نبره بهزیستی برای عضویت !
روزی نیست که با یه نفر از بچه ها حرف نزنه و به درد دل هاش گوش نده!
تو هفته یکی دو بار ملاقات بچه هایی میره که بیمارستان هستند!
با هر کسی که فکر میکنه می تونه کمکی به جامعه ام اسی ها کنه حرف میزنه !

حسین وسط اسباب کشی هاش یک مرتبه دعوت شد
رفت و اگر بدترین دید رو داشته باشیم باید بگیم حرف بدی نزد حداقل!

من مسخره اش نمی کنم که حسین قهرمانه اما این برخورد برای من خیلی سنگینه! آیا سزاواره ما اینطور قضاوت کنیم در مورد آدم ها؟
آرام جان آرام تر!

آقا علیرضا یکم منطقی تر!
کاکاوند اصلا مجبور نیست هر روز یکی از بچه ها رو بزنه زیر بغلش و ببره بهزیستی، الحمدالله اکثر بچه ها رو پای خودشون هستن و میتونن کاراشون رو خودشون انجام بدن ایشون میتونن تو تاپیکی مراکز رو معرفی کنن و مدارک و راه و چاه رو یاد بدن و بچه ها خودشون میرن سراغ کاراشون، در این مورد هم خبر دارم که بچه ها چقدر از دست ایشون دلخور شدن!

کسی هم ایشون رو مجبور به کاری نکرده همه اینها که گفتی نمیتونه مانع یه تشکر خشک و خالی از بچه ها بشه!
در ضمن با همه احترامی که برات قائلم لطفا اجازه بده خودش میتونه از خودش دفاع کنه، باشه؟ ممنونم

تا همین جاشم بسیار آروم بودم اما به دلیل اینکه به شعورم از طرف این آقا توهین شده دیگه آروم نیستم!!!
(2011/08/16, 10:15 AM)MAHDI نوشته است: آرام جان همونطور كه خود حسين هم گفت از چهارشنبه گرفتار جابه جايي منزل بود و اينترنت وايرلسش در منزل جديد فعال نبود. نبايد هيچ وقت زود قضاوت كرد. خود من ديروز بهش گفتم بچه ها نظر دادن و گفت از همه عذرخواهي كن و در اولين فرصت ميام و يه سر مي زنم.
تمام مشكل ما يكم قضاوت عجولانه و بدبيني هست و اين اصلا برازنده شخصيت ما نيست.
كسي منتي براي كاري نمي ذاره و هركي هر كاري كرده به عشق بچه ها بوده اما اگه شما بدونين كه شب قبل از برنامه توي خونه حسين اين گروه چه استرسي رو تجربه كردن شايد يكم منصفانه تر صحبت مي كردين. همونطور كه حسين توضيح داد اتفاقي رخ داد كه نزديك بود كل برنامه كنسل بشه و يا به راهي بره كه اصلا مورد موافقت ما نبود. هدف برنامه ماه عسل ايجاد يك قطب منفي مقابل يك قطب مثبت بود و فقط فقط فقط به زندگي شخصي آدما كار داشتن و براي همين مي خواستن بهترين فرد مورد نظر مارو كه 2 ماه براي برنامه اماده شده بود حذف كنن ولي اونشب با تلاش بچه ها خصوصا پيگيري هاي حسين خوشبختانه اين اتفاق نيوفتاد و برنامه با همه كاستي هاش هيجان و افتخار رو به ما داد.
نمي دونم جريان برنامه شبكه 1 درباره ام اس رو شنيدين يا نه من ديروز از يكي از بچه ها شنيدم كه توي يك برنامه يك بيمار ام اسي بوده كه براي كمك شماره حساب دادن و كلي اشك و ناله. متاسفانه هنوز صدا و سيما سياست يكنواختي در اين زمينه نداره و ما درحال تلاشيم كه بتونيم اين سياست رو يكنواخت كنيم و سهم بيشتري از برنامه ها داشته باشيم.

آقا مهدی من گفتم ایشون چرا رفته برنامه؟؟؟؟؟؟ من پرسیدم چرا نمیاد از بچه ها تشکر کنه؟ ولی شما و آقا علیرضا دارید مسائل پشت پرده رو بیان میکنید!! ارسال من رو یه بار دیگه بخونید لطفا:

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - h.kakavand - 2011/08/16

آرام خانم
سلام
من از شما عذر می خوام که دیر جواب دادم و همون طور که گفتم و دیگر دوستان عنوان کردن من در اثاث کشی بودم و حداقل شما اگر به پروفایل من تو سایت وارد بشید حداقل حضورم تو سایت از شما پررنگ تره و این چند روز همه که شما فرمودید من واقعا امکان دسترسی به اینترنت رو نداشتم و از دیشب موفق شدم و مهدی و علیرضا هم فقط خواستن از دلیلی که خبر دارند شما رو آگاه کنند

تشکر از همه ابراز محبت ها و دیدگاههای انتقادی که از حضور من شد من بازهم از شما و تمام دوستان دیگر عذر خواهی می کنم و در اینجا دست تک تک شما رو می بوسم و می خوام من رو بخاطر اینکه دیر وارد سایت شدم و جواب این همه احساسات پاک رو دادم ببخشید و بگم بخشش از بزرگانست.

در مورد مسئله بهزیستی هم لازم می دونم که بگم علیرضا نسبت به من لطف داره و شما جدی نگیرید و اگر من توی این مسیر کسی رو ناراحت کردم و به شخصی آسیبی رسوندم عذر می خوام و حاضرم در اینجا از ایشون معذرت خواهی کنم و در راه جبرانش تلاش کنم

و به شما حق نمی دم در عین عصبانیت به خواهی به اشخاصی توهین کنی ، من هیچ کس رو زیر بغل نمی زنم بلکه رو سرم می زارم و افتخار می کنم بتونم برای هرکسی که بتونم کاری انجام بدم
در مورد اینکه چرا با بچه ها می رم بهزیستی این یک بحث شخصی است ولی اگر بخوام ذهن شما رو آگاه کنم ، درخواست خود اونهاست و من با کمال میل اون رو می پذیرم ، شما یک نفر رو پیدا کنید من بهش پیشنهاد کرده باشم و لطف بچه ها به منه و من مشتاقانه می پذیرم که در خدمت بچه ها باشم

و در مورد بند آخر حرفتون به علیرضا گفتید ، من فکر نمی کنم کاری مرتکب شده باشم که منجرب به شما توهین به شما باشد.
آرام خانم

یکمی تامل در امضای زیبایت من رو یاد مصداق
حرف و عمل انداخت
بیا امروز به هم قول بدیم به امضای زیبای شما تا آخر عمر نبست به دیگران عمل کنیم
حرف زیبا زدن کاری نداره
عمل به حرف زیبا سخته

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/16

(2011/08/11, 10:51 PM)Aram نوشته است: بچه ها سوسن به همگیتون خیلی سلام رسوند و خیلی خیلی ازتون تشکر کرد، تا شنبه دسترسی به نت نداره، برای همین از من خواست از تک تکتون تشکر کنم، بابت همه محبت هاتون و کلمات و جملات قشنگتون ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

یعنی ایشون اینکار رو هم بلد نبودن؟؟؟!!!!!

در ضمن ظاهرا شما طاقت انتقاد رو اصلا ندارید، من تازه یه انتقاد کوچیک کردم و شماها این همه به هم ریختید؟!

نقد اصلی من به نوشته های جناب کاکاوند هنوز ارسال نشده فکر کنم اون موقع سایت منفجر بشه!

این آقا حتی تو همین ارسال تشکرش هم بارها ویرایش و تغییر داده؟؟!!

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Prime - 2011/08/16

(2011/08/16, 11:45 AM)Aram نوشته است: یعنی ایشون اینکار رو هم بلد نبودن؟؟؟!!!!!

در ضمن ظاهرا شما طاقت انتقاد رو اصلا ندارید، من تازه یه انتقاد کوچیک کردم و شماها این همه به هم ریختید؟!

نقد اصلی من به نوشته های جناب کاکاوند هنوز ارسال نشده فکر کنم اون موقع سایت منفجر بشه!

این آقا حتی تو همین ارسال تشکرش هم بارها ویرایش و تغییر داده؟؟!!

شما انتقاد که نکردید! بیشتر نزدیک به توهین بود.
نفرمودید: چرا حسین نیومده جواب بده به تشکر ها!
گفتید مگر حسین پول نداره بیاد!
من مشکلم اینجا هاست. من مشکلم اینه که شما به کی زنگ زدی بپرسی حسین کجاست! یهو یه چیزی شده که شما فکر میکنی باید حسین و تحقیر کنی.

به نظرم چیزی این بین هست که شما نمیخواید بگید.

وگرنه ما خودمون هم به کارمون انتقادات جدی داریم. اما از طرفی هم با واقعیت ها رو برو هستیم. در هر صورت خوشحال میشم نقد شما رو بشنوم. به شرطی که نقد کنید وگرنه توهین رو پایه نیستم.