وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - ehsan-foruz - 2011/08/13

سلام به همه دوستای مهربون انجمن ...

فقط میگم خدا حفظتون کنه.....

با تشکر فراوان از همه دوستان مخصوصا خانم جعفری وهمسرشون و همچنین حسین و فربد عزیز

ماه عسل 90 قسمت یازدهم..

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - shafagostar - 2011/08/13

سلام بچه ها
دستتون درد نکنه
کسی ضبط نکرده برنامه رو ؟ آخه من جا موندم ندیدم angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Mahdieh - 2011/08/13

واي بچه ها من از 5شنبه تا حالا نتونستم پستي اينجا داشته باشم ميدونم خيلي دير اومدم ولي بازم اومدم من پنجشنبه از زور استرس دوباره چشم راستم تار شده بود angry3ولي بعد از برنامه از بين رفت
واقعا دستتون درد نكنه بهترين گزينه هارو انتخاب كرده بودين مسلط و دبش
من يكي كه فقط داشتم از دست اين احسان ديونه ميشدم از بس كه حرف رو به بيراهه ميكشيد مخصوصا در مورد آقاي كاكاوند
ولي بازم مممممممممممممممممنننننننننننننننننووووووووووووووووووننننننننننننننننننننننننننicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Yitzak - 2011/08/13

(2011/08/12, 03:58 PM)esmaeil نوشته است: پرستوی عزیز
-اقای کاکاوند نماینده ما بودند و حرف ما را زدند.اگر برنامه به خودشان اختصاص داشت می توانستند موضوع ترحم را مطرح نکنند.
-چرا یک نفر باید از یک بیمار ویلچری نفرت داشته باشد.فکر نمی کنید وقتی طرف مقابل خود را جای یک بیمار قرار می دهد از اینکه احتمال بروز چنین شرایطی برای او وجود دارد می ترسد و واکنشی هیجانی نشان میدهد.جانبازان جنگ از بی توجهی گلایه دارند نه مشاهده نفرت در نگاه دیگران.
-ادم ها در برابر خطر یا مثل سنجاب فرار می کنند یا مثل خرگوش فلج میشوند.فکر نمی کنید حس ترحم یا نفرت چنین عکس العملهایی ناشی از ترس باشد.عکس العمل افراد به پیشینه انها از جهات مختلف برمیگردد.این پیشیه را نمی شود به راحتی و از بیرون تحت تاثیر قرار داد.
-در روابط انسانی قانون سوم نیوتن صادق نیست .عمل توسط دیگری صورت میگیرد -برداشتی در ذهن شما بوجود می اید- عکس العمل نشان میدهید.شاید برداشت من درست نباشد.
نفرت نمی تواند کلمه مناسبی در نسبت دادن به حس دیگری نسبت به بیماری من باشد.
-من وقتی شرایط جسمی ام را برای چند نفر از بیماران در همین سایت -توضیح دادم حس کردم که نگران شدند.لطف داشتند توصیه هایی کردند ولی من نباید از مردمی که از نام ام اس و به حق می ترسند انتظاری داشته باشم.من از هیچ کس نمی خواهم هیچ حس خاصی نسبت به من داشته باشد.من فقط می توانم خودم را اصلاح کنم. دیگران را اگاه میکنم ولی به حس انها کاری ندارم.جانبازان جنگ به خود افتخار میکنند شاید به همین دلیل نفرت یا ترحمی در نگاه دیگران نمی بینند.
-باز هم می گویم برنامه عالی بود.همین بحثها دلیل موفقیت انست.ولی فکر می کنم اگر قرار است چیزی بخواهیم باید دقیق-کمی و مشخص باشد.پرداختن به کیفیت حس مردم خوب است اما مردم از ام اس می تر سند و خواهند ترسید.
-البته جای مطرح کردن تقاضاهای کمی برنامه تلویزیونی نیست .این برنامه تاثیر خود را انهم به شکلی معقول داشت.
-سوال-- به نظر شما مردم ایران احساساتی ترند یا مثلا اروپایی ها.

دوستان اروپايي من (فرانسوي و سوئيسي) خيلي احساساتي هستن!!!wink2 يه وقتهايي از ايراني ها احساساتي ترن!Shy
درمورد احساساتي بودن نه ايراني ها و نه ساير جوامع، نمي تونم اظهار نظر كنم! چون اطلاعات كافي ندا رم!
هر فردي منحصر به فرده! طرز فكر و نگرشي متفاوت از ديگران!wink2
اسماعيل گلم، مرسي از اينكه وقت گذاشتي و ديدگاهت رو برام تايپ كردي!
از بيان كردن نظرات و ديدگاه هاست كه ياد مي گيريم ...!icon_question
من كه نميدونم ام اس چيه! درمورد وضعيت من پزشك اشتباه تشخيص داده بود!smiling
laughing3laughing3laughing3

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parivash - 2011/08/13

سلام بچه ها.دستتون درد نکنه واقعا گل کاشتین.ممنون از همتون.من تا حالا شما ها رو ندیده بودم ولی واقعا عاشقتون شدم.خیلی خیلی دوستون دارم.نمی دونید پای برنامه چه حرسی می خوردم.کف دستم از استرس خیس عرق شده بوده.ولی حسین رو رو سن دیده که گفت ام اس دارم انگار یه پارچ آب سرد ریختن تو صورتم یهو شوکه شدم با اینکه می دونستم امروزبرنامه مال ماست و لی شوکه شدم .خیلی برام جالب بود.انشا اله میهمان عید فطر هم خودمون باشیم
خیلی ماهید[color=#FF69B4]خیلی دوستون دارم فرشته های مهربون

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Mahdieh - 2011/08/13

بچه ها من برنامه 5شنبه رو ديدم ولي همسرم نديد ودوتامون برنامه جمعه رو موفق نشديم ببينيم منظورم هموم پشت صحنه اس لطف كنيد بگيد از كجا ميتونم لودش كنمicon_cry

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nasiri - 2011/08/13

بنظرمن برنامه بسیار خوب و مفیدی بود
اساسا همه میدونند که یک بیماری چه سختی هایی داره پس نیازی نیست بشنیم و از دردهای بیماری بگیم در برنامه ماه عسل بچه در مورد امید حرف زدند و این کار درست بود.
همسر من وقتی دوست کوهنوردمون رو دید که خیلی سرحال بود بسیار امیدوار شد
از خوشحالی چشماش میدرخشید.
من مطمئنم درمان این بیماری ظرف چند سال آینده محقق خواهد شد میدونید چرا؟
چون در کشورهای دیگه به این بیماری ترحم میکنن اما چطوری؟ بدین صورت که میلیون ها دلار هزینه میکنن و با تمام ابزار بدنبال درمان قطعی این بیماری هستند!
این گونه به بیماری نگاه کردن در بین جوامع مناسبه و حتما در چند سال آینده این بیماری مثل سرماخوردگی حل خواهد شد.

انشاالله

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/13

پشت صحنه رو خیلی دوست داشتم واقعا مکمل برنامه اصلی بود حرفای احسان خدایی عالی بود مرسی ازش

فربد وقتش کم اما تاثیرش بیش از انتظار بود فربد جان تشکرات تو همین حضورت بود و بسwink2

از مامان و بابای عزیز فربد هم تشکر میکنم که سعادت نبود برنامه ضبط شده از اونها رو هم ببینیم و همینجا دست گرمشون رو می فشارم و میگم که خیلی دوستون دارم خدا رو شکر که لااقل من تونستم شماها رو ببینمlove51

سوسن جونم راستش منم قبلش خیلی نگران بودم تو احساساتی شی ولی احساساتت تو برنامه در حد کفایت بود و هیچ تاثیر منفی که نذاشت برعکس قشنگش هم کرد هر خانمی پا نمیشه بره جلو اینهمه بیننده داد بزنه من ام اس دارم ولی تو اینکار و کردی که تحسین برانگیز بود فقط دلم میخواست اینهمه از دلبستگیت به عصات نمی گفتی و محکمتر میگفتی که به زودی ازش جدا میشی و پرتش میکنی دور!

از آقا امیر هم جا داره تشکر ویژه ای کنم که واسه حضور همسرش تو ماه عسل هیچ مخالفتی نکرد و انگار اصلن ام اس واسش هیچ اهمیتی نداره که بعد از چند وقت زندگی با یه ام اسی به ام اس میگه اس ام اسagreement2
آ
قا حسین هم که معلومه حسابی رو حرفاش کار کرده بود چون خیلی مسلط حرف زد و به نکات خوبی هم لابلای حرفاش اشاره کرد اما انگار از یکی پول گرفته بود اسپانسر ام اس سنتر باشه فقط!!!

ولی جدی جدی کسی نفهمید حمید کی بود اونجا خونه سوسن چی کار می کرد و چرا ام اس رو دوست داشتconfused

دلم به حال اونایی که پیغام دادن برنامه ماه عسل در خصوص ام اس در تلویزین تاثیر منفی داشته میسوزه چون اونا دیگه یه عارضه ندارن یه بیماریه خطرناک به اسم حسادت دارن که علاجی نداره و کسی حاضر نیست واسه این بیماریه زشتشون یه برنامه تو ماه عسل یا تو هر ماه دیگه ای ترتیب بدهwink2

ار مامان خوشگلم هم تشکر میکنم که یه مبلغ بزرگه واسه اهداف ما ام اسیا الهی قربونت برم که هنوز که هنوزه اسم ام اس که میاد اشکای قشنگت و نمیتونی پنهون کنی دوست دارم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - فاطمه ع - 2011/08/13

برنامه با همه خوبياش يه بدي داشت
اونم اينكه هر سه تايي كه دعوت شده بودن يه مشكلي داشتن و اين رو ديد مردم اثر ميذاره بهتر بود يكي رو هم ميوردن كه بعد از يك بار حمله ms ديگه مشكلي براش پيش نيومده و حالا خيلي راحت داره زندگي مي كنه.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nazaninn - 2011/08/13

(2011/08/13, 08:32 AM)فاطمه ع نوشته است: برنامه با همه خوبياش يه بدي داشت
اونم اينكه هر سه تايي كه دعوت شده بودن يه مشكلي داشتن و اين رو ديد مردم اثر ميذاره بهتر بود يكي رو هم ميوردن كه بعد از يك بار حمله ms ديگه مشكلي براش پيش نيومده و حالا خيلي راحت داره زندگي مي كنه.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!