وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - aztab - 2011/08/11

سلام
اول از همه بچه ها دست گلتان درد نكنه كه وقت گذاشته بودي
ولي من متاسفانه ديقه نود رسيدم نگاه كردم اون هم مقصر يكي از دوستان ام اسي بود تو راه ديدمش خودم هم خسته بودم ولي تا دلتان بخواد حرف زديم ولي خودم هم افسوس خوردمsad2
البته از يه لحاظ خوب شد نديدم كه كسي ميون حرفهاي بچه ها بپره و نزاره حرف بزنه ولي از يه لحاظم خوشحالم كه بچه هاي ام اسي را ملاقات كردم ولي برادر فريد اگه بخواي بيا مسابقه كوهنوردي بديم اونهم تو كوه سهند
مرسي البته هزاران مرسيlove51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - voodoo - 2011/08/11

مرسی خیلی زحمت کشیده شده بود برای این برنامه همگی خسته نباشید عالی پیش رفت برنامه.

راستش به نظر من احسان علیخانی بد نبود خیلی خوب مدیریت کرد برنامه رو بگذریم که چند بار حرف حسین رو قطع کرد(به نظر من بودااا، خوب نظر بچه ها همه محترمه ها بی احترامی نباشه)
کلا اگه میخواست مجریم حرفای شبیه مهمانها بزنه شاید این شباهت خیلی مردم جامعه رو از باور به حرفهای زده شده دور میکرد و کلا یه جورایی حرفه ای حرفایی میزد که دوستای ما بتونن جوابای خوب خودشون رو بدن. خداییش منم دل خیلی خوشی از آقای علیخانی ندارم ولی خوب اونی که دیدم رو گفتم .
موقع ورود فربود بسیار به وقت و عالی و تاثیر گذار بودهمه دوستان خیلی خیلی خیلی مسلط بودن و موثر حرف زدن تو این زمان کوتاه.
دستشون درد نکنه و امیدوارم در تمام مراحل زندگی همینجور مسلط باشن.

همه اونایی که زحمت کشیدین تا همه چی به این خوبی باشه ازشون ممنونم.

یه تشکر ویژه از نازنین عزیزم که من به شخصه شاهد همه تلاشهاش بودم.

مرسی

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - BanOoOo - 2011/08/11

سلام بچه ها
واقعا عالی بود و خوب بود ، می دونم که شاید می خواستید بیشتر حرف بزنید و به قول مهدی ساعت ها حرف داشتید اما در همین زمان کم و پر حرفی مجری عالی بود
عالیییییییییییییییییییییییییییییی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ددددددددددددددددددددددددددددددددددددد
دستتون درد نکنه
واقعا نمی دونم چه جوری می تونم این همه زحمت و تلاش و اضطرابی که کشیدین رو جبران کنم .
ممنوووووووووووووووووووووووووووووووونننننننننننننننممممممممممممممممم
تقدیم به همتون icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - بی تـــا - 2011/08/11

مرسی آقا مهدی واقعا از تمومه زحماتتون ممنونیم....
واای چقد استرس بود

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - nasim - 2011/08/11

agreement2icon_questionبچه ها خییییییییییییییییلی ممنون عالی بود love51love28

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - mina 63 - 2011/08/11

سلام
دست گل همگيتون درد نکنه،خوش درخشيديد.کار همگيتون عالي بود.
اميدوارم گام موثري در عوض کردن طرز نگرش جامعه نسبت به اين بيماري بر داشته باشيد.
گامهايتان استوارlove51love51love51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - maryamm - 2011/08/11

دلم می خواد یه دل سیر بشینم و گریه کنم برای این لحظات خوبsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

برای اینکه دوستامون رو تو یه برنامه ی پر مخاطب دیدم

برای اینکه خوشم اومد از سوسن عزیزم و هسر مهربونش عزیزم دلم سوسن جون کلی با بغضت بغض کردم ببخشید که به خاطر ماها انقدر اذیت شدی

فربود ممنون که در کترین زمان ممکن بهترین حرف ها رو زدی

با اینکه خیلی فرصت کمی داشتی ولی حرفات طلا بود

حسین آقا از شما هم ممنون

انقدر قبل از برنامه استرس داشتم که می خواستم بمیرم انگاری

از آگهی روغن محسن و رشته ی انسی متنفر شدم

اصلا از هر چیزی که انتظارم رو زیاد می کردم بدم اومدlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای علی آقا رو ببینید بچه ها منم خوابم یا شما هم می بینید که کی اومده اینجاicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

احسان علیخانی کلی تعجب من رو بر انگیخته کرد خدایی خوب حرف زد انگار خودش این مسائل رو کامل درک کرده و من می دونم این ها همه به خاطر تلاش های زیاد نازنین عزیزه

حمید خیلی خیلی ممنون من تو اون لحظات کلی مزاحم شدم و استرس خودم رو بهت منتقل کردم

بچه ها الان اصلا نمی تون حرف بزنم بقیه رو بعدا باید بگم

انقدر شوک شده بودم که نصفه بیشتر برنامه رو سیاه می دیدم

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - sama - 2011/08/11

love28:love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28love28

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Yitzak - 2011/08/11

بالاخره امروز انتظارها به سر اومد!
از همه ي دوستاني كه در صحنه (آقاي حسين كاكاوند عزيز، آقا فربد قهرمان عزيز و دوست داشتني ، آقا امير مهربون و همسر گل و محترمشون) و پشت صحنه (مدير محترم ام اس سنتر: آقا حميد گل گلاب، نازنين خانم عزيز، و دوستاني كه در برنامه ازشون نامي برده نشد اما زحمت هماهنگي و ... رو كشيدند) بي نهايت سپاسگزارم.Shy
فرصت اندك بود و بيشتر به زندگي شخصي دوستان پرداخته شد! با اين حال بسيار عالي بود!
حسين عزيز، از توضيحت درباره ي ترحم، تغيير انتظارات، از اينكه به نمايندگي از بچه هاي ام اس سنتر در برنامه حضور داشتي، از اشاره به فدراسيون ورزش بيماران خاص و از اينكه سعي كردي، تك تك كلمات و جملاتت، جملات و دغدغه هاي ما باشه، ممنون! خيلي عالي بود! فدراسيون ورزش، واقعا حرف دلم بود! اي كاش خيلي ها، توان، توانايي و قدرتمون رو باور كنن! از اينكه سه هفته دوقلوهاتو نديدي، ناراحت شدم! اميدوارم هرچي كه به صلاحت هست ، همون پيش بياد!Shy
دوست عزيزي كه افتخار آشنايي باهاشون رو قبل از اين نداشتم، سوسن خانم عزيزم، كار قشنگي كردي: حضور در برنامه با عصا! از همسر محترمتون هم ممنون! همسر بزرگواري داريد! براي خيلي از ماشرايطي پيش مياد كه با صداقت، همون اول مشكلمون رو مطرح مي كنيم! اما متاسفانه خيلي از افراد با شنيدن كلمه ي ام اس هزار متر از ما فاصله مي گيرن! قدر هم رو بدونيد! اميدوارم ساليان سال در كنار هم (نه مقابل هم) و با هم با شادي ، موفقيت و سلامتي زندگي كنيد!Shy
و اما فربد عزيز، خيلي سمبليك هستي! از حضورت در برنامه خيلي خوشحال شدم! از اينكه همه ي موانع رو از بين بردي! توي بازار پزشكي، بارها و بارها فرياد سر ميدن: ورزش سنگين بخصوص كوهنوردي نكنيد، اما با اراده و روحيه ي خوب ، نيك انديشي و افكار مثبت عارضه ي ام اس رو كنار گذاشتي! اولين بار از حسين عزيز شنيدم كه در جمع دوستان، دوست ظبيعت گرد و كوهنورد داريم! راستش فكر مي كردم شايد تو هم يكي مثل من باشي كه تازه دچار مشكل شده باشي و مثل من با مقاومت زياد ام اس رو از پا درآوردي! براي اين ميگم شخصيتت سمبليكه كه روزهاي زيادي رو روي ويلچر سپري كردي، خيلي ها ازت قطع اميد كرده بودن، اما مقاومت كردي!تا وارد صحنه شدي، ياد دوست عزيزمون، خانم ب.م. كه ايشون هم كوهنورد هستن، افتادم! دو تا دوست، سمبوليك!wink2Shy
مدير محترم ام اس سنترwink2، حميد عزيز،خوشحالم كه ام اس رو دوست داري! من هم دوستش دارم! كلا هر كسي كه ام اس رو دوست داشته باشه، ميتونه ساليان سال باهاش زندگي مسالمت آميزي داشته باشه! يادت باشه عشق و احساس از بين نميره! اميدوارم تو هم مثل من هميشه عاشقش باشي و اگه يه وقت باهات بدرفتاري كرد به دل نگيري و سر به راهش كني!wink2Shy

از همه ي دوستاني كه با عزيزانمون قدم به قدم حركت كردن و از دوستاني كه وقت گذاشتند و اين برنامه رو تماشا كردند، هم ممنونم!Shy
در كل انتخاب دوستان براي حضور در برنامه ماه عسل، انتخاب شايسته اي بود! ممنون از انتخاب هاي خوب!
Shy
دوستتون دارم هوارتاااااااااااااااااااااا!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHearticon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - yas - 2011/08/11

میدونید این علیخانی که خیلی حالیگیری کرد چه تیکه ای انداخت به سون میگه تو نمیتونی راه بری جارو مصنوعی بود دیگه confused
وای وقتی فربود اومد من کلی حال کردم اشک تو چشمم جمع شد خیلییییییییییییی laughing3 خوب بود مرسی فربود که حضور خوبی داشتی ولی ایکاش زودتر میومدی بعدشم اقای کاکاوند وقتی میاد رو نشون نداد که اونم راه میره مثل بقیه بیشتر سوسن جون رو نشون داد من قلبم درد اومد ولی بعدش نه عادی شد برام و خیلی تشکر میکنم خیلی

مرسی ازتونicon_question
بازم از سوئسن عزیز همسر مهربونش فربودددددددددددددددددددد و حسین کما ل تشکر رو میکنم خیلی امروز استرس داشتم و با حرفهای تک تکتون خستگی و استرسم رو کم کردین مرسی ایشالله مردم شنیده باشن و بفهمن که مامیتونیم icon_biggrinicon_biggrinagreement2