وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - # پریسا # - 2011/08/09

دوستان خوبم میدونم که کارتون رو خوب بلدید.
اصلا لازم نیست نگران باشید
مطمئن باشید برای آرامشتون دعا میکنم و منتظرم تا 5شنبه یا جمعه در بهترین حالت وشرایط ممکن ببینمتون
موفق باشید

(چون با خدا همراهم از هیچ چیز نمیهراسم)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Prime - 2011/08/09

(2011/08/09, 03:00 PM)# پریسا # نوشته است: دوستان خوبم میدونم که کارتون رو خوب بلدید.
اصلا لازم نیست نگران باشید
مطمئن باشید برای آرامشتون دعا میکنم و منتظرم تا 5شنبه یا جمعه در بهترین حالت وشرایط ممکن ببینمتون
موفق باشید

(چون با خدا همراهم از هیچ چیز نمیهراسم)

خیلی خوب گفتی!!!
واقعا همه برای آرامش دوستانمون در اون روز دعا کنیم
و موج مثبت بفرستیم.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - romina60 - 2011/08/09

سلام به همه
هيات مديره ونازنين عزيز ازتون ممنونم به خاطر زحماتتون
اميدوارم نماينده ي ام اس سنتر موفق باشه
همين كه حضور پيدا كنه عاليه . نميشه انتظار بيش از حد داشت چون رسانه ي ما هميشه براي مسائل جدي وقت كم داره فقط اميدوارم اين باور غلط مردم در مورد مبتلايان به ام اس از بين بره و اونا هم توي جامعه مثل همه ي افراد عادي زندگي كنن(همسر من مبتلاست و ما متاسفانه مجبور شديم از همه مخفي كنيم )
براي همتون آرزوي موفقيت و سلامتي دارم love51

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - yas - 2011/08/09

توی برنامه مصطفیث نمیدونم دیدی یا نه خانمش در اومد گفت یه بیماری بود تو اتاقمون گفت شما چته گفتم شوهرم سرطان داره گفت شوهر من 5 سال روی ویلچر بود هر جایی بردمش دکترا گفتن ام اس داره confused ای خدا
بعدش توکل کرد به خدا الان هیچیش نیست بلند شده از رو ویلچر داره راه میره اونهاش میبینیش دم اسانسوره دارم میاد داخل confused2

اخرش اسم این ویلچر رو بردا من تنم یهو سرد شد rolleyes

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hedieh - 2011/08/09

بچه ها بدهکار بی بی همین الان احسان اعلام کرد که آزاد شد
به افتخار بی بی icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
من که میگم بفرستیمش سازمان مللicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinagreement2agreement2agreement2agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - havaars - 2011/08/09

آره! دیشب هم احسان گفت که بی‌بی رو نیاورده ببخشه! خوشم اومد! agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - paeeze - 2011/08/09

سلام

بچه ها خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر....icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

بی صبرانه منتظرم تا این برنامه رو تو زمانی که میگین ببینم.
از نازنین جون و هیئت مدیره محترم که زحمت این کار باهاشون بوده کمال تشکر رو دارم.

امیدوارم تو وقت اندک برنامه بتونین به اکثر مطالب مهم بپردازین.
موفق باشینicon_question

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - # پریسا # - 2011/08/09

(2011/08/09, 04:17 PM)Prime نوشته است: خیلی خوب گفتی!!!
واقعا همه برای آرامش دوستانمون در اون روز دعا کنیم
و موج مثبت بفرستیم.
آقاعلیرضا واقعا همین طوره این بچه ها نیاز به آرامش دارن بقیه حرفها حاشیه ست و فقط استرس اونا رو میبره بالا و باعث میشه فکر کنن شاید نتونن همه ی اعضای سایت رو راضی کنن . در حالی که مطمئنم تمام تلاششون رو میکنن
بازم براتون آرزوی موفقیت میکنمagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Aram - 2011/08/09

فکر نمیکنم قرار باشه کسی رو بچه ها راضی کنن، قراره حرکتی در جهت آگاه سازی جامعه و مسئولین انجام بشه، قراره گام اول ورود به رسانه انجام بشه، قراره از مخفی گاهمون بیائیم بیرون و گام اول آشکار سازی ام اس انجام بشه، قراره بگیم ما همونهایی هستیم که هر روز در کنار شما مردم تو خیابون و کوچه و مدرسه و دانشگاه و محل کار پابه پاتون راه میریم و کار میکنیم و درس میخونیم و شما از ام اس ما بی خبرید، قراره بگیم همون طور که فرد ام اسی رو تا حالا رو ویلچر و تخت تصور میکردید بعد از این سر پا و در حال فعالیت هم میتونید تصور کنید، اما در عین حال یه چیزایی رو باید در موردمون رعایت کنید تا ما همین طور خوب و سرحال باقی بمونیم، همین.

لطفا این یکی دو روز باقی مونده فقط به بچه هایی که قراره برن آرامش بدیم و با حرفها و انتظاراتمون پریشونشون نکنیم، تا الان هر فکر و صحبتی که لازم بوده حتما انجام شده و حالا دیگه مثل بچه های پشت کنکوری که باید روزهای آخر درس و بزارن کنار و برن پی استراحت و آرامش، بچه های شرکت کننده هم نیاز به آرامش دارن، برای آرامششون از همین الان دعا کنیم و آیت الکرسی و هر دعای دیگه ای که بلدیم بخونیمagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MFhealth - 2011/08/09

(2011/08/09, 05:29 PM)yas نوشته است: توی برنامه مصطفیث نمیدونم دیدی یا نه خانمش در اومد گفت یه بیماری بود تو اتاقمون گفت شما چته گفتم شوهرم سرطان داره گفت شوهر من 5 سال روی ویلچر بود هر جایی بردمش دکترا گفتن ام اس داره confused ای خدا
بعدش توکل کرد به خدا الان هیچیش نیست بلند شده از رو ویلچر داره راه میره اونهاش میبینیش دم اسانسوره دارم میاد داخل confused2

اخرش اسم این ویلچر رو بردا من تنم یهو سرد شد rolleyes
آخ دقیقا منم همچین حسی داشتم!