وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86)
+--- انجمن: اطلاعیه ها و قوانین سایت (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA)
+--- موضوع: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) (/Thread-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D8%B3%D9%84)

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - sanazz - 2011/08/08

ishaala har ki mire movafagh bashe
motmaennam ke misheagreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - anaram - 2011/08/08

از دیشب تا حالا انقدر تبلیغ این برنامه رو کرده ام فک نکنم کسی مونده باشه که انتظار این برنامه رو نکشه confused
به جان خودم پر بیننده ترین قسمت ماه عسل میشه agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/08

اصلا میگم بعد از برنامه همه اس ام اس بزنیم به برنامه و بگیم دوباره پخش کنن laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

باز هم تاکید میکنم لطفا کسی درخواست نده که من این مشکل رو دارم اینو مطرح کنید و ....
اینجوری فقط باعث اشفتگی ذهن شرکت کننده میشید
و باز هم میگم تمام صحبت هایی که قراره در برنامه زده بشه حرف های خود شماس . حرف هایی که تو این 2 سال و خورده ای زده شده
مشکلات شماس . قسمت اعظم و بلد مشکلات شما

نمیتونیم ریز جزئیات رو بگیم ولی در این حد بگم که اگه اون گونه که ما میخوایم بشه هم اون دوستی که روی ویلچر نشسته از برنامه راضی خواهد بود و هم اونی که هیچ مشکلی نداره
یعنی در تمام بحث ها واقعیات ام اس بیان شده چیزی که از گذشته تا حال وجود داشته و داره

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Mahdieh - 2011/08/08

حميد حالا كيا تو برنامه شركت ميكنن همه از بچه هاي ام اس سنترن
راستي اونجا اسم از ام اس سنترهم مياد يا نه اگر اينجور نباشه بدها حتما از ام اس سنتر يه حرفي بزنيد

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hamid - 2011/08/08

اره همه از بچه های ام اس سنتر هستن
از ام اس سنتر هم نمیدونم حرفی به میون میاد یا نه !
یعنی خودشون گفتن اگه منع تبلیغاتی نداشته باشه اشکالی نداره . حالا دیگه نمیدونم چی بشه !!!
فعلا باید انتظار بکشیم تا پنجشنبه یا جمعه

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - Mahdieh - 2011/08/08

خوب حميد نگفتي كيا ميرن برنامه؟

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - BanOoOo - 2011/08/08

امیدوارم که همه چیز به خوبی پیش بره و برنامه خیلی خوبی داشته باشیم .
agreement2

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - hedieh - 2011/08/08

منم همین طورAngel

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - MAHDI - 2011/08/08

مهديه معلومه كه از بچه هاي سايت هستند. همين دوستاني كه هر روز باهاشون صحبت مي كنيد. از ام اس سنتر هم حتما نام برده ميشه مگه اينكه مخالفتي تو خود سازمان باشه كه بعيد به نظر مي رسه.
اينكه اسامي بچه ها گفته نشده فقط بخاطر اينه كه آرامش اونها بهم نخوره و يه فشار اضافي بهشون وارد نشه. مي خوايم كاملا با ارامش و ريلكس باشن تا بهترين اجرا داشته باشن.
(2011/08/07, 10:09 PM)farshid نوشته است: سلام به همه
من این تاپیک رو دیدم ممنون از همه کسانی که زحمت کشیدن
اما
یه سوال برام پیش اومده که چی میخوایین اونجا بگین
میترسم از این که حرفهایی زده بشه که همه زیر سوال برن یا شرایط بدتر از اونی بشه که فکرشو میکنین
یا ..............
نمیدونم
خواهش میکنم موضوع بحث را با ما هم در میان بزارین
نظر دیگر بچه ها رو هم بپرسین
چون از طرف ما میخوایین صحبت کنین
فرشيد دوست خوبم. كاربراي سايت تا حالا 75 هزار پست ارسال كردند. مطمئنن جهت گيري فكري اكثريت بچه ها مشخصه.
از طرفي هيئت مديره هم تمامي از بچه هاي ام اسي هستند كه با تمام وجود مشكلات رو درك مي كنند. پس مطمئن باش مباحث آماده شده از طرف سايت كاملا جامع و كامل است و همونطور كه حميد عزيز كه خيلي براي اين برنامه زحمت كشيده گفت تقريبا تمام اقشار بيمارا چه اونايي كه مشكلي ندارند چه كسايي كه مشكلات جسماني شديد دارند رو پوشش ميده. فقط بايد ديد شرايط زمان اجرا اجازه مطرح كردن همه موارد رو مي ده يا نه.
تنها دليل اينكه اين مباحث مطرح نشده جلوگيري از بي نظمي تو فاصله كوتاه برنامه است تا انبوه نظرات مطرح نشه و موضوعات اصلي لابه لاي بقيه موضوعات گم بشه.

RE: ام اس سنتر در تلویزیون (برنامه ماه عسل) - parivash - 2011/08/08

بچه ها وقتی تاپیک پستا رو میخونم چشام درد میگیره و جلوی چشم تار میشه و باز فکر میکنم مشکل از عینکمه ولی مشکل از یه جای دیگس.بی صبرانه منتظر پنج شنبه و جهعه هستم واسه برنامه.امیدوارم که موفق باشین.البته لطفا برنامه یه جور باشه که کسی حس ترحم نسبت بهمون پیدا نکنه.خواهش میکنم
بچه ها تاپیک ها خیلی دارن زیاد میشن.دیرو ظهر که من اومدم و چک کردم اول صفحه 13 بود ولی الان 17 صفحه.معلومه که همه بی صبرانه مشتاق این برنامه هستن