وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
دیدار کرج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: دیدار کرج (/Thread-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: دیدار کرج - leili - 2011/09/08

سلام من 100%يي شدمicon_biggrin
يعني 23 نفر 100%يي به 7 نفر احتماليicon_cry.رياضيم خوبه،نه؟!wink2

RE: دیدار کرج - Majid - 2011/09/08

شب بسیار خوبی بود،دوستای قدیمی، دوستای جدید، از همه به خاطر حضور گرمتون تشکر می کنم.

شب خیلی بسیار خوبی بود ! Smile

RE: دیدار کرج - parvaneh - 2011/09/08

بچه ها ممنون بایت همه چیزagreement2 ایشالله همیشه همینجوری پایه باشیم و دور هم جمع شیمicon_question

RE: دیدار کرج - fireboud - 2011/09/08

دست همگی دوستان درد نکنه
از مریم خانوم(شفایافته) که زحمت نوشیدنی و موز را کشیدند از الهام خانوم برای شیرینی که به جای من آوردن و از ناصر عزیز برای شیرینی های خوشمزه و بقیه کسانی که حضور ذهن ندارم ممنونم
از همه دوستانی که زحمت کشیدند از نقاط دور و نزدیک تشریف آوردند خیلی سپاسگذارم امیدوارم که این دیدار مفید بوده باشه
از حمید و مجید عزیز هم تشکر ویژه دارم برای برنامه ریزی خوبی که در این دیدار داشتند

RE: دیدار کرج - hamid - 2011/09/08

سلام
از همه کسانی که زحمت کشیدن و از راه های دور و نزدیک اومدن تا به برگزاری بهتر دیدار کمک کنن واقعا ممنونم .
اسم بردن واقعا دشواره تعدادمون به 35 نفر فکر کنم رسید .
تقریبا 50% از دوستان برای بار اول وارد دیدار های سایت شده بودن که جای تشکر داشت و امیدوارم بدی های دیدار رو نادیده بگیرن و بهمون فرصت جبران بدن ، خوبی های دیدار هم به خاطر روی گل خودشون بود .
از بچه های کرج تشکر ویژه دارم که تعدادشون بیشتر از حد انتظارم بود و حدود 15 نفر شدیم .
از بچه های تهران تشکر خیلی خیلی ویژه تر دارم که با شرکتشون در این دیدار صمیمیت همیشگی دیدارها رو وارد صحنه کردن .
از ناصر عزیزم هم ممنونم که از تبریز به خاطر دیدار و دیدن بچه ها اومد .
از مجید هم واقعا باید جداگانه تشکر کنم . خیلی زحمت کشید . شاید اگه بگم ده برابر من در این دیدار دوندگی کرد اغراق نکرده باشم . واقعا ازش ممنونم که با وجود نداشتن ام اس همیشه باهامون هم قدم بوده و تا اخرین لحظه همکاری کرده.

قبل از اینکه وارد سایت بشم انتقادات و پیشنهاداتتون رو خوندم

پیشنهاداتتون حتما بررسی میشه و در حد امکان انجام میشه و البته خیلی از پیشنهاداتون مسائلیه که خودمون باهاش رو به رو هستیم و داریم تلاش میکنم که بهش برسیم .

انتقاداتتون واسمون قابل احترامه . خیلی خوشحالم که ازمون انتقاد میشه چون اگه از چیزی انتقاد نشه ، اون مورد بی عیب و نقص هست و در این دنیا همچین موردی نداریم . همین جا قول میدم که به تک تک انتقاداتتون به ترتیب اولویت رسیدگی کنیم و اونها رو برطرف کنیم .

از تشکرهاتون هم مثل همیشه ممنونیم و خوشحالیم که وظیفه خدمت کردن به شما رو داریم .

به مریم و رویا عزیز هم به خاطر ارتفاع پله ها و اصلا خود پله ها یه معذرت خواهی بدهکارم . این سری رو که در رفتم ولی سری بعد خودم میام جلو که تنبیهم کنید Blush

یکبار دیگه از همه و همه ممنونم . به نظر خودم که دیدار خیلی خوبی بود .
و در اخر بگم که این دیدار راهی بود برای باز کردن راه برگزاری دیدار در شهر های دیگه . اگه پیشنهاد ویژه ای برای برگزاری دیدار در شهر خودتون دارید با هیئت مدیره در تماس باشید

RE: دیدار کرج - Saina - 2011/09/08

سلام سلام
من تازه یه ساعت که رسیدم خونه :36
خیلی خوش گذشت ، همه چی عالی بودhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
از همه ی دوستای خوبم ممنون، تا چندوقت حسابی شارژمparty0048.gif
مخصوصا آقا حمید بابت زحمتی که کشیدن و آقا علیرضا و آقا حسین { آخه خیلی ازشون سوال پرسیدم } evilgrin0039.gif
ایشالا بازم ببینمتون

RE: دیدار کرج - ارزو - 2011/09/09

salam.az hame be khatere zahamateshon tashakormikonam.dost dashtam vaghte bishtari bod ta ba hame sohbat mikardam

RE: دیدار کرج - پویش - 2011/09/09

سلام خداروشکر که بهتون خوش گذشتicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinفکر کنم دوستانی هم که حضور نداشتنددرهمون ساعات به فکر شمابودندSleepySleepyشایدم از اینکه نتونسته بودن در جمع دوستان باشندناراحتangry2angry2sadsadsadangry3angry3angry3angry3angry3angry3شایدم داشتن حساب می کردند دیداربعدی کی وکجاستicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryجانمونن:60::60:درهرحال از عزیزانی که زحمت هماهنگی این دیدار را داشتن تشکر می کنم دستتان درد نکنه همیشه پایدار باشیدsmilingsmilingwink2wink2happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.giflove51love51love51icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

معذرت - hamnafas - 2011/09/09

سلام به دوستای خوبم
خواستم بابت دیروز و به خاطر بی خداحافظی رفتنم معذرت خاهی کنم
من شرمنده همتون هستم
یعنی وقتی داخل پارک بهمون خبر دادن مادرمو بردن بیمارستان
کل پارک دور سرم چرخید...
فقط میخاستم سریع برسم کنار مادرم.مادر من ناراحتی قلبی داره
ووقتی حالش بد میشه من کلا از زندگی oofمیشم
فاصله ی پارک تا خونمون زمانش 40دقیقه است
ما این مسیررو گوله 10دقیقه ای رفتیم
یعنی من همون جا وسط پارک زدم زیر گریه
مادر من ساعت11شب احیا شد
یعنی اون لحظه بهترین لحظه ی زندگیم بود
از تمام دوستام مخصوصا آقای حمید من معذرت میخام
شرمنده همتون هستم
هرچند میدونم بی من هم بهتون خوش میگذره
فقط خودم خیلی دوست داشتم باشم
راستی برادرمم گفت از همتون از طرف داداش علیرضامم عذر خواهی کنم

از خدا میخام به پدر مادر و تمام عزیزانتون عمری پایدار و باعزت عطا کنه
معذرت/معذرت/معذرت
یه عذر خواهی خیلی تپل فقط چون بدون خدا حافظی رفتم
بازم معذرت....................................................................

RE: دیدار کرج - Prime - 2011/09/09

شب واقعا خوبی بود.
مرسی واقعا از بچه های کرج! خیلی خوش گذشت!
حمید و مجید که کلی زحمت کشیده بودن ...
از مریم و بانوی عزیز که یکم اذیت شدن هم تشکر میکنم.

از حامد که خودش رو رسوند. از بچه ها همه ی دختر ها که خودشون رو به مراسم رسوندن و تا دیر وقت مونده بودن.

خلاصه شب به یاد موندی ای بود.