وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
نوع ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: نوع ام اس (/Thread-%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: نوع ام اس - naser_m - 2011/12/23

من نمیدونم ام اس من از چه نوعی هست
یعنی نپرسیدم
آخه برام مهم نیس

RE: نوع ام اس - yas - 2011/12/23

افرین من میدونم کدوم نوع هستم ولی توی چهار گزینه نیست میشه گفت ام اس خوش خیم و خوب و خاموش شکر خدا

و کار خوبی برات مهم نیست بیخیال بذار مردم هر چی میخواد بگن دهنشون گشاده خدای ما هم بزرگه به اندازه پهنای این دنیا اسمون دریا اقیانوس و ..............
بیخیال اینده و خیلی یچزها هر چی پیش بیاد خوش اید من موافقم همین و بس smiling

RE: نوع ام اس - okhtapus - 2012/06/18

حمید جان کاشکی cis هم اظافه میکردی چون فکر کنم حمله اولی ها cis هستند البته خداکنه دیگه حمله پیش نیاد...icon_cry

RE: نوع ام اس - نسترنى - 2012/06/18

خدا رو شكر كه ام اس نود درصد از دوستان از نوع عود كننده فروكش كننده است smiling

RE: نوع ام اس - amirreza - 2012/06/22

فکر کنم منم همون نوع اولی یا به قول دوستمون همون cis باشم

RE: نوع ام اس - blue sky - 2012/06/22

من هیچکدوم نیستم
بیخیال کدومیم
سرمون سلامت

RE: نوع ام اس - hessam - 2012/06/25

سلام
یک سوال درباره ام اس خودم داشتم
من نمی دانم اماسم کدومه نوعه آخه من 9 سال پیش تشخیص را با مشکل بینا ئیی روی من دادند بعد آوانکس زدم که روی این دارو سالی تغریبا 2 تا سه حمله داشتم که هر کدامش شدیدتر از قبلیش بود و دکترم گفت دارو را عوض کن که من اولش نمی خواستمDodgy دارو را عوض کنم بعد دیگه راضی شدم ربیف بزنم angel ولی حدود 3 ساله که من دارم ربیف می زنم حتی یک حمله نداشتم اگر هم داشتم ارزش کرتون تراپی نداشته (مثل:یک بی حسی جزئی یا یک تاری دید که خودش خوب شده)
من چه نوع ام اسی دارم ؟icon_cry

RE: نوع ام اس - hessam - 2012/06/26

(2012/06/25, 09:52 PM)luckhesam نوشته است: سلام
یک سوال درباره ام اس خودم داشتم
من نمی دانم اماسم کدومه نوعه آخه من 9 سال پیش تشخیص را با مشکل بینا ئیی روی من دادند بعد آوانکس زدم که روی این دارو سالی تغریبا 2 تا سه حمله داشتم که هر کدامش شدیدتر از قبلیش بود و دکترم گفت دارو را عوض کن که من اولش نمی خواستمDodgy دارو را عوض کنم بعد دیگه راضی شدم ربیف بزنم angel ولی حدود 3 ساله که من دارم ربیف می زنم حتی یک حمله نداشتم اگر هم داشتم ارزش کرتون تراپی نداشته (مثل:یک بی حسی جزئی یا یک تاری دید که خودش خوب شده)
من چه نوع ام اسی دارم ؟icon_cry
سلام با تشکر فراواناز پاسخ شما از سایت کامل و جامع تان من با مطالعاتی از این سایت انجام دادم فکر کنم از نوع عود كننده_ فروكش كننده به حسي خوش خيم نزدیک شدم

RE: نوع ام اس - شیرین - 2012/06/26

دوستان عزیزicon_question
تشخیص نوع بیماری رو فقط دکتر معالجمون میتونه انجام بده نه خودمون............
اینکه هر کدوم از شماها میگین از نوع اوله به تشخیص خودتون میگین یا پزشکتون؟icon_cry
ما خودمون نمیتونیم نوع ام اسمون رو تشخیص بدیم...
تشخیص نهایی باید توسط پزشکمون صورت بگیره...icon_question

RE: نوع ام اس - hessam - 2012/06/26

(2012/06/26, 11:07 AM)شیرین نوشته است: دوستان عزیزicon_question
تشخیص نوع بیماری رو فقط دکتر معالجمون میتونه انجام بده نه خودمون............
اینکه هر کدوم از شماها میگین از نوع اوله به تشخیص خودتون میگین یا پزشکتون؟icon_cry
ما خودمون نمیتونیم نوع ام اسمون رو تشخیص بدیم...
تشخیص نهایی باید توسط پزشکمون صورت بگیره...icon_question
پزشکادر موردش سکوت کردنparty0048.gif و به من چیزی تا به حال نگفتنangry3چون تو هیچ مقالعه ای برگشت بر عقب گذارش نشدهashamed0006.gif