وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس (/Thread-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%B9%D8%A7%D8%B1-%DB%8C%D8%A7-%D8%AC%D9%85%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - nahid - 2011/05/24

حمید ارسال 27 منو ویرایش کردی دیگه ؟ درست ویرایش کن !
ام اس یعنی امتحان استقامت icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اگه راست می گین خودتون به جمله خودتون رأی ندین .جوانمردی رو از من یاد بگیرین wink2:55::55::55:

به خود سینا رأی میدین یا به جملش ؟
خوب هر چیزی میتونه تلنگری برای بهتر زیستن باشه . جمله باید فقط مربوط به ام اس باشه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

(ستاد ایجاد بحران و شکاف در انتخابات ):35::35:

RE: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - Sina - 2011/05/24

(2011/05/24, 01:45 PM)هديه نوشته است: آقا سينا تبريك جملتون داره ميبرهagreement2
مرسی هدیه جان
مگه میخوان جایزه بدن که خوشحال باشم
من دقیقا همون چیزی رو گفتم که سالهاست احساس میکنم
ناهید جان حرف من نتیجه داره ... چیزی نیست که الان انتخاب کرده باشم .... همیشه هر جا بودم گفتم که باید نوع بینش و رفتار و فکر کردنمون رو عوض کنیم و یه کم سعی کنیم کیفیت زندگیمون یا حداقل کیفیت فکر کردنمون رو بالا ببریم ....
اینی که امتحان استقامته خوب قبول دارم ... ولی خوب نتیجش چی ؟؟؟؟ همینجوری ادامه بدیم و قبول کنیم که یه کسی داره ما رو امتحان میکنه ؟؟؟ آخرشم افقی بشیم ؟؟؟
چرا من و داره امتحان میکنه ؟؟؟ چرا داداشم و امتحان نمیکنه ؟؟؟ با حرف تو کل دنیا برای اکثر آدما امتحان استقامته ... یکی از بستگانش و از دست میده ... ام اس هم نداره ... اونم امتحان استقامته ؟؟؟
به نظر من زندگی خود من و حساس بودن و نوع فکر من باعث شده که ام اس بیاد سراغم ... کسی ام اس رو برام نفرستاده
پس خودم هم میتونم دورش کنم

RE: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - nahid - 2011/05/24

نه امتحان رو از اون لحاظ نگفتم ، من خودم به اینکه ام اس رو خدا داده که ما رو امتحان کنه اصلا اعتقاد ندارم و با شما در این مورد هم عقیده ام.
برداشت شما از این جمله اینه ولی من با یه برداشت دیگه از این جمله که خودمم ننوشتم خوشم اومد.
برداشت من این بود که خودمون داریم استقامت خودمون رو امتحان میکنیم یا می سنجیم.
آدم تو هر شرایط ویژه ای که قرار می گیره ، با واکنشی که نشون میده به اون شرایط ، میتونه خودش رو محک بزنه ، ببینه چطور با این شرایط برخورد می کنه ، میتونه خودش رو و توانایی های خودش رو بهتر بشناسه . استقامت به این معنا نیست که بشینیم و ببینیم چی میشه . استقامت ، ایستادن هست نه نشستن.پایمردی ، ایستادگی و کوشش در انجام کار مورد نظرمون و سرانجام به موفقیت و پیروزی رسیدن یا غلبه بر امواج ناملایم ام اس . من از این دریچه نگاه کردم.
(من به جمله شما جسارت نکردما ، برای گرم کردن تنور انتخابات ! :35:اونا رو نوشتم .چون حمید خیلی سعی داشت انتخابات رو پرشور کنه خواستم کمکش کنم !:55:smiling)

RE: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - naser_m - 2011/06/14

ام اس یعنی زندگی

RE: بهترین شعار یا جمله برای روز جهانی ام اس - nahid - 2012/05/10

یه سر به جمله های پارسال زدیم ، یادش به خیر ! confused0006.gif
الان تیم دوچرخه سواری ما همه این جمله ها در موردشون صدق می کنه.
هم ام اس رو رام خودشون کردن و هم از اون ، پله ای برای صعود و موفقیت ساختن ، هم دارن میگن سلامتن و استقامتشون رو با کوهنوردی و دوچرخه سواری امتحان میکنن و در برابر دیدگان همه مردم اعلام میکنن که حمایت جامعه و اراده فرد مبتلا ،می تونه ام اس رو به پایان خط برسونه ،جایی که دیگه از ناتوانی اثری نباشه.