وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق (/Thread-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%82%D8%B1%D8%B5-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - ehsan 10054 - 2012/12/02

اونوقت که تزریق داشتم مسکن میخوردم
ولی دوستان نمیخورند بعضی البته فکر میکنند موفقند
ولی وقتی میشه درد نکشید چرا آدم درد بکشه

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - maede - 2012/12/02

ديشب تزريق داشتم اما با اينكه مسكنم خوردم خيلي خيلي درد دارم احسان چرا به نظرت؟؟؟؟؟؟؟؟؟angry3angry3angry3

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - sayeh_r - 2012/12/02

دوستان جایی خوندم که تحمل زیاد درد به عصبها آسیب میزنه . این رو موقعی مطالعه میکردم که قصد داشتم از دندونپزشکم بخوام بدون بیحسی دندونم رو پر کنه .ولی پشیمون شدم .
ولی سینووکس داره منو داغون میکنه.من همین الان 3 شبه از تزریقم میگذره کاملا عوارض آنفولانزا به طور آنی تو بدنم بروز میکنه و تا یه مسکن نخورم آروم نمیشم.
ببین جونا فکر کنین تو باشگاهی یه دفعه بدنت لرز میگیره قفسه سینت درد میگیره طوری که نفست به شماره میافته و تمام مفاصلت میخوان بترکن بازم میگین مسکن نخور.Smile (52)

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - successful - 2013/09/10

(2011/04/03, 01:07 PM)Prime نوشته است: منم هنو بعد این مدت عادت نکردم انگار!
البته گاهی با یه استامینوفن 325 کار در میاد
گاهی هم دو تا باید بخورم.

از سال 84 بیش از 1095 مسکن مصرف کردم.و متاسفانه هرگز بدون دارو نتونستم تزریق رو تحمل کنم.این موضوع بیشتر از خود ام اس نگرانم می کنه!

(2012/12/01, 11:45 PM)پویش نوشته است: یعنی واقعا شماها اینقدرمسکن می خوریدangry2angry2angry2من سعی میکنم عوارضش رو تحمل کنم اما مسکن نخورم.

بارها سعی کردم بدون مسکن درد روتحمل کنم ولی شب رو تا صبح نتونستم بخوابم وتا 24 ساعت بعدتمام علائم ادامه داشت تا جایی که زندگیم مختل شد!

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - MFhealth - 2013/09/10

من یکی مطمئنم ام اس هیچ کاری با من نداره ولی این ژلوفنا که می خورم آخر منو از پا در میاره. این قدر درد دارم که تو این سه سال به جرات می تونم بگم به طور متوسط یه بسته ژلوفن در هفته می خورم.
باور کنید من تحملم زیاده ولی این دردا رو نمیشه تحمل کرد بهش فکر نمی کنم یهو میبینی سر کاری داری از حال میری درد داری و تب داری بعد تازه یادت میوفته که به خاطر تزریقته. تمام راه کار هایی هم که دوستان ارائه کردن امتحان کردم نمی شه که نمی شه.
ناشکر هم نیستم اما این دردا هم کم مصیبتی نیستند

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - simin - 2013/09/12

نخورم باید تا صبح 60 دفعه بیدار بشم و از درد بدن به خودم بپیچمangry3...دلم میخواد تریلی از روم رد بشه اونوقتاsad2
ولی دو ساعت بعداز تزریق که ژلوفن میخورم تا خوده صبح میخوابم و هیچی حس نمیکنمevilgrin0039.gif...فرداش هم خوش و خرم به تفریحات روز جمعه میپردازمevilgrin0039.gifاهم..اهم...evilgrin0039.gif

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - nahid - 2013/09/13

من مثلا ساعت 11 شب میزنم ، دیگه نمیرسم دوساعت بعدش مسکن بخورم چون خوابم میاد ! تصمیم دارم زمانشو عوض کنم.
این بار مهمون داشتیم از شهرستان ،فقط منتظر فرصتی بودم که بخوابن تا من بتونم بزنم و اونا نفهمن ! دیگه ساعت 12 شد . هول هولکی آمپولو آماده کردم و خواستم مثل تزریقاتی ها فرز باشم نصفش کف کرد و تا اونجا که تونستم هواگیری کردم و نصف محلول همراه حبابها رفت بیرون و ....

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - محبوب64 - 2013/09/13

(2013/09/13, 01:43 PM)nahid نوشته است: من مثلا ساعت 11 شب میزنم ، دیگه نمیرسم دوساعت بعدش مسکن بخورم چون خوابم میاد ! تصمیم دارم زمانشو عوض کنم.
این بار مهمون داشتیم از شهرستان ،فقط منتظر فرصتی بودم که بخوابن تا من بتونم بزنم و اونا نفهمن ! دیگه ساعت 12 شد . هول هولکی آمپولو آماده کردم و خواستم مثل تزریقاتی ها فرز باشم نصفش کف کرد و تا اونجا که تونستم هواگیری کردم و نصف محلول همراه حبابها رفت بیرون و ....
ناهید خانم واقعا درکتون میکنم angry2 همچین مواردی خیلی واسه من پیش اومده حالا شما که خوبید تزریقو انجام میدین من خیلی اوقالت دیگه بی خیالش میشمSmile (16) ولی مسکن رو 1 ساعت بعد تزریق حتما هم باید بخوابم وگرنه روز بعد شبیه معتادام سردرد angry3 حالت تهوعsad استخون دردbadtaste

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - neda.n - 2013/09/13

من یک ساعت قبل از تزریق یه ژلوفن میخورم . ساعت تزریقم شش عصره بنابراین اگه حدود ساعت ده احساس کنم که بازم عوارض داره شروع میشه یه ژلوفن دیگه میخورم . که خیلی وقتها احتیاج نمیشه . اما چیزی که مهمه اینه که تزریق اینتروفن ها برای همه با عوارض همراه نیست و یا حتی بعضیها بعد یه سال تزریق بدنشون عادت می کنه و دیگه دچار درد و علائم آنفولانزایی نمیشن . به همین خاطر به نظرم این قضیه رو درباره خودتون حتما تست کنید که اگه جزو این دسته هستید الگی مسکن مصرف نکنید . من البته خودم جزو اونایی ام که نه به آوانکس و نه به سینوکس هیچ وقت بدنم عادت نکرد .

RE: زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق - paeazan - 2013/09/13

نداجون ژلوفن خیلی عوارض داره. به دکترت گفتی که داری میخوری؟
بنظرت اگ ساعت 8 یا 9 شب تزریق کنی عوارض رو کمتر احساس نمیکنی؟ که بخوره به ساعت خوابت و علائمت با استامینوفن رفع بشه