وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزریق - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: تزریق (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: تزریق - mahdiye1989 - 2014/04/21

سلام دوست عزیز,فکر میکنم سینوکس عضلانی باشه ها !!!!
قبل از تزریق آموزش ندیدین???
و اینکه تزریق اول تمام دارو نباید تزریق بشه, 3 روز 1/4 3 روز 1/2 3 روز 3/4 وبعد از اون به صورت کامل confused2

RE: تزریق - مسافر خسته - 2014/04/21

(2014/04/21, 05:08 PM)mahdiye1989 نوشته است: سلام دوست عزیز,فکر میکنم سینوکس عضلانی باشه ها !!!!
قبل از تزریق آموزش ندیدین???
و اینکه تزریق اول تمام دارو نباید تزریق بشه, 3 روز 1/4 3 روز 1/2 3 روز 3/4 وبعد از اون به صورت کامل confused2

آمزش ديدم، دفعه ي اول استفاده نبود ماه ششمه اما اولين باري بود كه خودم ميزدم. بازم بايد تقسيم بنديش مي كردم؟يعني ميشه اثر دارو از بين رفته باشه؟

RE: تزریق - nahid - 2014/04/21

فکر کنم منظورشون اینه که بار اولی بود که خودش تزریق رو انجام داده.
اگه اینطور باشه که حتما باید آموزش دیده باشید .
تازه نصفش هم هدر رفته !
فعلا که زدید و مشکلی پیش نیومده پس چیزی نیست ، یعنی توی رگ نزدید وگرنه خون شدید تری میومد ! درد هم مقداری داره دیگه ولی نه زیاد.اگه مویرگ رو پاره کنه خون میاد .

من اولین تزریقم هم کامل بود یعنی یه خانم دکتر بود که توسط سیناژن معرفی شده بود ، اون کامل زد و گفت سینووکس باید کامل تزریق شه ، رسیژن که نیست !
نه اثر دارو چرا از بین بره ؟

RE: تزریق - mahdiye1989 - 2014/04/21

دوست خوبم من فکر کردم اولین تزریقتون بوده,حق با ناهید جونه,فقط اینکه خیلی دقت کن که روی رگ نزنی , اینم میتونی با انگشتت لمس کنی , اگه روی رگ باشه مشخص میشه ,موفق باشی agreement2

RE: تزریق - ابراهیم - 2014/04/21

نحوه بیرون کشیدن سرسوزن از بدن خیلی مهمه
با هر زاویه ای که فرو میکنی با همون زاویه بیرون بکش... بدون اینکه دستت بلرزه

RE: تزریق - محبوب64 - 2014/04/21

پس اونی که دستش همیشه لرزش داره باید چیکار کنه! موقع تزریق فقط خدا خدا میکنم زودی 10-15 ثانیه تمام بشه که نیدل از شدت لرزش دستم نکشه بیرون تزریقمو خراب کنه!!!

RE: تزریق - kohedard - 2014/12/11

سلام دوستان کسی هست که با دستگاه تزریق رسیژن اشنا باشه من تازه گرفتم ولی تمام نوک سوزن خارج نمیشه از دستگاه بیرون کسی میدونه که چند میل باید در پوست فرو بره تا اثر کنه دارو ممنون میشم راهنمایم کنید

RE: تزریق - mana22 - 2015/11/09

سلام دوستان من سینومر استفاده میکنم از دیروز احساس میکنم قالب تهی میکنم انگار تمام وجودم میلرزه اما تب ولرز ندارم انگار جون ندارم یه حس خیلی بد . میخواستم بدونم از عوارض دارو هست یا نه ؟

RE: تزریق - nahid - 2015/11/10

مانای عزیز ، توی یه تاپیک که به این حالتت ربط داشته باشه بنویس بهتر میتونی اطلاعات بگیری. اینجا فقط مربوط به تزریقه .
اگه منظورت گزگز تمام بدن هست چند تاپیک داریم در مورد گزگز یا بی حسی و...
اگه تازه شروع کردی سینومر رو ، شاید مربوط باشه . شاید هم چون یکی از نشانه ها و عوارض ام اس هست ربطی به دارو نداشته باشه. نمیدونم.

RE: تزریق - mana22 - 2015/11/11

(2015/11/10, 07:33 PM)nahid نوشته است: مانای عزیز ، توی یه تاپیک که به این حالتت ربط داشته باشه بنویس بهتر میتونی اطلاعات بگیری. اینجا فقط مربوط به تزریقه .
اگه منظورت گزگز تمام بدن هست چند تاپیک داریم در مورد گزگز یا بی حسی و...
اگه تازه شروع کردی سینومر رو ، شاید مربوط باشه . شاید هم چون یکی از نشانه ها و عوارض ام اس هست ربطی به دارو نداشته باشه. نمیدونم.

تشکر ناهیدجون حتما مرسی از راهنماییتون .