وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تغذیه و ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تغذیه و ام اس (/Thread-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: بیماری ام اس با تغذیه صحیح قابل کنترل و درمان است - sooorooosh - 2012/08/01

خوب این اقای سنتی کاشکی اشاره میکرد چی بخوریم....ولی خوب صحبتاشون استدلالی نداره هر وقت مثلا رو یه گروه بزرگ از بیمارا این تست رو انجام دادن و دیدن که در سیر بیماری مثلا تو یه بازهی زمانی طولانی مثلا 5 سال تاثیر داره اون و عود بیماری رو کاهش میده اون موقع میشه گفت یک روش درمانیه

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - ثریا - 2012/08/08

حاج حمید گوووووووووووووووووووووووش کن بابا.حالا دیدی الکی نمی گفتیم؟!angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
حالا ازمون خواهش کن تا درمورد روشمون راهنمائیت کنیمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - naazanin - 2012/08/08

علیرضا جان من که خیلی از خوندن این خبر خوشحال شدم چون همینم روزنه ی امید واسه خیلی از ام اسی هاست.

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - ثریا - 2012/08/08

والا من و شفایافته و چندتا از بچه ها که هرچی می گفتیم این حاج حمید و چندتا از ناظر و رو سرمون خراب میشدن و میگفتن تبلیغات نکنید angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2 اما الان میخوام بگم خب برای یکبار هم که شده بیاید و قط امتحان کنید.اصلا انقدر سریع معتاد این روش میشید و نتیجه میگیرید.من الان معتاد صبحانش شدم شدید laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
اگه نخورم نعشه نعشه امbadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - naazanin - 2012/08/08

من وفتی با پزشک معالجم صحبت میکردم درمورد گیاه درمانی!باهام مخالفت کردن
شاید هر پزشکی فقط به روش خودش اعتماد داره
میترسه اگه واسه بیمارش غیر از داروهای شمیایی چیزی رو تجویز کنه به اون جواب مطلوبی که میخواد نرسه
هر پزشک مغز واعصاب یه پروتکل درمانی داره واسه بیمارش که با توجه به وضعیت بیمار اونو واسش تجویز میکنه
شاید علت بی توجهی پزشکا به طب سنتی این باشه.

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - simin - 2012/08/08

اینو باور کنیمicon_cry؟؟؟؟؟؟؟؟؟حرفای کلاهبردارانه ابوالحبیب رو باور کنیمicon_cry؟؟؟؟.............منو تو این شرایط سخت قرار ندیدangry3

سیمین جان طب سنتی هم یک متد هست واسه درمان بیماریها
همون طور که داروهای شیمیایی ممکنه عملکرد خوبی نداشته باشن رو کنترل بیماری
طب سنتی هم میتونه همین بازدهی رو داشته باشه

RE: امكان درمان قطعی ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - نگار1353 - 2012/08/08

به قول سیمین کدوم رو باور کنیم؟icon_cryangry3
دکتر من طب گیاهی رو واسم رد کرد چون گفت تحقیقات کافی روش انجام نمیشه icon_question

RE: امكان کاهش روند ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - hamid - 2012/08/08

علیرضا جان من نگفتم این کارو انجام ندید . تاکید شدیدم همیشه بر این بوده که اگر این روش رو انجام میدید داروهای خودتون رو رها نکنید .
و وقتی نتیجه ای نگرفته اید انقدر تو بوق کرنا نکنید که درمان قطعی و من شفا گرفتم و ....
3 ساله دارم به مریم میگم ام ار ای بده . چرا نمیده ؟
اصلا مریم چه علامتی داره که نشون دهنده درمان باشه ؟

من فقط تاکید میکنم که ادعای شفایافتن و درمان قطعی رو نداشته باشید .
یه درصد فکر کنید منی که الان سر پا وایسادم داروی خودم رو رها کنم و رو حرف شما ( با توجه به اینکه چند سال دنبال درمان بودم و از امپول و ... هم خسته شدم ) حساب کنم و بیام سمت روش شما .
اگر زمین گیر شم واقعا جوابگو هستی ؟ اصلا من مدرکی دارم که ناچارت کنم جواب بدی ؟
همه اینها به کنار ، خودت حاضری خودتو تبرعه کنی به خاطر اینکه من زمین گیر شدم ؟

انقدر از این جور بحث ها خسته شدم که حد نداره smiling

RE: امكان کاهش روند ام اس با طب سنتی و اصلاح تغذیه بیمار - naazanin - 2012/08/08

حمید جان به هرحال این خبر یه روزنه امید میتونه باشه من از خوندن این خبر خوشحال شدم
هرآدمی میتونه مسول زندگی فردی خودش باشه اینکه ما چه روشی چه شیمیایی چه گیاهی رو واسه خودمون انتخاب میکنیم بستگی به دیدگاه خودمون داره
من خودم چند سال دارو استفاده نکردم نه شیمیایی نه گیاهی هیچ اثری از بیماری تو بدنم نبود چون پلاکام خاموش بود اصلا به این باور رسیده بودم که دکترا اشتباه تشخیص دادن!منم اون موقع هیچ اطلاعی در مورد این بیماری نداشتم تا اینکه یروزی باز خودشو نشون داد حالا که اشراف دارم به بیماریم میدونم که اون موقع پلاکام خاموش بوده.................................
به هرحال الان به این نتیجه رسیدم که دارو لازمه واسم
من خوندن این خبرو به فال نیک می بینم