وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - yas - 2012/06/29

معلول خودشونن ما ام اسی هستیم angry فقط همین

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - TootFarangi - 2012/07/01

یکی رفت با پارتی بهش شدید دادن انجمن اینجا غصه خورد که چرا به دختر خانم ... متوسط دادن به اون آقا شدید دادن angry2
کلن همه چیز حتی این بهزیستی هم چشم و هم چشمی شده confused

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - ثریا - 2012/07/01

الان یک ساله که دارن منو میدونن که فقط بیمه تکمیلیم کننconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
هی میگن ماه بعد بیا ماه بعد بیاlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بخوره تو سرشون بابا نخواستیمbadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - حمیده - 2012/07/01

[
منکه فک میکنم واسه هرمشکلی یه راه حل معنوی وجودداره.
ماخوب میشیم اگه خودمون بخایم

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - 7714 - 2012/07/01

داداش من معلول جسمی و ذهنی هست تا حالا هیچ کاری نکردن حالا بیا مارو هم جزئ اونا قرار دادن ببین چی میشه-

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - Wild_horse - 2012/07/03

یعنی الان معلولم من؟ DodgyHuh
angry3
حالا مثلا بهزیستی اسم نوشتیم کارت گرفتیم البته بعد از 80 سال آیا این امکانات واقعیه که میگن؟ کسی از اینا استفاده کرده؟
سه ماهه یادم نبود ام اس دارم امروز وقتی تو بوکمارک این سایت رو دیدم یادم اومد!angel[/b]! منظورم اینه که کلا فراموشش کردم حالا با این کار دوباره بهش جون میدم که!
ولی سنگ مفت گنجشک مفت میرم دنبالش

RE: بیماران ام اس جز معلولین می باشند و می توانند عضو بهزیستی شوند - yas - 2012/07/04

من که عضو هیچی نیستم حتاضر نیستم بهم نگاه ترحمامیز کنن بعد بگن اخی حیف تو ام اس داری فردا ال میشه بل میشه
یا برم بهزیستی یا انجمن
یا برم کارت معلولیت یا بهزیستی یا ... بگیرم
بهرحال عضو هیچ حجا نیستم از هیچ امکانیم استفاده نمیکنم
همینطوری خوبه میخوام هیچی بهم ندن بخور تو سرشون
حاضرم تا اخر عمرم مفقود الاثر و نا اشنا باقی بمونم

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - شادی فارسی - 2012/07/06

سلام آقای کاکاوند سال گذشته من رفتم بهزیستی اما قبول نکردن میگن مشکل حرکتی ویا نابینایی نداری پس شامل حال امثال شما نمیشه

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - hessam - 2012/07/07

(2011/02/26, 03:13 AM)h.kakavand نوشته است: با سلام

افرادی که به بیماری ام اس مبتلا هستند جزء معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
نوع معلولیت جسمی - حرکتی نام دارد. با درجه خفیف - متوسط - شدید - خیلی شدید تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.
سلام انشالاه همیشه سرافراز باشید آیا من که مشکل حرکتی ندارم ودارم تو دانشگاه تحصیل میکنم و سال دیگه 26 سالم تمام می شه من را عضو بهزیستی می کنند

(2011/02/26, 03:13 AM)h.kakavand نوشته است: با سلام

افرادی که به بیماری ام اس مبتلا هستند جزء معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
نوع معلولیت جسمی - حرکتی نام دارد. با درجه خفیف - متوسط - شدید - خیلی شدید تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.
سلام انشالاه همیشه سرافراز باشید آیا من که مشکل حرکتی ندارم ودارم تو دانشگاه تحصیل میکنم و سال دیگه 26 سالم تمام می شه من را عضو بهزیستی می کنند
Angel

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - negar_negar92 - 2012/07/07

جناب کاکاوند . من شغلم زیر نظر سازمان بهزیستی هست و نگرانی این برام بوجود اومده که اگر مشکل ام اسی بودنم برام دردسر نشه و پروانه ی فعالیتم رو باطل نکنند . مهد کودک دارم .
جناب کاکاوند . من شغلم زیر نظر سازمان بهزیستی هست و نگرانی این برام بوجود اومده که اگر مشکل ام اسی بودنم برام دردسر نشه و پروانه ی فعالیتم رو باطل نکنند . مهد کودک دارم .