وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - محبوب64 - 2013/08/28

(2013/08/26, 09:58 AM)kelly نوشته است: سلام من بیمه هستم و مشکل من بیشتر اوقات در راه رفتنم میشه میخواستم بدونم که شمامل حالم میشه اگر مراجعه کنم بهزیستی؟؟؟؟
لطفا جواب بدید
سلام
دوست عزیز میشه گفت تقریبا 9 سالی میشه که من عضو بهزیستی هستم اونطور که بگید خدمتی ارائه نمیدن! فقط یه بار وام خوداشتغالی میدادن که من نخواستم ولی واسه استخدامی ها خوبه که 3 درصد سهمیه شامل مون میشه البته اگه پارتی بازی نشه!؟

(2013/08/26, 09:58 AM)kelly نوشته است: سلام من بیمه هستم و مشکل من بیشتر اوقات در راه رفتنم میشه میخواستم بدونم که شمامل حالم میشه اگر مراجعه کنم بهزیستی؟؟؟؟
لطفا جواب بدید
سلام
دوست عزیز میشه گفت تقریبا 9 سالی میشه که من عضو بهزیستی هستم اونطور که بگید خدمتی ارائه نمیدن! فقط یه بار وام خوداشتغالی میدادن که من نخواستم ولی واسه استخدامی ها خوبه که 3 درصد سهمیه شامل مون میشه البته اگه پارتی بازی نشه!؟

لطفا جواب بدید
سلام

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - spring - 2013/08/28

من عضو بهزیستی هستم اونا معرفی کردن به انجمن ضایعه نخاعی و انا هم تا حالا کاری انجام ندادن گفتن وام با ضامن کارمند دولتی و ............... گفتم دمتون گرم نخواستیم Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - ghaside - 2013/08/29

تو بهزیستی بجز یک مشت آدم فضول و سرکش جز اینکه به اموراته زندگیت واقف بشن ،کسی نیست . یکی از آشناهام بدلیل فوت پدر مادرش عضو بهزیستیه هیچ کاری نمیکنن بیخودی خودتونو الاف بهزیستی نکنین چون فقط سرکشی میکنن تا آخر ماه حقوقشونو بگیرن اینو باچشمه خودم دیدم و دیگه کار ندارن چه غمی چه غصه ای داری و چیزایی رو که میخوای از کجا و چطور بدست میاری ، تازه کارهم یادت میدن !!!!!

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - glassheart - 2013/08/29

من اکتووکس مصرف میکنم هیچ مشکلیم تا حالابرای تهییه کردنش نداشتم چه جوری که قصیده میگه اکتووکس نیست شده سینووکسsad2

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - ghaside - 2013/08/30

عزیزم من داروم خیلی وقته پیش که دارو ها یدفعه نیست شدن :-) عوض شد و شد سینووکس البته ببخشید از دوستان شاید جای این مطلب اینجا نبود . ولی دیگه متاستفانه فعلا سینو میزنم تا ببینم خدا چی میخواد شما ام نگران نباش wink2

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - farzaneh20 - 2013/08/31

(2013/08/29, 07:38 AM)ghaside نوشته است: شهریه دانشگاه
امروز ( 9 شهریور 92 ) بهزیستی بودم آخه متوجه شدم که دانشجویان شبانه دانشگاه های دولتی عضو بهزیستی از این ترم معاف از شهریه اند رفتم نامه گواهی معلولیت رو گرفتم که با کپی کارت بهزیستی فردا ببرم دانشگاه که امیدوارم حاج آقا ( رئیس دانشگاه ) تایید کنه.
برخورد همه ی کارکنان بهزیستی خوب و دلسوزانه بود به نظر من بعضی هاشون یه وقتایی برخوردشون بده .من که از برخورداشون راضی بودم.

[size=small]
تو بهزیستی بجز یک مشت آدم فضول و سرکش جز اینکه به اموراته زندگیت واقف بشن ،کسی نیست . یکی از آشناهام بدلیل فوت پدر مادرش عضو بهزیستیه هیچ کاری نمیکنن بیخودی خودتونو الاف بهزیستی نکنین چون فقط سرکشی میکنن تا آخر ماه حقوقشونو بگیرن اینو باچشمه خودم دیدم و دیگه کار ندارن چه غمی چه غصه ای داری و چیزایی رو که میخوای از کجا و چطور بدست میاری ، تازه کارهم یادت میدن !!!!!

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - farzaneh20 - 2013/09/04

(2011/02/26, 03:13 AM)h.kakavand نوشته است: خیلی مسخره ست آخه نامه ای رو که از بهزیستی برا دانشگاه برا رایگان شدن شهریه گرفتم فردای اون روز بردم دانشگاه اونا گفتن بهزیستی باید بده دیروز (12 شهریور 92 ) رفتم بهزیستی اونا گفتن نه دانشگاه باید بده برو وزارت علوم به اونا بگو و امروز ( 13 شهریور ) با کپی بخشنامه رفتم وزارت علوم گفتن اون بخشنامه مال سال 91 ه ما الان بودجه نداریم و بهزیستی باید بده...
میدونین دقیقا مثل توپ فوتبال هر کی پاس میده به اون یکی ...

با سلام

افرادی که به بیماری ام اس مبتلا هستند جزء معلولین تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
نوع معلولیت جسمی - حرکتی نام دارد. با درجه خفیف - متوسط - شدید - خیلی شدید تحت حمایت سازمان بهزیستی قرار می گیرند.
حقوق - بیمه خدمات درمانی - بیمه تکمیلی - مسکن - امکان تحصیل - کمک هزینه تحصیل - کمک هزینه ازدواج - وام قرض الحسنه - استخدام - معافیت سربازی - کسری مالیات - امکانات پزشکی - تخفیف در بلیط هواپیما و قطار - و ... مجموعاً سازمان بهزیستی 113 نوع خدمات به اعضاء خود نسبت به احتیاجات و درخواست آن فرد می دهد.

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - nazanin200312 - 2013/09/04

من رفتم بهزیستی برا تحت پوشش قرارگرفتنم ,همه مدارک مربوط به بیماریمم بردم اما چون مشکل حرکتی نداشتمو مثل یه فرد سالم بودم اونام منو تحت پوشش قرار ندادن. پس بهزیستی چه کسایی رو تحت پوشش میذاره؟

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - ابراهیم - 2013/09/04

یه روز برای کاری رفتم بهزیستی قزوین........
البته ناگفته نمونه برای یه معرفینامه برای گاز سوز کردن ماشین میخواستم که فقط نامه بهزیستی معتبر بود .و خارج از نوبت انجام میشد ....
یه آقای دکتری مسئول اینکار بود و انگار اعصابش برای چیزی خورد بود......
اینقدر زشت و زننده برخورد کرد که.............
آهان اینم بگم که از استانداری سفارش شده بودم...........

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - مینا... - 2013/09/05

سلام اقای ابراهیم خوب هستید
یه سوال مگه واسه گاز سوز کردن ماشین نامه بهزیستی باشه چی میشه؟Huh