وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - MFhealth - 2013/06/23

در مورد برق من حق خودم نمی دونم از این تخفیف استفاده کنم چون بیماری من کوچکترین تاثیری در میزان برق مصرفی منزل ما نداره. من فکر می کنم این تخفیفات متعلق به افرادی است که از تجهیزات خاص برقی استفاده می کنند.
اگر سعی کنیم امکاناتی که بهمون اختصاص میدن رو درست و به حق استفاده کنیم باعث میشه دولت بتونه به افرادی که به این امکانات احتیاج دارن مبالغ کمکی بیشتر و تسهیلات بیشتری اختصاص بدن.

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - paeeze - 2013/06/23

(2013/06/23, 05:51 PM)MFhealth نوشته است: در مورد برق من حق خودم نمی دونم از این تخفیف استفاده کنم چون بیماری من کوچکترین تاثیری در میزان برق مصرفی منزل ما نداره. من فکر می کنم این تخفیفات متعلق به افرادی است که از تجهیزات خاص برقی استفاده می کنند.
اگر سعی کنیم امکاناتی که بهمون اختصاص میدن رو درست و به حق استفاده کنیم باعث میشه دولت بتونه به افرادی که به این امکانات احتیاج دارن مبالغ کمکی بیشتر و تسهیلات بیشتری اختصاص بدن.

وا....( VA)
چرا؟

شما فرض کن یه فرد ام اسی کولر پنجره ای داره که قاتله برقه .اونوقت پول برقش تابستون خیلی میشه. اسپیلت A++هم تو یه خونه متوسط حداقل دوتا 24 هزار لازمه.
حالا فرض کن زمستون هم به جای بخاری استفاده کنن .....
پ با این حساب پول برق سه ماهه تابستون خیلی میشه

اتفاقا اصلا کم مصرف کردن دلیل بر اختصاص دادن اونا به نیازمندان نیست خیالتون راحت یه جای دیگه میلنگه

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - موجود گیاه خوار - 2013/06/24

(2013/06/23, 05:51 PM)MFhealth نوشته است: در مورد برق من حق خودم نمی دونم از این تخفیف استفاده کنم چون بیماری من کوچکترین تاثیری در میزان برق مصرفی منزل ما نداره. من فکر می کنم این تخفیفات متعلق به افرادی است که از تجهیزات خاص برقی استفاده می کنند.
شما یا وضع مالیت خیلی خوبه.یا در این خیال هستی که داری در بهشت زندگی میکنی و همه چی سر جای خودشهSmile

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - MFhealth - 2013/06/24

نه اتفاقا اصلا وضع مالیم خوب نیست و میدونم که تو بهشت هم زندگی نمی کنم و منظورتون هم درک می کنم و می دونم مشکل از کجا آب می خوره ولی این ها هیچ کدوم توجیه مناسبی نیست. کولر خونه ما فقط به خاطر من روشن نمیشه همون جوری روشن میشه که قبل از بیماری من روشن می شد. من ترجیح می دم به من کمک هزینه کلاس های ورزشی مثل یوگا یا شنا بدن یا کمک هزینه های دارویی و درمانی که واقعا بهشون احتیاج دارم. یا کمک هزینه برای دریافت مشاوره های روان شناسی.

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - shaytoon - 2013/07/04

سلام
ببخشید نمیتونم پستها رو بخونم ببینم چی به چیه؟

یه جا شنیدم که بهزیستی بیمار ام اس رو قبول نمیکنه

آره بار اول که رفتم قبولم نکردن

ولی یه هفته پیش تایید شدم

یه خانمی بهم گفت تازه اجازه دادن بیمار ام اس رو قبول کنیم

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - amir86a - 2013/07/05

(2013/07/04, 06:16 PM)shaytoon نوشته است: سلام
ببخشید نمیتونم پستها رو بخونم ببینم چی به چیه؟

یه جا شنیدم که بهزیستی بیمار ام اس رو قبول نمیکنه

آره بار اول که رفتم قبولم نکردن

ولی یه هفته پیش تایید شدم

یه خانمی بهم گفت تازه اجازه دادن بیمار ام اس رو قبول کنیم

سلام. من هفته گذشته رفتم بهزیستیه تهران شعبه مولوی. خانمه بهم گفت باید رو ویلچر بشینی تا عضو بشی. وگرنه برو دنبال کارت Sad

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - موجود گیاه خوار - 2013/07/06

منم فردا جوابم میاد که تایید میشم یا نه.نتیجش زیاد مهم نیست.مهم اینه که من کارم رو کردم و الان وجدانم راحت هست که در حق خودم یا شاید خانوادم ، کمکاری نکردم.
... .. .
به حرف های بیهوده ی اون مسعولین گوش ندید.حتما برین و تشکیل پرونده بدین و صبر کنین تا براتون کمسیون بزارن و جوابش رو بدن.

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - shaytoon - 2013/07/07

راستش من سری اول که رفتم بعد کلی رژه و بازجویی گفتن ما بیمار ام اس رو قبول نمیکنیم

ولی این سری که رفتم پرسیدن دوبینی داری ؟ گفتم الان نه ولی قبلا آره
گفتن راه برو چند قدم که رفتم گفت شلوارت رو بکش بالا
بعد یکیشون در اومد گفت این یکی مچ پاش از اون یکی باریکتره

اویHuh

خدایش شما اینطوری هستید؟
والله منم نیستم ولی به زور قالب کردن

بعد گفت خودت بگو چه عوارضی داری
منم همش رو گفتم
عدم کنترل تعادل ، سنگینی پاها ، تکرر ادرار ، و بدتر از همشون عدم کنترل مدفوع

بعدش گفتن بهت تعلق میگیره( تعلق با کوم ق غ بود نمی دونم)

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - yas - 2013/07/07

عضو بهزیستی بشیم که چی بشه ؟
به خودمون هنگ بچسبونیم یا اونا بچسبونن
میخوام عضو نشم صدسال سیاه بخوره تو سرشون
روی دختر و پسر جوون مردم انگ گذاشتن angry3

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - shaytoon - 2013/07/08

عزیزم
شما یا حالتون خوشه یا جیبتون پره
واسه خیلیها مثل من همون کمکهای ناچیزشونم خیلیه
درضمن قرار نیست هرکی عضو بهزیستی شد یه پلاک بهش بچسپونن که عضو بهزیستیه

با احترام