وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: خدمات رفاهی (https://mscenter.ir/Forum-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D9%81%D8%A7%D9%87%DB%8C)
+--- موضوع: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%B9%D8%B6%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - Ermia - 2012/11/18

اقای کاکاوند من خیلی رفتم دنبالش . میگن اوایل قبول میکردن ولی حالا نه . یه جیزی هم گفتن که خیلی ناراحت شدم .بگذریم

گفتن بعضی شهرا بهزیستی زیر نظر علوم پزشکی هس . اونا قبول میکنن . ولی بعضی شهرا که نیس قبول نمیکنن
اخه مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ یه چیزی میگن که ما دس از سزشون برداریم

من خیلی سمجم . باز میخام دنبالشو بگیرم . شما هم اگه ابلاغیه ای دارین که نشون بده که ام اسیا میتونن عضو شن توی سایت بذارین تا همه بتونن با سند محکم دنبالش برن

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - ALI REZA - 2012/11/19

واقعا جالبه
من پارسال قبل از اینکه به این بیماری دچار بشم ماهانه حدود 40000 تومان برای کمک به کهریزک میدادم بعضی وقتها هم مبالغی رو به صورت اینترنتی به بهزیستی واریز میکردم . جدای اینکه هر وقت نذر برای قربانی گوسفند داشتم یا خودم میکشتم و گوشتش رو میدادم به بهزیستی یا کهریزک یا مبلغش رو نقدا میبردم دفترشون و میدادم حالا بعد از اینکه اینطوری شدم برای اینکه داروهامو حداقل با بیمه حساب کنن باید کلی دوندگی کنم .چه برسه به اینکه بخوایم عضو بهزیستی بشیم و از امکانات اونجا به هر دلیل استفاده کنیم.
خوب غیر از من خیلی ها هستن که مبالغ زیادی رو برای کمک حالا یا نذر دارن یا به خاطر انسان دوستی به این انجمن ها پرداخت میکنن .حالا چرا ما نمیتونیم عضو بهزیستی بشیم خدا میدونه...confused2

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - moon light - 2012/11/19

منم فک کنم 5 ساله عضو بهزیستی هستم.دقیقا یادم نمیاد چه مدارکی لازم بود ولی یادمه دکتر چند تا حرکت بهم داد وگفت 60 درصد معلولیت داری.جالب اینکه من اونموقع مث قرقی راه میرفتم.اگه دکتره الان منو ببینه حتما جواز دفن واسم صادر میکنه!laughing3
من از خدماتش استفاده نمیکنم.مدتی بود که بنزین مجانی هم میدادن که من نگرفتمش(کارتمو به کسانیکه نیاز داشتن ومجبور بودن بیماراشونو مرتب جابجا کنن دادم که استفاده کنن.خبرندارم هنوز بنزین مجانی برقراره یانه)
تنها استفاده من از بلیط هواپیماشه که 50 درصد تخفیف داره ولی بخاطر اینکه با همه شرکتها قرارداد نداره و فقط با ایران ایر قرارداد دارن،بیشتر مواقع با مشکل روبرو میشم ومجبورم بلیط از جای دیگه با کل هزینه بگیرم.اینم از خدمات دادنشون.همیشه یه جای کار میلنگه

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - yas - 2012/11/20

اگه قراره از چیزهایی استفاده کنم که برام کارتی صادر بشه و بیخودی معلولیت توش بنویسن عمرا از این غلطا بکنم
این همه فرهنگ سازی میکنیم معلولیت از چشمشون بیفته اونوقت برم دستی دستی خودم رو بسپارم به اینت بی فرهنگها
بذار بقیه هر چی میخوان بگن
همینیکه هست میخوان بوان نمیخوان به درک

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - مرتضی - 2012/11/20

واقعا دلتون خوشه ها

اینجا ایرانه

نه سوییس
نه هلند

بیخیال بشید الکی هم خودتون رو انگشت نما نکنید

من یه بار رفتم جوری برخورد کردن که هرچی فحش بود تو دلم براشون نثار کردم و کلا بیخیال

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - nahid - 2012/11/20

(2012/11/18, 10:48 PM)Ermia نوشته است: اقای کاکاوند من خیلی رفتم دنبالش . میگن اوایل قبول میکردن ولی حالا نه . یه جیزی هم گفتن که خیلی ناراحت شدم .بگذریم

گفتن بعضی شهرا بهزیستی زیر نظر علوم پزشکی هس . اونا قبول میکنن . ولی بعضی شهرا که نیس قبول نمیکنن
اخه مگه میشه ؟؟؟؟؟؟ یه چیزی میگن که ما دس از سزشون برداریم

من خیلی سمجم . باز میخام دنبالشو بگیرم . شما هم اگه ابلاغیه ای دارین که نشون بده که ام اسیا میتونن عضو شن توی سایت بذارین تا همه بتونن با سند محکم دنبالش برن

آقای کاکاوند به دلیلی که نمیدونم confused2دیگه مدتهاست که به سایت سرنزدن.
اینطور که معلومه بهتره عنوان تاپیک این باشه :
شاید بعضی از بیماران ام اس بتوانند عضو بهزیستی شوند و از خدمات احتمالی آن بهره ببرند !Smile (16)

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - نازی ی - 2012/11/20

بچه ها باید 1 مقداری زمان معایناتتون روغن داغ پیازداغشو زیاد کنین!!!!!!!!!!!!!

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - ghaside - 2012/11/20

(2012/11/20, 04:32 PM)نازی ی نوشته است: بچه ها باید 1 مقداری زمان معایناتتون روغن داغ پیازداغشو زیاد کنین!!!!!!!!!!!!!

نمیدونم واسه کارای اینا ما باید گریه کنیم یا بخندیم نازی جون icon_cryicon_cryicon_cry

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - booshveg - 2012/12/03

سلام من امروز رفتم عضو شم.Sleepy
انصافا خوب برخورد میکنن و خوب راهنمایی.badtaste
ولی فقد دکترش آچارفرانسه بود:60: یعنی اونایی که ام اس نداشتن هم پیش ای یارو میرفتنlaughing3
نوبت من که شد گفت مشکلت چیه confused2گفتم ام اس..sad2
یه نگاهی یه نگاهی کرد که فقط خودشماها میفهمیدشDodgy
انگار گفتم ایدز دارمAngel
ولی تا دیدیم ترسیده گفتم بذار بترکونمش به همevilgrin0039.gif
یک آشی پختم که هنوزم دارم بوشو میشنوم.laughing3
ثبت نام شدم تا 1ماه دیگه هم رایش میاد.icon_question

RE: بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند - shokolat - 2013/03/06

نمیدونم این خبر خوبه یا بد!!!!!
مطلع باشن دوستانی که به هر دلیلی دارای کارت معلولیت با هر نوعی(خفیف-متوسط شدید) هستنددوباره مورد ارزیابی قرار میگیرند.
با اعلام خود بهزیستی: متاسفانه در برخی از کارتهای صادر شده درجه معلولیت باید مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد!!!!!!!!!