وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
موافق و مخالف ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: موافق و مخالف ازدواج (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: موافق و مخالف ازدواج - maryamm - 2010/10/09

راستی من باید یه مسئله مهم رو بگم
خودم رو مثال می زنم
من گفتم که فعلا قصد ازدواج ندارم
ولی این قضیه به خاطر بیماریم نیست ( البته تا یه حدودی تاثیر گذار هست )
نمیشه کامل و دقیق گفت شاید یه اتفاقی بیافته که خود آدم اصلا متوجه نشه که چی شد که ازدواج کرد

همه چی بستگی به شرایط و طرف مقابل و دل آدم داره.

RE: موافق و مخالف ازدواج - yas - 2010/10/09

آقا نادر حرف بی ربطی زدین

تا اونجایی که من اطلاع دارم شما خودتون متاهلین و یه دختر دارین بعد یعنی الان که خانم خودتون سالمه و داره باهاتون زندگی میکنه خیلی توقعش بالاست و از محالات بوده که با شما ازدواج کنه ؟
من خودمم با ازدواج مخالفم چون باید کسی باشه که درکت کنه

شاید خیلی خانمها توقع بالایی داشته باشن ولی برای همه اینطور نیست اگه همو دوس داشته باشن و همو درک کنن مطمئن باشین با هم ازدواج میکنن و خوشبخت هم میشن چون همونطوری هم دیگه رو پشندیدن و اینده هیچ کس تضمینی نیست که فردا چه پیش خواهد امد شاید یکی سالم باشه با یه ام اسی ازدواج کنه ولی پس فردا تصادف کنه یا اصلا چند روز بعد علایمی رو ببینه در خودش و دال بر ام اسی بودن طرف مقابل هم باشه از کجا معلوم این اتفاق نیفتاده اتفاق خبر نمیکنه

من خودم توی وبلاگ یکی از دوستان ام اسی خوندم که با یه اقای خیلی خوبی ازدواج میکنه و بعد از چند ماه علایمی رو در خودش میبینه و نشون میده که اون شش ساله ام اس داشته ولی حالا مشخص شده و هر دو ام اسی میشن

RE: موافق و مخالف ازدواج - Mehdi Marjani - 2010/10/14

(2010/09/18, 05:33 PM)shams_taban2000@yahoo.com نوشته است: خواهش میکنم تو نظر سنجی شرکت کن
اینو بدون شاید این نظر سنجی تکلیف خیلی ها رو مشخص کنه
پس عادلانه رای بده
ممنون

کلا ازدواج خودش مشکل داره
(2010/09/26, 07:32 PM)مهسا نوشته است: اما من يه جورايي با نظر آقا نادر موافقم.

(هرچند يك آقايي از آشناهامون ام اس داشت و خانمش زندگيشو غارت كرد و بعدش جدا شد. در صورتيكه اون آقا هم حالش خوبه و مشكل خاصي نداره)

واسه همينه كه مي دونم شايد خيلي حرفم رذيلانه باشه، شايد از من بدتون بياد، اما تصميم دارم كه به كسي نگم

توي اين دنيا كه همه عين آب خوردن دروغ ميگن، دليلي نداره من وقتي ايرادي ندارم، روي خودم عيب بزارم. مگر اينكه به دوست داشتن طرفم 100% ايمان داشته باشم و اونوقت بگم.

بین دوست عزیز من بعد از ازدواجم ام اس گرفتم و بعد از اینکه متوجه شدم این موضوع را خانمم مطرح کردم و گفتم که من به این بیماری مبتلا شدم حالا تصمیم گیرنده شمایید نمیگم تا حالا مشکلی نداشتیم اما همیشه کوتاهترین را بهترین راه نیست منم الان مشکلی ندارم ولی توی زندگی مشترک درک صحیح شریک زنگی ادم از این موضوع به بهبود آن کمک میکنه

RE: موافق و مخالف ازدواج - sattar - 2010/11/03

به نظر من ازدواج برای هر فردی نیکو و سرشار از خیر و برکت و نور است و سوال مطرح شده و پاسخهای 4 گزینه ای ارائه شده بی مورد است ازدواج سنت پیغمبر و دستور خدا است

RE: موافق و مخالف ازدواج - مـه ســـا - 2010/11/03

(2010/11/03, 04:44 PM)sattar نوشته است: به نظر من ازدواج برای هر فردی نیکو و سرشار از خیر و برکت و نور است و سوال مطرح شده و پاسخهای 4 گزینه ای ارائه شده بی مورد است ازدواج سنت پیغمبر و دستور خدا است

شما بشين واسه طرف مقابلت تا دلت مي خواد بگو ازدواج خوبه و سنت پيامبره... وقتي كه مشكل داري(داريم) اكثرا از ازدواج طفره ميرن .واقع گرا باشيم نه ايده آل گرا

RE: موافق و مخالف ازدواج - h.kakavand - 2011/03/15

من موافق ازدواج هستم ولی با کسی که همراه واقعی باشد نه هرکسی

RE: موافق و مخالف ازدواج - paeeze - 2011/03/18

آخه اینو بهانه کنیم بگیم که ما قصد ازدواج نداریم که نمیشه ...
شما فکر کنین همون آدمی هستین که قبل ام اس بودین البته میدونم شرایط بعدش واقعا فرق کرده ولی ام اس دلیل خوبی نیست اگه طرف مقابل و خانوادش راضی باشن این کار بد بخت کردن یه نفر دیگه نیستwink2

من یکیو میشناختم که خواستگارش هپاتیت B داشت با چه اغتماد به نفسی رفته بود واسه ازدواجconfusedآخه سرایت میکرد

به نظر من مشکلات بزرگتر از ام اس هم هست
بهتر ببینیم بد نیست
Wink

RE: موافق و مخالف ازدواج - pesareshoja_ir71 - 2011/03/18

سلام
من موافقم
البته خودم میدونم دهنم بوی شیر خشک میدهsmilingsmilingsmilingsmiling
ولی خدایش کسی سراغ دارید بایه آدم ام اسی ازدواج کنه مخصوصا با این فیلمای که در مورد ما ساختن هر کی ما رو میبینه فکر میکنه دیوی چیزی هستیمsad2sad2sad2sad2sad2sad2

RE: موافق و مخالف ازدواج - leili - 2011/03/18

ممكنه خيليها مثل من ظاهرا هيچ مشكلي نداشته باشن و تا نگن كه مريضن كسي نفهمه.اما خيلي بعيده كه با شنيدنه اسم بيماري، طرف جا نزنه.خود من اگه ام اس نداشتم و يه ام اسي ازم خواستگاري ميكرد قبول نميكردم.تنها استثناء اينه كه دختر و پسر از قبل عاشق هم باشن و بتونن اين مسئله رو ناديده بگيرن.يا خدا يه فرشته رو (مرد يا زن)سر راه آدم قرار بده.اين موضوعو كاملا بسپرين به خدا.اگه صلاح باشه ميشه

RE: موافق و مخالف ازدواج - mojtaba2iran - 2011/03/18

(2010/11/03, 04:44 PM)sattar نوشته است: به نظر من ازدواج برای هر فردی نیکو و سرشار از خیر و برکت و نور است و سوال مطرح شده و پاسخهای 4 گزینه ای ارائه شده بی مورد است ازدواج سنت پیغمبر و دستور خدا است

به به چه نیکو