وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
موافق و مخالف ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: موافق و مخالف ازدواج (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: موافق و مخالف ازدواج - anaram - 2010/09/26

(2010/09/26, 02:40 PM)نادر نوشته است: سلام به همگی
اگر مرد ام اس داشته باشه زن 90% به پاش میمونه ولی بالعکس اگه زن ام اسی باشه 90% به طلاق میانجامه استثنائات هم خیلی کمه در این موردHuh
آقا نادر سلام
حال شما؟
دلمون برات تنگ شده بود . كجا بودي؟
راستش من باهات خيلي موافق نيستم
يعني در وفادار تر بودن خانوما شكي ندارم ولي به انقدر شارپ و يه طرفه نظر دادن هم معتقد نيستم
پيشنهاد ميكنم اين 90 % رو به 60 يا 70 % برسوني wink2
(2010/09/26, 06:35 PM)zaynab نوشته است: hala agha nader mage harfesh vahie monzale
khosham naiomad aslan

love51
نظرشونو گفتن عزيزم
كه البته مورد تو حداقل يكي از اون 10 % نظر آقا نادره
خوبي؟ love28

RE: موافق و مخالف ازدواج - مـه ســـا - 2010/09/26

اما من يه جورايي با نظر آقا نادر موافقم.

(هرچند يك آقايي از آشناهامون ام اس داشت و خانمش زندگيشو غارت كرد و بعدش جدا شد. در صورتيكه اون آقا هم حالش خوبه و مشكل خاصي نداره)

واسه همينه كه مي دونم شايد خيلي حرفم رذيلانه باشه، شايد از من بدتون بياد، اما تصميم دارم كه به كسي نگم

توي اين دنيا كه همه عين آب خوردن دروغ ميگن، دليلي نداره من وقتي ايرادي ندارم، روي خودم عيب بزارم. مگر اينكه به دوست داشتن طرفم 100% ايمان داشته باشم و اونوقت بگم.

RE: موافق و مخالف ازدواج - zaynab - 2010/09/26

merc ani joon ke arumam mikoni
gahi vaghta ba khondane hamin nazarat!va gereftane koli enerji manfi migam dige inja naiam
vali ani joon to va chan ta az doostaee gole digeam injain che konam

RE: موافق و مخالف ازدواج - TootFarangi - 2010/09/26

(2010/09/26, 06:35 PM)anaram نوشته است: بغير از زينب كه الان خودش گفت و خيلياي ديگه توي اين سايت ، شخصا خيلي از خانوماي ام اسي رو ميشناسم كه بعد از ام اسشون ازدواج كرده ان يه زندگي خوب و ايده آل دارن
چرا انقدر ام اس رو بزرگش ميكنين؟
چرا براي خودتون يه سد بزرگ بنام ام اس ميسازيد
تا وقتي ديد خودتون نسبت به ام اس اينطور باشه مطمئنن طرف مقابلتون هم همينجور اونو ميبينه
بچـــــــــــــه ها به چيزي بنام قسمت اعتقاد دارين شماها؟
به مقدرات هر آدم؟
ميدونم خب خيليا اعتقادي ندارن . ولي شخصا معتقدم هموني كه ام اس رو بهم داده خودش ميدونه چطور بهترين قسمت رو برام رقم بزنه .
چه بسا ام اس خودش يه وسيله باشه براي رقم خوردن بهترين مقدرات icon_cry
بهرحال فك ميكنم تا وقتي خودم بخوام يه همچين مساله اي رو تا اين حد بزرگش كنم ، مطمئنا طرف مقابلم حتي اگه ديد بدي نسبت به ام اس نداشته باشه ، بخاطره بينش من ديدش منفي ميشه confused

ایول آنی جون دوست جونه خودم ، حرف حق و درست رو زدی دستت درد نکنه love28love51

RE: موافق و مخالف ازدواج - anaram - 2010/09/26

(2010/09/26, 07:39 PM)zaynab نوشته است: merc ani joon ke arumam mikoni
gahi vaghta ba khondane hamin nazarat!va gereftane koli enerji manfi migam dige inja naiam
vali ani joon to va chan ta az doostaee gole digeam injain che konam
زينب ديگه اين حرفو نزنيا !
چرا بايد اجازه بدي حرف بقيه انرژي منفي بت بده؟ ها؟
يادته اونبار راجع به اون خانوم چي بهت گفتم؟ كركره هارو بكش پايين عزيزم
بقيه نظر خودشونو دارن
خب اين حقشونه !
ولي قرار نيست ما از تك تكه نظرات ديگران تاثير بگيريم .
ما فقط بايد بخونيمشون و راجع بهشون فك كنيم و نظر خودمونو در نهايت بگيم . قرار نيست كسي روي ديگري تاثير بذاره كه !

RE: موافق و مخالف ازدواج - leila - 2010/09/27

(2010/09/26, 06:35 PM)anaram نوشته است: بغير از زينب كه الان خودش گفت و خيلياي ديگه توي اين سايت ، شخصا خيلي از خانوماي ام اسي رو ميشناسم كه بعد از ام اسشون ازدواج كرده ان يه زندگي خوب و ايده آل دارن
چرا انقدر ام اس رو بزرگش ميكنين؟
چرا براي خودتون يه سد بزرگ بنام ام اس ميسازيد
تا وقتي ديد خودتون نسبت به ام اس اينطور باشه مطمئنن طرف مقابلتون هم همينجور اونو ميبينه
بچـــــــــــــه ها به چيزي بنام قسمت اعتقاد دارين شماها؟
به مقدرات هر آدم؟
ميدونم خب خيليا اعتقادي ندارن . ولي شخصا معتقدم هموني كه ام اس رو بهم داده خودش ميدونه چطور بهترين قسمت رو برام رقم بزنه .
چه بسا ام اس خودش يه وسيله باشه براي رقم خوردن بهترين مقدرات icon_cry
بهرحال فك ميكنم تا وقتي خودم بخوام يه همچين مساله اي رو تا اين حد بزرگش كنم ، مطمئنا طرف مقابلم حتي اگه ديد بدي نسبت به ام اس نداشته باشه ، بخاطره بينش من ديدش منفي ميشه confused

آنارام جان خيلي خوشحال شدم از شنيدن حرفي كه زدي

RE: موافق و مخالف ازدواج - pariya - 2010/09/27

ازدواج که مثل سرماخوردگی نیست که بتونیم برای همه یه نسخه بپیچیمconfused2
ازدواج برای هر فردی شرایط خاص خودشو داره، ولی چیزی که مهمه اینه که هیچ موضوعی نمیتونه مانع ازدواج بشهicon_cry

RE: موافق و مخالف ازدواج - leila - 2010/09/27

(2010/09/26, 02:50 PM)zaynab نوشته است: leila joon man ms daram shoharam saleme baad az ms ham arusi kardim

زينب جونم خيلي ممنون از اينكه اين و گفتي
هميشه آرزوي خوشبختي و خوشحاليت و دارم . ايشالا زندگي هممون و شما روز به روز بهتر باشه .
خلاصه هركس ازدواج كرد منم دعوت كنه. البته من با پريا ميام تنها نباشم. بچه خجالتيه

RE: موافق و مخالف ازدواج - shams_taban2000@yahoo.com - 2010/09/27

سلام بچه ها
لطفا رای بدید جوابتونو تو ایمیل یا پیام خصوصی واسه من نفرستید
رایتونو وارد کنید
مخالفا خواهش میکنم رای بدید آمار باید منطقی باشه نه احساسی
خواهش میکنم از هم تاثیر نگیرید
کاشکی میشد اسم اسم رای دهندگانو پنهان کرد
ن--------ادر رایتو بدهHeart

RE: موافق و مخالف ازدواج - alip - 2010/10/08

من خودم شخصا چون آینده این بیماری کاملا مشخص نیست این کارو نمی کنم.چون نمی خوام یکی دیگه رو به خاطر مریضی خودم بدبخت کنم.
کلا مخالفم(البته در مورد خودم)