وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
موافق و مخالف ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: موافق و مخالف ازدواج (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: موافق و مخالف ازدواج - نسیم - 2011/04/27

سلام ام اسی هم آدم چه فرقی بابقیه میکنه؟

RE: موافق و مخالف ازدواج - naser_m - 2011/06/14

بچه ها من میخوام ازدواج کنم با یه دختر ام اس اما میترسم به نظرتون چیکار کنم؟

RE: موافق و مخالف ازدواج - A.Mohsen - 2011/06/14

به نظر من با کسی ازدواج کن که واقعا دوستش داری و با شرایط هم تطابق دارید. حالا میخاد ام اس داشته باشه یا خال روی چانه!

RE: موافق و مخالف ازدواج - hamnafas - 2011/06/15

برامن که حالا حالاها ازدواج زوده .شاید نباید نظر میدادم.ولی دوس داشتم بگم.
بنظر من ام اسی ها هیچ مشکلی برا ازدواج ندارن همونطور که هیچ مشکلی برا زندگی کردن ندارن.بنظر من ام اسی ها تو ازدواج موفق ان چون تو مسیر سختی زندگی بودن وزندگی رو درک کردن.
فقط باید خودمونو باور داشته باشیم.
(2011/06/14, 05:10 PM)tanha_f20 نوشته است: بچه ها من میخوام ازدواج کنم با یه دختر ام اس اما میترسم به نظرتون چیکار کنم؟

اگه دوسش داری ترست برا چیه؟
اگه مطمعنی در کنارش خوشبخت میشی پس ترس معنایی نداره.

RE: موافق و مخالف ازدواج - nazaninn - 2011/06/15

(2011/06/14, 05:10 PM)tanha_f20 نوشته است: بچه ها من میخوام ازدواج کنم با یه دختر ام اس اما میترسم به نظرتون چیکار کنم؟

بشین با خودت همه جوانب زندگیت رو در نظر بگیر دوست داشتنت به کنار ولی عاقلانه تصمیم بگیر
وقتی میخوای با یه فردی که به هر حال با تو یه تفاوتی داره زندگی کنی باید حواشیه این تفاوت رو هم در نظر بگیری اینکه تا کجا میتونی همراه باشی با این حواشی
ام اسی یه فردیه که خودش خبر از تغییرات خودش نداره درسته که هیچ انسانی تعریفی واسه تغییرات ناگهانیه زندگیش نداره ولی خوب این در مورد یه فرد با ام اس ریسک پذیرتر خواهد بود باید به بهترین و بدترین شرایطهای ممکن هم فک کنی و خودت و رو واسشون آماده نگه داری صرف دوست داشتن نباید چشمات رو ببندی به روی واقعیت چون زندگی اثبات کرده که وقتی توش قرار میگیریم واقعیتها تازه شکل اصلی خودشون رو بروز میدن و ما رو درگیر خودشون میکنن
ممکنه این خانم واسه همیشه زندگیه نرمال خودشو طی کنه که خیلی از ام اسیا هم همین جوری دارن زندگی میکنن ولی ممکن هم هست دستخوش تغیراتی بشه به نظر من ذهنت رو به هر دو سمت سوق بده و آمادگیه ذهنی برای خودت بوجود بیار
فقط بدون که ام اسی ترسناک نیست !

RE: موافق و مخالف ازدواج - havaars - 2011/06/15

بهتر هست با پزشکتون مشورت کنید. از این لحاظ که می‌توانید همدیگر را درک کنید خیلی خوب هست، ولی به نظر خود من، ازدواج دو فرد ام.اسی به صلاح نیست.

RE: موافق و مخالف ازدواج - pinkrose - 2011/11/26

من یک ماه بعد از ازدواجم فهمیدم ام اس منو داره ! خیلی برام سخت بود . تازه عروسی کرده بودم و هنوز طعم زندگی مشترک را به خوبی نچشیده بودم . اما خداییش توی این مدت همسرم همراهم بوده و خوشحالم که اونو دارم . love28

ازدواج کنید با کسی که دوستش دارید و اونم دوستتون داره . ام اس هم به زودی میفهمه که جاش توی زندگی ماها نیست و بار و بندیلشو میبنده و میره .

من کسی را میشناسم که سرطان خون داشت و دکترها ازش قطع امید کرده بودند ولی با عشقش ازدواج کرد و زندگی خوبیم داره . ام اس که بدتر از سرطان نیست !!! هست ؟

RE: موافق و مخالف ازدواج - shahrzad.s - 2011/11/26

(2011/06/14, 05:10 PM)naser_m نوشته است: بچه ها من میخوام ازدواج کنم با یه دختر ام اس اما میترسم به نظرتون چیکار کنم؟

به نظر من یک ازدواج خوب ومناسب خیلی کمک میکنه که آرامش پیدا کنیم ولی از روی احساس وترحم نباشه از ام اس فاکتور گرفته بشه وبقیه چیزها سنجیده بشه .البته من میگم هر دو ام اس نداشته باشن بهتر است.

RE: موافق و مخالف ازدواج - شهرزاد - 2011/11/26

بهت تبریک میگم

مهم علاقه اس نه مریضیا

مریضی و بی پولی و ..... یه بهونس برای فرار از مسئولیت ازدواج

وقتی قبولش کردی تا آخر بروicon_question

RE: موافق و مخالف ازدواج - sarvenaz - 2011/11/26

سلام بچه ها من یه بار ازدواج کردم ام اس زیاد نقشی بازی نمیکنه تو رابطه با همسر تازه ادم خیلی آروم میشه فقط باید با طرفت موافقت داشته باشی باقی چیزاش با ازدواجای دیگه فرقی نمی کنه من از شوهرم چدا شدم و دلیلش دخالت دیگران تو زندگیمون بود الان اگر دوباره برام یه کیس خوب به وجود بیاد دوباره ازدواج میکنم چون خیلی آرامش داشتمicon_questionlove28
موافقم
اصلا ام اسی با ادم سالم فرقی نداره فقط باها ش مهربون باش