وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
موافق و مخالف ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: موافق و مخالف ازدواج (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: موافق و مخالف ازدواج - nazaninn - 2011/04/06

ازدواج اگه در مسیر درست خودش قرار بگیره و طی بشه و به اوج برسد بسار فرح بخش خواهد بود و چه بسا مسکن روح قرار بگیرد
من موافقم که این ام صورت بگیرد ولی به شرطه ها و شروطه ها همینجوری رو هوا واسه رفع تکلیف مطلقن ممنوع و تحریم می شمارم

RE: موافق و مخالف ازدواج - MAHDI - 2011/04/06

اول عقل ادم بايد به بلوغ برسه بعد ازدواج كنه. اين بلوغ عقلي مي تونه توي 20 سالگي باشه مي تونه تا 40 سالگي هم طول بكشه.
ازدواج بايد روي برنامه و قاعده قانون باشه. من هميشه به همه دوستانم گفتم ازدواجي عاقلانه است كه نفر سومي كه تو فضاي عاطفي بين شما نيست و شما رو هم دوست داره و غرضي تو حرفاش نيست اين ازدواج رو منطقي بدونه. مثل پدر مادر برادر خواهر يه دوست خوب. وقتي توي يه فضاي عاطفي قرار بگيريم يكم برخي مسائل گم ميشن تو ذهنمون نه اينكه نبينيم مي بينيم اما اهميتي نمي ديم و اين خيلي خطرناكه
خدا بالاخره اون كسي رو كه بايد دوسش داشته باشيم و باهامون بمونه يه روزي يه جايي ميذاره جلومون. فقط بايد چشمامون رو باز كنيم و كلامون و قاضي و خوابمون نبره

RE: موافق و مخالف ازدواج - pesareshoja_ir71 - 2011/04/06

خودمونیم هان اگه به نظرات نظر سنجی نگاه کرده باشید میبینید هیشگی بالای هفت سال نگفته نه
فکر کنم اونا از دید شعاری اومدن بیرون
و منطقی نگاه میکنن
بقیه هم خالی نبندید من که که میگم هر چه زودتر بهترترترlove28love28love28love28love28love28

RE: موافق و مخالف ازدواج - saharii - 2011/04/23

ازدواج مثله یه نردوونه که پله پله باید طی کرد.یکی نردوونه بزرگتر داره یکی کوچیکتر.من با اینکه بگیم یکی نگرونی داره ازدواج نکنه مخالفم چه بسا با وارد شدن یه هم صحبت و هم راه روحیه ی فرد هزاران برابر شه فقط باید تو انتخاب همراه دقت کنیم نکنه که اون فرد جا خالی کنه و کم بیاره.

RE: موافق و مخالف ازدواج - yas - 2011/04/23

من توی یه شهر کوچیکم وقتی قبلا قبل از اینکه پشتم شابعه بکنن که ازدواج کردم هر وقت خواستگاری میومد من ردش میکردم یه بار به دکترم گفتم گفت اره مواظب باش اینجا هر کاری بکنی زود پخش میشه پس باید با کسیکه میخوای ازدواج کنی حتما قول بگیری اگه نشد خواستگاریت بهم خورد نره همه جا پخش کنه منم گفتم اره میدونم برا همین قید ازدوئاج رو زدم گفت نه قید ازدواج رو نزن ولی مواظب باش
باید شخص مورد نظر خیلی دوست داشته باشه و در هر صورت پات باشه من گفتم دکتر بقول مردم من که دو سالی هست ازدواج کردم icon_cry خدا کنه دیگه شایعه نکن من ام اس دارم وگرنه دیگه .......badtaste امان از دست مردم badtaste

RE: موافق و مخالف ازدواج - sami - 2011/04/26

سلام به همگی
من فکر میکنم ازدواج واسه همه لازم و ضروریه.اخه ادما با هر ملیتی به یه همدم و غمخوار همیشگی نیاز دارن .بیاین تعارف رو بذاریم کنار: چه دختر چه پسر توی هر رده سنی که باشیم تشنه عشقیم ! درسته که اعضای خونوادمون بی حد و مرز بهمون عشق میدن ولی عشق یه جنس مخالف که یه زمانی غریبه بوده و خون ما تو رگهاش نیست و با این وجود ما رو با دنیا عوض نمیکنه یه چیز دیگستicon_questionمن ازدواج کردم و واقعا از وجودش لذت میبرم .
نمیخوام بترسونمتون ولی امان از روزی که شریک زندگیتون ..... باشه!!!!!!!!!!!! ازدواج خوبه اما با چشم بازlove28اگه اعتقادتون بر اینه که چون برتر بودید و خدا دوستتون داشته بهتون ام اس هدیه داده! پس با اغوش باز از ازدواج که یکی ازبزرگترین نعمتهاشه بی بهره نمونید. حتی با وجود این مهمونicon_questionممکنه بعضیها اول یا نیمه جا بزنن ولی این دلیل بر این نمیشه که همه رو با یک چشم نیگاه کنید!!!! خدا واسه همین مواقع 2تا چشم بهمون دادهwink2 با چشم باز ازدواج کنید و از ارامشش لذت ببریدlove28love28love28love28love28love28love28

RE: موافق و مخالف ازدواج - yas - 2011/04/26

:معلومه باید با چشم باز انتخاب کرد ولی بازم میگم از امان از دست مرد از ترسشون از ناامیدیشون و خیلی چیزهای دیگه بله ازدواج برا شما آقایون خیلی راحتتره تا خانمها angry هر کاری بکنیم آخرش خانوادش میگن این دختره که ام اس داره فردا فلان میشه اینطور میشه اونطور میشه اینقد زیر پاش میشینن تا طرفم پشیمون میشه ولی اقایون کافیه عاشق بشن دختره خودش رو به آب و اتیش میزنه آخرش چه سرطان داشته باشه فردا بمیره چه ام اس با هم ازدواج میکنن کسیم چیزی نمیگه متاسفانه confused2 این یه حقیقته ولی خب نکات مثبتم میتونیم فک کنیم آره خیلی ها هم موافق ازدواج با هر خانواده ای و دختر و پسری هستن چه بیمار چه سالم بالخره شتریکه دم در هر خونه ای میشینه هر کسی میتونه بیمار بشه icon_biggrin

RE: موافق و مخالف ازدواج - HOSHANG - 2011/04/27

سلام بازم سلام
دوستان عزیزم انسانها مقطع های مختلفی را می گذرانند این قسمت هم باید طی بشه .
از مسیر لذت ببرید به مقصد هم که رسیدید خواهید دید چیزهائی که امروز نگرانش بودید ...... بهتره بگم امروز همان روزی است که دیروز نگرانش بودید
از همه امور زندگی لذت ببریدagreement2icon_biggrin

RE: موافق و مخالف ازدواج - shokolat - 2011/04/27

من کاملا با ازدواج موافقم
بابا جمع کنید این بساط ناله کردن از ام اس رو.
خوش باشید این دوروزه دنیارو
میای تو سایت یه جاش حتما ناله هست بابا من اعصاب و قلب ندارما!نمیام دیگه ها!!!!!!!!!!smiling

RE: موافق و مخالف ازدواج - بی تـــا - 2011/04/27

با سلااام
موافق هستمicon_biggrin:35: