وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
موافق و مخالف ازدواج - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: موافق و مخالف ازدواج (/Thread-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%81%D9%82-%D9%88-%D9%85%D8%AE%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: موافق و مخالف ازدواج - shokolat - 2011/03/18

به نظر من ازدواج هر چی بیشتر باشه خدا میگه دمت گرم!!!!!!!
بابا بذارید برن ازدواج کنن شما چیکارشون دارید؟!!!!!!!!
یکی لیاقت داره میتونه طرفشو راضی و شاد نگه داره با وجود بیماری یکی هم سالمه از عهده اش بر نمیاد
موضوع جالبی نیست به نظرم که بخواین نظر سنجی کنیدو نتیجه بگیرید.
دیدگاهها مختلفه با یک گلم بهار نمیشه هیچ وقتتتتتتتتتتتتتتتagreement2agreement2

RE: موافق و مخالف ازدواج - montazer - 2011/03/19

یه مشکلی هست و اون اینکه برای آقایونی که این مشکلشون رو قبل از ازدواج مطرح میکنن ،بعد از ازدواج یه چماق همیشه بالا سرشون هست که اگه اختلافی پیش بیاد و یا طرفش آدم خوبی نباشه میتونه این مساله رو عنوان کنه که ایشون به من بیماریشو نگفته بود و حرفهای مرد رو انکار کنه و چون جایی ثبت نشده نمیشه اثبات کرد که طرف با آگاهی ازدواج رو پذیرفته و بعد ادعا میکنه که باید حقوق قانونی من رو بدید.حالا بیا ودرستش کن.

RE: موافق و مخالف ازدواج - TootFarangi - 2011/03/19

(2011/03/19, 10:40 AM)montazer نوشته است: یه مشکلی هست و اون اینکه برای آقایونی که این مشکلشون رو قبل از ازدواج مطرح میکنن ،بعد از ازدواج یه چماق همیشه بالا سرشون هست که اگه اختلافی پیش بیاد و یا طرفش آدم خوبی نباشه میتونه این مساله رو عنوان کنه که ایشون به من بیماریشو نگفته بود و حرفهای مرد رو انکار کنه و چون جایی ثبت نشده نمیشه اثبات کرد که طرف با آگاهی ازدواج رو پذیرفته و بعد ادعا میکنه که باید حقوق قانونی من رو بدید.حالا بیا ودرستش کن.

خیر اینی شما می فرمایید صحیح نیست چون اینجا تو انجمن مشهد یک برگه تعهد از طرف مقابل ( زن یا مرد ) می گیرن و یک سری شرایط رو برای فردی مبتلا جزو شروط ازدواج در نظر می گیرن که باید قبول کنه ! و نمی تونه بعد از بوجود آمدن اختلاف زیرش بزنه Exclamation
حالا طرف اگر خانم باشه یک سری شرایط براش می گیرن ( علاوه بر شرایط خانواده خانم ! ) و اگر هم آقا باشه بازم به همین صورته فرقی نداره این که شما می فرمایید غلطه Sleepy
برای اطلاعات بیشتر می تونید به انجمن شهر محل سکونت تون مراجعه کنید .

البته اینم بگم که افراد مختلف فرق دارن و خوب ممکنه بعضی ها این موضوع را با انجمن مطرح نکنن که بعدش امکان این موردی که شما می فرمایید هست .

RE: موافق و مخالف ازدواج - montazer - 2011/03/19

(2011/03/19, 11:02 AM)Milo نوشته است: خیر اینی شما می فرمایید صحیح نیست چون اینجا تو انجمن مشهد یک برگه تعهد از طرف مقابل ( زن یا مرد ) می گیرن و یک سری شرایط رو برای فردی مبتلا جزو شروط ازدواج در نظر می گیرن که باید قبول کنه ! و نمی تونه بعد از بوجود آمدن اختلاف زیرش بزنه Exclamation
حالا طرف اگر خانم باشه یک سری شرایط براش می گیرن ( علاوه بر شرایط خانواده خانم ! ) و اگر هم آقا باشه بازم به همین صورته فرقی نداره این که شما می فرمایید غلطه Sleepy
برای اطلاعات بیشتر می تونید به انجمن شهر محل سکونت تون مراجعه کنید .

البته اینم بگم که افراد مختلف فرق دارن و خوب ممکنه بعضی ها این موضوع را با انجمن مطرح نکنن که بعدش امکان این موردی که شما می فرمایید هست .
ممنون میلو خانم.از شرایطی که برای مبتلا میزارن اطلاع دارید؟شرایط سختیه؟wink2

RE: موافق و مخالف ازدواج - TootFarangi - 2011/03/19

(2011/03/19, 01:30 PM)montazer نوشته است: ممنون میلو خانم.از شرایطی که برای مبتلا میزارن اطلاع دارید؟شرایط سختیه؟wink2

ولا من برای آقایون رو نمی دونم ولی برای من که دختر بودم برگه را هم ندیدم ولی خانم مشاور انجمن و پرستارم گفتن که مثلا حق طلاق رو به من می دن و یک برگه تعهد نامه داره که آقای داماد باید امضاش کنه که توش نوشته این آقا از شرایط خانم مطلع بوده و می دونسته این خانم قبل از ازدواج ام اس داشته . علاوه بر نفقه و ... که کلن حق خانمه مثل اینکه هزینه های درمان رو توش نوشته که باید قبول کنه و ...
می گم من دقیق نمی دونم چون برگه را ندیدم و نخوندمش ولی خوب این موارد هست که به نظر من چیز خوبیه چون پشت آدم محکم می شه Rolleyes

RE: موافق و مخالف ازدواج - سـاناز - 2011/04/02

تو این زمونه که بی مهری خیلی زیاد شده ازدواج آدمی که ام اس داره فقط توی روحیه اش تاثیر منفی میذاره. مگه اینکه طرفش یه آدم کاملا منطقی باشه و به بیماری همسرش به عنوان یه ضعف نگاه نکنه.

RE: موافق و مخالف ازدواج - liliyam - 2011/04/05

(2011/03/18, 12:36 AM)sara.161 نوشته است: آخه اینو بهانه کنیم بگیم که ما قصد ازدواج نداریم که نمیشه ...
شما فکر کنین همون آدمی هستین که قبل ام اس بودین البته میدونم شرایط بعدش واقعا فرق کرده ولی ام اس دلیل خوبی نیست اگه طرف مقابل و خانوادش راضی باشن این کار بد بخت کردن یه نفر دیگه نیستwink2

من یکیو میشناختم که خواستگارش هپاتیت B داشت با چه اغتماد به نفسی رفته بود واسه ازدواجconfusedآخه سرایت میکرد

به نظر من مشکلات بزرگتر از ام اس هم هست
بهتر ببینیم بد نیست
Wink
[/quote
سلام به همه ی دوستای گلم...خوبین؟love51
سارا جون هپاتیتیا اگه طرف مقابلشون سه دوره ی واکسیناسیونو انجام داده باشه مشکلی ندارن ..
[QUOTE='shams_taban2000@yahoo.com' pid='36906' dateline='1285267716']
سلام
من که بی خیالم ولی به هر حال ممنون
بعدا نظر سنجی ها ریزتر میشه بعدیها رو داشته باش
راستی داروی ربیف خوبه جوابشو بهم بده؟
چند وقته استفاده می کنی از کی و آیا بعد استفاده حمله یا تغییری داشتی؟

سلام شمس تابان عزیز ....خوبی؟love51

من هنوزم نظرم همونه ...اینده معلوم نیست چرا با شاید واگر روزای عمرمونو از دست بدیم ...
داروی ربیف عالیه،خیلی دوستش دارم برعکس سینووکس.. ..من چون شش ماهی سینووکس استفاده کردمو هیچ تاثیری روم نداشت (هر دو ماه چشمم یه ریزه تار میشد) داروم شد ربیف...من باهاش مشکلی نداشتم از دیماه88 تا مهر89 استفاده کردم چون طی این مدت هیچ مشکلی برام پیش نیومد با نظر خودم دکترم موافقت کرد که قطعش کنم..الانم شش ماهی میشه که دارو استفاده نمیکنمicon_cry
فک کنم خیلی دیر پیامتو جواب دادم angel
این مدت اصلا فرصت نمیکردم بیام سایت

RE: موافق و مخالف ازدواج - leila - 2011/04/05

کلا همه زود عروسی کنن همین امسال. من موافقم agreement2

RE: موافق و مخالف ازدواج - سـاناز - 2011/04/05

(2011/04/05, 04:52 PM)leila نوشته است: کلا همه زود عروسی کنن همین امسال. من موافقم agreement2

همین امسال؟؟؟؟Confused

RE: موافق و مخالف ازدواج - darya2 - 2011/04/05

والا شما رو نمیدونم چه دیدی نسبت به ازدواج دارید اما من معتقدم ازدواج برای همه لازمه.....بنظرم ازدواج بعد دیگه ای از ابعاد انسان رو میسازه