وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفربا ام اس و داروی تزریقی - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: سفربا ام اس و داروی تزریقی (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82%DB%8C)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

RE: کوپامر® (®Copamer ) گلاتیرامراستات - zohreh assadi - 2013/09/21

(2013/08/28, 10:39 AM)paeazan نوشته است: اگ کوپامر در فرودگاه از زیر دستگاه رد بشه، خراب میشه؟
منظورم اینه کی تجربشو داره؟

دوست عزیز به شما این اطمینان رو میدم که هیچ مشکلی برای داروی کوپامر پیش نمیاد و اشعه x تاثیر منفی نداره رو داروی امپول کوپامر

آونکس (Avonex) - zht - 2014/02/26

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من این دارو رو وقتی میخواستم سوار هواپیما بشم از ایست بازرسی گذاشتم رد بشه بنظرتون مشکلی واسه دارو پیش میاد؟ یا باید برم دوباره بگیرمش؟لطف میکنین زود جواب بدین دوشنبه نوبت بعدی تزریقمه. ممنون

RE: داروي اونكس - hessam - 2014/02/26

(2014/02/26, 05:48 PM)zht نوشته است: سلام وقتتون بخیر
ببخشید من این دارو رو وقتی میخواستم سوار هواپیما بشم از ایست بازرسی گذاشتم رد بشه بنظرتون مشکلی واسه دارو پیش میاد؟ یا باید برم دوباره بگیرمش؟لطف میکنین زود جواب بدین دوشنبه نوبت بعدی تزریقمه. ممنون
هیچ مشکلی پیش نمی یاد
من خودم از دو تا ایست بازرسی رد کردم و استفاده هم کردم
فقط دورش یخ باشه

RE: داروي اونكس - zht - 2014/02/28

خیلی ممنون واقعاSmile خیالم راحت شد

RE: داروي اونكس - jone - 2014/04/03

salam
motmaenin ke age daro az ist bazresi rad beshe barash moshkeli pish nemiad ?

سفر: همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم - helli - 2014/07/08

سلام دوستای خوبم
خوب هستین؟ دماغتون چاقه یا عملش کردید؟icon_question
من خیلی مسافرت دوست دارم ولی این بیماریه یه جورایی دست و پام رو برای سفرهای طولانی بسته! هم به خاطر این دارو که باید در دمای پایین نگه داشته بشه هم به خاطر یبوست شدید. راستش یه ماهی میخوام برم مسافرت ولی نمیدونم با این مشکل یبوست چی کار کنم. آخه گلاب به روتون رووم به دیوار مورد من اینقدر حاده که هم خیلی توو دستشویی باید بمونم همینکه خیلی وقتا باید با دست مدفوع رو خارج کنم کسی هست که مشکلش به حادی من باشه؟
شرمنده بایت طرح این مورد ناجورBlush

RE: سفر: همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم - کارین - 2014/07/09

عزیزم ببین دارو هاتو نمی تونی تو فلاسک یخ نگه داری کنی ؟؟؟توی یه ظرف سر بسته بزار و بعد بذارش توی فلاسک یخ مرتب هم یخ های فلاسک رو چک کن آب نشن اگه آب شدن زود زود آبشون رو بریز دوباره یخ بذار من که همینجوری دو هفته مسافرت رفتم واسه یبوستت هم هر شب بعد از شام روغن زیتون بخور و خیار هم با پوستش زیاد مصرف کن ولی دقت کن پوست خیار رو باید خیلی خوب بشوری موفق باشیlove51

RE: سفر: همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم - آرزو - 2014/07/09

مگه شماها کیف حمل دارو ندارید؟؟؟

RE: سفر: همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم - کارین - 2014/07/10

نه مگه کیف حمل دارو هم هست؟چطور تهیه کنم؟از کجالوازم پزشکی ها دارن؟؟

RE: سفر: همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم - sharmin - 2014/07/10

(2014/07/08, 01:21 PM)helli نوشته است: سلام دوستای خوبم
خوب هستین؟ دماغتون چاقه یا عملش کردید؟icon_question
من خیلی مسافرت دوست دارم ولی این بیماریه یه جورایی دست و پام رو برای سفرهای طولانی بسته! هم به خاطر این دارو که باید در دمای پایین نگه داشته بشه هم به خاطر یبوست شدید. راستش یه ماهی میخوام برم مسافرت ولی نمیدونم با این مشکل یبوست چی کار کنم. آخه گلاب به روتون رووم به دیوار مورد من اینقدر حاده که هم خیلی توو دستشویی باید بمونم همینکه خیلی وقتا باید با دست مدفوع رو خارج کنم کسی هست که مشکلش به حادی من باشه؟
شرمنده بایت طرح این مورد ناجورBlush

سلام ، عزیزم من یه یخچال کوچولو خریدم واسه تو ماشین. این دفعه که رفتم مسافرت 6 ساعت تو راه بودم و خدا رو شکر دمای 6 درجه رو ثابت داشت. قبلا" هم با فلاسک و یخ دارومو بردم البته زمستون بود. واسه یبوست هم : بعد از هر وعده غذایی یک یا دو تا آلو بخارا بخور عالیهTongue