وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ (/Thread-%D9%85%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%8A-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3-%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - سمیرا67 - 2013/11/18

منم هفتاد و دو هفته میشه که سینوویکس میزنم یعنی داروم از اول همین بوده خدارو شکر نه حمله داشتم ونه آمپولا اذیتم میکنه حتی میگن موقع تزریق حتما مسکن بخورین من 90%مواقع مسکنم احتیاج ندارم یعنی درد ندارم که مسکن لازمم بشه من ازش راضییمwink2

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - مرتضی - 2013/11/19

(2013/11/18, 11:10 PM)سمیرا67 نوشته است: منم هفتاد و دو هفته میشه که سینوویکس میزنم یعنی داروم از اول همین بوده خدارو شکر نه حمله داشتم ونه آمپولا اذیتم میکنه حتی میگن موقع تزریق حتما مسکن بخورین من 90%مواقع مسکنم احتیاج ندارم یعنی درد ندارم که مسکن لازمم بشه من ازش راضییمwink2

منم نهایتا تا دو سال اول همینطوری بودم

هرکی میگفت تزریقش درد داره یا بعدش درد داره من بهش میخندیدمconfused

بعد یواش یواش هم خودم جای تزریقم درد داره و هم عوارض بعدش تشدید شده

آنزیمام هم قاطی کرده هی بالا پایین میشه

ورزشم واسه ماهیچه پاهام میکنم ولی بازم درد داره تقریبا بافتاشون از بین رفته Confused

ولی چاره ای نیست نباید سخت گرفت

این نیز میگذرد Angel

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - asali - 2013/11/29

(2012/02/29, 12:32 AM)895500352009 نوشته است: من نزدیک یه ساله دارم از سینووکس استفاده می کنم کاملا راضیم.بهتراز بتافرونه badtasteاوایل دکتربرام بتافرون تجویز کرد بهم نساخت بعد سینووکس واسم نوشت به عنوان کسی که هر دو نوع دارو رو استفاده کرده میگم اوایل عوارضش مثل بتافرون بود ولی خوب هفته ای یه بار بود بعد کم کم عادت کردم الان بعد از تزریق فقط کمی سردرد دارم.کلا خوبه بعد استفاده دیگه حمله ایی نداشتم.ولی بتافرون که استفاده می کردم بازم حمله داشتم.

salam man adres v shomareye dr mihamadiyan nezhado mikham ..

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - OMG! - 2013/12/15

(2013/11/18, 11:10 PM)سمیرا67 نوشته است: منم هفتاد و دو هفته میشه که سینوویکس میزنم یعنی داروم از اول همین بوده خدارو شکر نه حمله داشتم ونه آمپولا اذیتم میکنه حتی میگن موقع تزریق حتما مسکن بخورین من 90%مواقع مسکنم احتیاج ندارم یعنی درد ندارم که مسکن لازمم بشه من ازش راضییمwink2
یه سوالی داشتم ازتونicon_question

خوابگاهی بودن براتون مشکلی پیش نیاورده؟ وآیا باعث نشده بیماری تون پیش دوستان یا احیانا هم اتاقیاتون لو بره؟
شد 2 تا سوالSmile (16)

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - ساسان - 2013/12/16

من که مدت یه سال اندی می زدم قبلش هیچ علامتی نداشتم تا با زدن سینووکس دو بار حمله داشتم حالمم بدتر شد کنار گذاشتمش...

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - saeid - 2013/12/16

بنده 5ساله میزنم خوب یا بد دیگه زدم ولی خداییش بد نبوده

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - آرزو - 2013/12/16

خیلی راضیم...هر چی باشه بهتر از بتافرونه!!
5 سال سینووکس استفاده کردم و حمله هم نداشتم
اما حیف که بعد از 5 سال دکتر گفت که بدنم به سینووکس عادت کرده و باید داروم رو عوض کنم!!angry3
خیلی داروی خوبیه...یکی از خوبیهاش اینه که هفته ای یک باره!!

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - simin - 2013/12/16

(2013/12/16, 12:05 PM)آرزو نوشته است: خیلی راضیم...هر چی باشه بهتر از بتافرونه!!
5 سال سینووکس استفاده کردم و حمله هم نداشتم
اما حیف که بعد از 5 سال دکتر گفت که بدنم به سینووکس عادت کرده و باید داروم رو عوض کنم!!angry3
خیلی داروی خوبیه...یکی از خوبیهاش اینه که هفته ای یک باره!!

یعنی چی بدن عادت کرده باید عوضش کنی؟؟؟icon_cry...دکتر من میگه دارویی که به یکی بسازه رو عوض نمیکنیمicon_cry...یعنی چه دارو بسازه چه نسازه عوضش میکنن؟؟angry3

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - آرزو - 2013/12/16

سیمین جون یعنی سینووکس دیگه به من نمیساخت ... پلاک هام فعال شده بود

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - شیرین - 2013/12/16

از 1 بهمن 90 شروع کردم.....
نه حمله ای داشتم نه مشکلی......خدارو هزار مرتبه شکرangel
ولی آرزو جان بنظرم وقتی سینووکس بهت میساخت نباید عوضش میکردی رو داروی قوی تر.....یه مدت کورتن استفاده میکردی حملت میخوابید و یکم فاصله مینداختی باز شروع میکردی چون اینکه از داروی قوی برگردی رو ضعیف کارساز نیست.....یعنی دیگه نمیتونی برگردی رو سینووکس....اینو دکتر صحراییان بهم گفتن....گفتن که از داروی ضعیف شروع کنیم خدایی نکرده در صورت پیشرفت بتونیم بریم رو داروی قوی..............باز خودت بهتر میدونی عزیزمlove28