وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ (/Thread-%D9%85%D9%8A%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D9%8A%D8%AA-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%8A-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3-%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - nahid - 2010/07/29

از جا بدونم حاصل شده یا نه ؟ مگه آدم تو یه سال میتونه بفهمه اثر داشته یا نه ؟ بیماری ام اس که علایمش و... خبر نمیکنن.من مثلا از کجا باید بفهمم جلو پیشرفت بیماریمو تا چه حد گرفته ؟
انتظار ما از دارو اینه که تا همون مقدار جلو پیشرفت رو بگیره .دکتر در مورد آینده بیماریم میگه مثل پیش بینی زلزله میمونه مگه میشه پیش بینی کرد؟
این که فرضا قرص اعصاب نیست که مثلا بگم تو این مدت که خوردم روحیه ام بهتر شده.اثرش دراز مدته.
درضمن عنوان نظر سنجی هست: میزان رضایت شما
ولی گزینه ها جواب مطلق میخواد نه میزان.

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - hamid - 2010/07/29

ناهيد چرا انقدر يه مساله كوچيك رو بزرگ ميكني ؟
چيزي كه معلومه مسلما نميتوني راجع به تاثير گذاري دارو نظر بديم نه شما كه سينوكس ميزني ، نه من كه بتافرون ميزنم نه ...
منظور كيفيت ساخت دارو هست .
عوارض بعدش .
اندازه سوزنش و .....

ايتم بگم كه سوال نظرسنجي با عنوان تاپيك فرق داره و در نظرسنجي هيچ اسمي از ""ميزان"" برده نشده .

2 نفر از دوستانم لطف كردن در نظرسنجي شركت كردند كه سينوكس استفاده نميكنن .
نميدونم هدف چي بوده !
نظرشون حذف ميشه

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - nahid - 2010/07/29

ببخشید حمید من فقط نظرمو دادم. قصد دیگه ای نداشتم . اگه ناراحت شدی معذرت میخوام.

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - hamid - 2010/07/29

(2010/07/29, 06:39 PM)behbood نوشته است: ببخشید حمید من فقط نظرمو دادم. قصد دیگه ای نداشتم . اگه ناراحت شدی معذرت میخوام.

ناراحت !!!
يعني لحنم جوري بود كه اين فكر رو كردي ؟
نه عصباني شدم و نه ناراحت
دادن نظر هم حق شماست . منم بايد پاسخ گو باشم .
اگه احتمالا لحنم تند بود معذرت ميخوام

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - kaj - 2010/07/29

سلام،من سینووکس استفاده میکنم راضی هستم،در مقایسه با داروی قبلی یعنی ربیف ،خوبیش اینه که هفته ای یکبار هست درحالیکه ربیف یک روز در میون بود،سینووکس چون ایرانیه مجانی میگیرم ولی برا ربیف بمدت 4سال ماهیانه یکصد و پنج هزارتومن پول میدادم البته هرچندماه یکبار دکتر یک سری آزمایش مینویسه برام و منم میگیرم هرچند نمی دونم دکتر دنبال چی هست

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - montazer - 2010/07/29

سلام به نظر من نمیشه در این مورد قطعی صحبت کرد چون تجربه ایه که تکرار پذیر نیست یعنی نمیشه گفت اگر این دارو رو استفاده نمیکردم یا از داروی دیگری استفاده میکردم وضعیت بهتر بود یا بدتر confused2

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - maryamm - 2010/07/29

vali khahare doste man goft hododaye 23 hezar toman migire

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - sadaf - 2010/08/04

من واقعا"هیچ مشکلی با سینووکس ندارم.هیچ قرصی هم قبل و بعدش نمیخورم.چون اصلا" تاثیری روم نمیذاره که به قرص نیاز داشته باشم.سوزنشم خوبه درد نداره.واقعا" از خدا ممنونم.

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - Matilat - 2010/08/04

من دارويي جز سينووكس استفاده نكردم
و فقط هم 4 تا آمپول
بعدش آنزيم كبديم بالا رفت و احتمال بالا دادن كه كه حساسيت داشته باشم
منم كلا بي خيال دارو شدم و هيچ دارويي استفاده نمي كنم
ولي ازش ناراضيم چون زماني كه استفاده مي كردم (كه سه شنبه بود) عين اين بود كه آنفلانزا گرفتم و 4 شنبه و 5 شنبه م كاملا كوفت مي شد. هيچ مسكني هم اثر نميكرد. حالا چيكار كنم راي بدم يا نه؟

RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - hamid - 2010/08/04

نه ماتيلات جان راي نده . چون تزريقات اول با هر دارويي باشه همين شرايط رو داره . به مرور زمان و با چندين بار تزريق كم كم عوارض از بين ميرن يا با مسكن كم ميشن .