وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ (/Thread-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DB%B4%DB%B8-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%DB%B1%DB%B7-%D8%A7%D8%B3%D9%81%D9%86%D8%AF-%DB%B1%DB%B3%DB%B9%DB%B7)

صفحه ها: 1 2 3 4

دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - hamid - 2019/02/27

سلاممممممم
آقا بگید چی شد ؟؟؟؟؟
دیدار ۲۶ بهمن یادم رفت پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک بگم . هچی دیگه مجبوریم دوباره دیدار بزاریم Smile (16)
حالا اسم نمیبرم که علیرضا و مژگان و آزاده و چند نفر دیگه تون منو بیچاره کردید انقدر گفتید دیدار بزار قبل نوروز . کلا دوست ندارم اسم ببرم، حالا خصوصی یه چیزی بهم گفتن دیگه Dodgy 

خب بریم که داشته باشیم آخرین دیدار سال ۱۳۹۷ رو !! به همدیگه قول بدیم که سال ۹۸ خیلی خوب باشه . دلار بشه ۱۰۰۰ تومن حتی ۵۰۰ تومن یا حتی ۵۰ تومن  . کار و کاسبی ها همه خوب بشه یعنی پوله که رو پول بزاریم . شادی برگرده به سرزمینمون همین جوری راه بریم بخندیم . از یه طرف ترامپ بگه غلط کردم از یه طرف نتانیاهو . از اون ور کنگره اروپا هی التماس کنه که تورو خدا بزارید من جزو MSCTF (MS Center Task Force) بشم!‌ ما هی بگیم نه .

لپ کلام اینکه به گیرنده هاتون دست نزنید مشکل از فرستنده س ، فکر کنم از وقت خوابم گذشته Smile (16)

جمعه ۱۷ اسفند از ساعت ۱۳ الی ۱۶ قراره دور هم جمع شیم و یه بار دیگه کلی خوش بگذرونیم . (من همچنان یاد دیدار قبل میوفتم خنده م میگیره smiling )

برای ثبت نام و پرداخت هزینه کلیک نمایید

تاریخ برگزاری : ۱۷ اسفند ۹۷
ساعت : ۱۳:۰۰ الی ۱۶:۰۰
محل برگزاری : یکی از کافی شاپ های محدوده میدان هفت تیر
ظرفیت : ۳۰ نفر - امکان افزایش ظرفیت وجود نداره. لطفا زود ثبت نام کنید که شرمندتون نشیم
هزینه : ۲۲,۰۰۰ تومان
پذیرایی مثل همیشه چایی و کیک هست.

برای ثبت نام و پرداخت هزینه کلیک نمایید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

#این کافی‌شاپ چند تا پله کوتاه داره و متاسفانه رمپ نداره، دوستانی که با ویلچر هستند نگران نباشند ،دیگه یاد گرفتیم چطوری  از موانع عبور کنیم

-------------------------------------------------------------------------------------------

طبق معمول چند مورد که همیشه باید ذکر بشه رو اعلام میکنم :

۱- حضور عزیزانی که با ویلچر همراهیمون میکنن، باعث افتخاره .

۲- حضور بستگان درجه یک مبتلایان به ام اس به شرط اطلاع قبلی بلامانع و سایر افراد پس از تایید یکی از افراد تیم مدیریتی میسر خواهد بود . 

۳- در صورت داشتن همراه، میبایست همان مبلغ ۲۲۰۰۰ تومان، برای ایشان نیز واریز گردد.

۴- حتما به خاطر داشته باشید عکاسی در دیدارهای سایت فقط توسط فرد منتخب تیم مدیریت می باشد. لطفا از دوربین شخصی برای عکاسی استفاده نکنید .

---------------------------------------------------------------------------------------
خواهش میکنم خواهش میکنم

حتما نام کاربری سایت را در قسمت توضیحات درگاه پرداخت وارد کنید

ایمیل معتبر بنویسید...

و حتما از رسید یک تصویر تهیه و نگهداری کنید.

آدرس و مشخصات دقیق، چند روز قبل از دیدار برای شرکت کنندگان از طریق پیغام خصوصی ارسال خواهد شد

به امید دیدار همه شما دوستان

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - hessam - 2019/02/28

آخ جون دیدار wink2
ولی از نوع خوبش من که اولین نفر ثبت نام کردم agreement2
اون 4 تا همش خیالاته حمید هست من اول بودم Laie_70

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - siamak.m.h - 2019/03/02

حمید خیلی سخن میگویی
منم یاد دیدار قبلی میوفتم خندم میگیره، خدایی تعارف شابدلعظیمی رو حال کردین؟ ??? پوریا بیا بازم تیم بدیم باهم
منم ثبت نام کردم، بیایید بشتابید ثبت نام کنید

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - امیرپوریا - 2019/03/02

(2019/03/02, 09:30 PM)siamak.m.h نوشته است: حمید خیلی سخن میگویی
منم یاد دیدار قبلی میوفتم خندم میگیره، خدایی تعارف شابدلعظیمی رو حال کردین؟ ??? پوریا بیا بازم تیم بدیم باهم
منم ثبت نام کردم، بیایید بشتابید ثبت نام کنید

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - امیرپوریا - 2019/03/02

ما نیز می اییم
باشد که ببازید

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - hamid - 2019/03/02

آقا این سری من مجری نمیشما . یکی داوطلب مجری گری بشه من میخوام بازی کنم Smile (16)

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - alirzl - 2019/03/03

ای آمدگان، ما نیز می آییم  icon_biggrin

و ای نامدگان، شما هم بیایید...  N_aggressive (37)

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - hamid - 2019/03/03

آقا من دوباره اینو بگم که یکی از دیدارهای سایت لیمونادمو یکی دیگه خورد و من هیچی نخوردم ؟
میشه برای من لیموناد بخرید ؟

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - سحر محمدی - 2019/03/03

حمید مجری بودن فقط به خودت میادوبس happy0065.gif

RE: دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - hossein2010 - 2019/03/03

مرا نیز ببرید