وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید (/Thread-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - برگ 7 - 2012/12/12

آتش جان خوشحالم که این کار رو انجام دادین. الان بعد از11 سال که مشکل خاصی از لحاظ جسمی براتون ایشالله پیش نیومده؟ Wink

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - negarrrr - 2012/12/13

من انقد اعتماد به نفسم کمه واس همینم نگفتم اگه بدونه یه وقت بگه بد راه میری کلا روحیمو از دست میرم نا خود آگاه مثل فلجا راه میرم واس همینم نگفتم همشم مواظبم که خودمو خسته نکنم که راه رفتنم ایراد داشته باشه اینجوری چون با ام اس مبارزه میکنم راحت ترمSmile

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - yas - 2012/12/13

خب کی تزریق میکنی کی برات دارو میگیره ؟ کیهزینشو میده چجوری قایمش میکنی توی یخچال و هزاران سوال دیگه

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - زهراخانم - 2012/12/13

عجب مگه موضوع به این مهی رو مگه میشه مخفی کرد شاید آقایون بتونند هزارتا بیماریشون رو مخفی کنند ولی بیماری ما خانم زود معلوم میشه.angry3

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - paradise - 2012/12/16

نمیشه نگفت .... لااقل اگه بگی و طرف همون موقع جا بزنه و بره خیلی بهتره از اینکه ندونه بعد زیر همه چی بزنه .... به نظر من دومی تحملش خیلی سخت تره ....

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - yummy - 2012/12/16

به نظر من جلسه اول و دوم گفته نشه. چون اگه همون روز اول بهش بگی معلومه که دَر میره، باید شما رو ببینه خوب، بشناسه و اینکه ببینه که مشکلی ندارین، بعد از اینکه از خصوصیاتتون گفتین تو جلسه های بعد این موضوع مطرح بشه

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - پروانه - 2012/12/17

ما كه : ياعلي گفتيم و عشق اغاز شدevilgrin0039.gif
ما كه هميشه بعد يكي كردن معيارهامون زود حس صداقتمون گل ميكنه و ميگيم اما بنطر من خيلي مهم هستش كه طرف مقابل كي باشه منظورم اينكه فاميله يا همسايه يا غريبه چون گاهي دردسر ساز ميشه و اگه ادمي باشيم كه نخواييم عالم و ادم بدونه برامون مشكل بوجود ميادconfused(البته برا من مهم نيست چون به همه گفتمTongue)
بهتره وقتي بگيم كه ام اس اخرين مورد ناگفته ها باشهagreement2

RE: بیماری خود را قبل ازازدواج با همسر آینده مطرح کنید - goli61 - 2012/12/17

خود من یه مدت که از آشناییم با خواستگارم ( همسر فعلی ) گذشت و با خصوصیات اخلاقی و روحیات همدیگه آشنا شدیم بهش گفتم و از این موضوع هم خوشحالم.اصلا هم سعی نکردم همه چی رو الکی خوب جلوه بدم.تمام شرایطم رو توضیح دادم و ازش خواستم بره کامل راجع به این بیماری تحقیق کنه.پیش پزشک خودم هم فرستادمش.حتی ام آر آیم رو بهش دادم گفتم برای اطمینان بیشتر پیش یه پزشک دیگه هم بره.
باور کنید اگه کسی قراره طرف مقابلش رو ترک کنه بهتره قبل از ازدواج و تشکیل زندگی و دلبستگی باشه.چون اگه این اتفاق بعد از ازدواج بیفته ضربه بدی به آدم وارد می کنه و از طرفی اعتماد بین همسران رو از بین میبره.
نگران این که اگه بهش بگم میذاره میره نباشید.چون وارد شدن به ابن جور رابطه ها خیلی خیلی بدتر از ازدواج نکردن تا آخر عمره.
من به همسرم گفتم که کاملا حق داره بپذیره یا نه،من هیچ انتظاری ازش ندارم.و ایشون هم حدود یک ماه داشت تحقیق و فکر میکرد.الان نزدیک 6 سال از اون موقع میگذره و من همیشه خدا رو به خاطر داشتن همسری که واقعا منو درک میکنه شکر میکنم.Angel

RE: بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید - سحر محمدی - 2019/04/02

میدونید از لحاظ قانونی هم کارتون اشتباه بوده و باید از روز اول همسرتون رو درجریان میزاشتین مریضی ما سرماخوردگی نیست که زود با یه استامینوفن خوب بشه

RE: بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید - i_sh - 2019/04/03

اصلا ام اس میدونی چیه ؟
تازه درگیرش شدی ممکنه تا 10 سال یا بیشتر هم حالت ظاهری نداشته باشی 
این استرس این که اگه همسرم بفهمه شاید روند 10 ساله بیماری رو 5 سال کنه 
بعد دارو داری 
پاهات خسته میشه ،تو راه رفتن ممکنه لرزش پیدا کنه
همسرت باید حامی تو باشه، در کنارت باشه، در کتارت باشه 10 سال رو شاید 20 سالش کنی.
 اگه یه ترس، یه استرس داشته باشی خودش میشه دلیل عود بیماریت 
10 سال دیگه خودتو فحش میدی که کاش گفته بودم 
بیشتر هنر کنترل استرس باید داشته باشی تو این بیماری ،که متاسفانه نداشتی که ام اس گرفتی و میریضیت بیدار شده 
به عنوان یه ام اسی واسه بیماریت احساس خطر میکنم 
بشین باهاش صحبت کن این متن هم بزار جلوش