وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس (/Thread-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

صفحه ها: 1 2

فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - saffari_mo - 2014/10/02

سلام
فیلم آموزشی تزریق سینووکس را از سایت آپارات مشاهده نمایید.
http://www.aparat.com/v/Be6HV/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85_%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4_%D8%AA%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%82_%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C_%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%88%D9%88%DA%A9%D8%B3

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - آنا - 2014/10/04

در فیلم ،حلال با سرعت به ویال اضافه میشه، پس چجوری کف نمیکنه؟من قطره قطره هم که به ویال اضافه اش میکنم بازم کف میکنهHuh

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - سمیرا67 - 2014/10/04

آنا جان تا جایی که من میدونم ویال جدید جوری طراحی شده که خودش باعث میشه سرعت ترکیب پایین بیاد بخاطر همین کف نمیکنهicon_cryicon_cry

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - nahid - 2014/10/04

خدا رو شکر بعد از سالها یه آموزش صوتی و تصویری از شرکت سیناژن دیدیم،
دستشون درد نکنه با اینکه خیلی دیر بود. ولی ما باز هم فیلم آموزش دقیق تر میخواهیم و اینکه آموزشها در سایت http://www.cinnovex.com/ قرار بگیره.

اسوه با وجود مدت کمی که از تولید اسویمر میگذره توی سایتش آموزش تصویری و راهنمای دارو و فیلم تزریق گذاشته.سایت سینووکس هم میتونه پربارتر باشه.
البته خوشبختانه سیناژن شماره تماس و راهنمای مصرف کنندگان 24 ساعته داره ولی بهتره در سایت امکان پرسش و پاسخ در مورد تزریق باشه که همه ببینن و مشکلات تکراری رو نپرسن.

ما نیاز به توضیح جزییات تزریق داریم ، چون ابهاماتی که مصرف کنندگان داشتن با این فیلم برطرف نمیشه . آخر فیلم گفت که فیلمهای آموزشی دیگه هم در راهه. ما منتظریم ولی نه برای چند سال بعد.چون احتمالا دارومون عوض میشه.

یکی از ابهامات اینه که قبلا گفته شده بود ویال را تکان ندهید ولی توی فیلم به صورت عدد 8 چندین بار اونم نه آهسته بلکه سریع حرکت میداد.

تو بروشورش نوشته آب مقطر را قطره قطره و آهسته به ویال وارد کنید ولی در این فیلم سریع آب مقطر رو وارد کرد.

مشکل تعدادی از دوستان که در این سایت هم اعلام کردن این بود که تا سوزن رو وارد ویال میکنیم یکباره تمام آب مقطر رو سریع درون خودش میکشه و کف میکنه.

و اینکه موقع کشیدن محلول از ویال به سرنگ خیلی احتمال درآمدن اهرم وجود داره چون سرنگ خیلی کوچیکه و جای اضافی زیاد نداره پس باید به آرامی این کارو کرد .

و یه چیز دیگه که با دیدن فیلم میخوام بگم اینه که وقتی محلهای تزریق رو با وجود پوشش خانمها نمیشه دقیق نشان داد ، بهتره از خانم برای این کار استفاده نشه .
در ضمن اون آقا اگه خودش به خودش میزد ما راضی تر بودیم چون ما هم خودمون تزریق میکنیم و وقتی میبینیم تو بعضی فیلمها فرد مبتلا راحت میشینه و یکی دیگه تزریق میکنه ، باز مشکلات ما حل نشده باقی میمونه.

با تشکر از شما امیدوارم نکاتی که گفتم به درد بخوره .

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - hamid - 2014/10/04

ناهید کلا همیشه انتقاد میکنی اخرش هم یه تشکر میکنی که خالی از لطف نباشه smiling

چیزهایی که من میدونم :
1 - در فیلم به خاطر اینکه باید همه چی سریع گفته بشه و خیلی وقت وجود نداره کمی موارد به سرعت انجام میشه .
2 - سری جدید محصول این مشکلی که شما میگی یعنی سرعت وارد شدن آب مقطر به ویال رو نداره !! و آب مقطر خیلی اروم وارد میشه !!!
3 - این ایراد اخری هم که گفتی ( چرا از خانم استفاده شده ) خدایی خیلی ایراد بنی اسرائیلی بودااااا confused

صرفا یه خورده از سیناژن طرفداری کردم smiling
حالا خود اقای مهندس صفاریون یا خانم رشوند یا سایر عزیزان در سیناژن میان و توضیحات تکمیلی رو برامون ارسال میکنن

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - nahid - 2014/10/04

حمید اگه نقد و نظر و پیشنهاد نباشه کارها اصلاح نمیشه. چرا نظر در مورد فیلم و درخواست رو ایراد میدونی ؟!
همیشه ایراد نمیگیرم ، هر جا لازم باشه انتقاد و پیشنهادم رو میگم. با نیت خیر هم میگم نه غرض و دشمنی.هم نقد و نظر و هم تشکر آخرش از دل و جان بود چون جای تشکر داره این کار مفید.

خوب این فیلم فقط آموزش تزریق نبود وگرنه وقت برای آموزش دقیق بود.البته صحبتهای دکتر مقدسی بسیار عالی و بجا بود .غیر از لفظ بدنامی ام اس که فهمیدم منظورشو ولی واژه ش برای ما یه جوری بود. راست میگه خود ام اس به اندازه مفهومی که از اون تو ذهن مردمه بد نیست.

به عنوان کسی که خودش آمپول رو میزنه و نظرات دوستان دیگه مثل خودش رو خونده ، این موارد رو نوشتم تا از دغدغه های ما با خبر بشن و برای اقدامات آینده مفید باشه . کسی که خودش نمیزنه این نکات به چشمش نمیاد.
همونطور که سرنگِ از قبل پر شده ی آب مقطر، جایگزین شیشه آب مقطر شد ، میتونه تغییرات دیگه هم اعمال بشه.

اون به قول شما ایراد هم کاملا درست بود چون خانمه از روی لباس نشون میده و میگه اگه ران و بازو رو سه قسمت در نظر بگیریم قسمت وسطی محل تزریقه ! بعد یه جا گفت به قسمت پهلوی ران بزنید که طرز نشستن خاصی، طوری که عضله ش هویدا بشه رو نیاز داشت که با اون وضع نمیشد. من تا حالا فکر می کردم روی ران باید بزنیم نه پهلوی ران !

امیدوارم مسئولان محترم سیناژن از حرفهای من برداشت منفی نداشته باشن. من همیشه سعی میکنم اگه نظرم کمکی به بهتر شدن میکنه بدون نگرانی بگم.چون میدونم که شما از پیشنهاد استقبال میکنید.icon_question

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - rashvand-cinnagen - 2014/10/06

با سلام خدمت همه دوستان
اول از همه باید به خاطر اینکه فیلم را تماشا کردید و نظرات خودتان را اعلام کردید تشکر کنم.
دوم اینکه به خاطر تاخیر در ارائه فیلم عذر خواهی میکنم.
همانطور که در انتهای فیلم هم گفته شد ،فیلم های آموزشی دیگری نیز در راهن .همینطور به زودی کلوپ بیماران سیناژن راه اندازی می شود که شما دوستان می توانید سوالات خود را در آنجا مطرح کنید و جواب بگیرید.
در پاسخ به سوال شما درمورد وارد شدن سریع آب مقطر به داخل ویال ،سرعت ورود آب مقطر به داخل ویال .سرعت مناسب می باشد.و منظور از وارد کردن قطره قطره آب مقطر که در بروشورهای دارو ذکر شده همان سرعت نمایش داده شده در فیلم است.
در خصوص حل کردن دارو ،منظور اجتناب از تکانهای شدید می باشد (گرفتن ویال دارو در دست و تکان دادن آن موجب کف کردن می شود).حرکت ویال بر روی یک سطح صاف همانطور که در فیلم نمایش داده شده است مانعی ندارد.
و اما در مورد استفاده از یک خانم جهت آموزش فرآیند تزریق ،همانطور که دوستان هم گفتند با توجه به محدودیتهایی که در مورد پوشش خانم ها داریم مجبور بودیم از یک آقا برای نشان دادن کامل تزریق استفاده کنیم در عین حال خواستیم کار زیبایی بصری هم داشته باشد به همین دلیل جهت نمایش آماده سازی دارو و فرآیند تزریق از هنرپیشه خانم استفاده کردیم.امیدوارم این توضیح قانع کننده باشد.
در رابطه با استفاده از واژه بدنامی بیماری ام اس که توسط دکتر مقدسی بیان شد،برداشت شخصی اینجانب این است که منظور ایشان تفکر اشتباه جامعه در رابطه با این بیماری است.و اینکه متاسفانه به دلیل عدم شناخت کافی عده ای از این بیماری و راههای کنترل آن،ام اس را بیماری بسیار مهلکی میدانند .
با تشکر مجدد از همه دوستان

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - آنا - 2014/10/08

بايد يه فيلم آموزشی با توضيحات کامل ساخته بشه تا خيلی از ابهامات برطرف بشه.

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - saffari_mo - 2014/10/10

سلام
با تشکر از ارائه نظرات توسط دوستان
منظور از تکان دادن تکانهای شدیدی است که باعث ایجاد تلاطم در مایع شود و حرکت ویال در یک سطح صاف به شکلی که نشان داده شد برای ایجاد یک مایع همگن مفید است.

RE: فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس - ali1357 - 2014/12/29

این فیلم از آپارات حذف شده اگر کسی آن را دارد لطفا در دسترس دیگران دوباره قرار بدهند