وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7)

صفحه ها: 1 2 3

داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - voodoo - 2009/09/22

سلام .

در تاریخه سی ام شهریور هشتاد و هشت (بیست و یکم سپتامر دو هزار و نه )دکتر من از کنگره مغز و اعصاب در آلمان برگشته بود و گفت داروی خوراکی ام اس تا ماه های دیگه در اروپا میاد و اگه کسی رو داری بگو بفرسته.

خیلی ازش تعریف کرد و گفت در هر سه ماه باید 5 تا قرصش رو خورد.

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - fereshteh - 2009/09/22

ممنون علی جان. البته پزشک معالج من چند ماه پیش یه همچین خبری رو به من داد . اونم توی سمیناری که در مورد ام اس در یکی از کشورها تشکیل شده بود، شرکت کرده بود،حالا نمیدونم این دارو همونیه که اون میگفت یا نه؟

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - Majid - 2009/09/22

اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

اگر كسي رو مي شناسيد بهش پيشنهاد كنيد .

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - Sina - 2009/09/23

(2009/09/22, 11:31 PM)مجـید نوشته است: اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

مجید جون خودم پیگیرشم ... من تو کار واردات هم هستم ... فقط واردات دارو خیلی مصیبته ... کلی دوندگی و مجوز و خرت و پرت میخواد ...
در ثانی دولت قبل از این چیزا فکر واردات و هم میکنه ... تا اروپا بیاد و بیمه و این چیزاش اینجا حل بشه ... خیلی زمان بره

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - voodoo - 2009/10/07

(2009/09/22, 11:31 PM)مجـید ✔ نوشته است: اگر كسي اين دارو را در سطح وسيع به كشور وارد كنه هم دنياش رو خريده هم آخرتش رو .� Wink

امروز� (پانزدهم مهر ماه 88 -هفتم اکتبر 2009) با دکترم صحبت کردم راجع به این دارو و گفت صحبت هایی شده که این داروی خوراکی 9 ماه پس از وارد شدن به بازار اروپا وارد ایران بیشه Wink یعنی میشه تقریبا شهریور یا مهر ماه سال آینده� Wink
خدایش خیلیم با اطمینان راجع بهش حرف میزد� Wink

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - Sina - 2009/10/08

من پی گیر شدم
تو وزارت بهداشت بهداشت صف کشیدن از کجا تا کجا برای گرفتن مجوز واردات
ولی وزارت بهداشت خودش این کار از همه بیشتر پیگیره

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - salman121 - 2009/10/08

خیلی زود خواهد آمد.. Wink
وای چه حالی بده خوراکی عالیه Smile
من که آب کش شدم با این آمپولا... Smile
حالا برسونن هر کی میخواد بیاره...

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - yas - 2009/10/08

نميدونم
اين داروي خوراكي فعلا حرفه
من يادمه از پارسال تا حالا

فعلا كه ايران داره داروي رسيژن و سينووكس و امپولهاي ايراني ميسازه
اين كي بياد خدا داند� :-[

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - anaram - 2009/10/18

والله چي ميشه گفت . سينا جان دكتر من كه ميگفت ظاهرا خود وزارت بهداشت اينور شديدا داره با واردات دارو مبارزه ميكنه
پارسال ( مرداد يا شهريور ) هم وعده داده بودن تا بهمن 87 اين دارويه خوراكي بدست دانشمندايه وطني عرضه ميشه قبل از اروپا . نگو منظورشون رسيژن بوده در سطح آزمايشگاهي
بهر حال من شديدا پيگيرم . اگه بياد حاظرم همه دار و ندارم رو بدم و اين دارو ها رو بگيرم . بدنم بدجوري حساس شده .

پاسخ : داروی خوراکی تا چند ماه دیگر در اروپا - anaram - 2009/10/31

من با دكترم پريشب صحبت كردم . گفت شركت دارويي اي كه امتياز وروده دارو رو خريده اعلام كرده تا قبل از 9 از توزيعش تويه بازاره اروپا دارو رو وارده ايران ميكنن .
يعني قبل از شهريور يا مهر سال آينده اين دارو مياد تويه ايران ايشالله Smile