وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان (/Thread-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D9%82%D8%A7%D9%86)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - hamid_147 - 2014/05/23

زهرا چرا شایعه میکنی اینجا همه چی خوبه همه چی تنیز پاکیزه
تازشم اگر خیارشوری زمین بیافته کثیفه؟؟؟
نه نه اصلا چون نمک داره به خودش میکروب نمیگیره پس مییشه دوباره انداختش تو ظرف و استفاده کرد
تو جوجه هم اگر خون کنارش نباشه که مزه نمیدهbadtaste
من سجاد حمید و کج هم اتاق بودیم فربودم حمله به خودی کرد نامردwink2
گزینه های خاص هم خوبن دارن زندگی میکنن

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - nahid - 2014/05/23

یعنی بازم سه تا حمید تو یه اتاقن ؟
یکی خواست یکیشونو صدا بزنه باید بگه :
148 !
کــجججج !
فارسی !
چیـپ چیــپپسس ! ( بالش صورتی) !

هوا سردتر از اونیه که کج گفت درسته ؟ حداقلِ دما 9 درجه س !icon_cry سرما نخورین !
معلوم نیس هواشناسی ِ کجا رو نوشته بود که از تهرونم گرمتر بود !confused

یعنی چرا ندا و فربود نرفتن ؟!Huh نگرانم sad2

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - paeazan - 2014/05/23

(2014/05/23, 09:15 AM)hamid_147 نوشته است: زهرا چرا شایعه میکنی اینجا همه چی خوبه همه چی تنیز پاکیزه
تازشم اگر خیارشوری زمین بیافته کثیفه؟؟؟
نه نه اصلا چون نمک داره به خودش میکروب نمیگیره پس مییشه دوباره انداختش تو ظرف و استفاده کرد
تو جوجه هم اگر خون کنارش نباشه که مزه نمیدهbadtaste
من سجاد حمید و کج هم اتاق بودیم فربودم حمله به خودی کرد نامردwink2
گزینه های خاص هم خوبن دارن زندگی میکنن
ببخشید وات؟؟؟ confused2
نه اصلا کثیف نیست ضمنا ضدعفونی هم میشه love28
"فربودم حمله به خودی کرد نامرد" کدوم فربود؟ حمله به خودی یعنی دقیقا به کی؟ icon_cry چه نوع حمله ای؟ Rolleyes
گزینه های خاص یعنی کیا؟ smiling

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - mahdiye1989 - 2014/05/23

سلاااااااااااام icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من اولین نفرم که رسیدم خونهagreement2بچه ها هنو توراهن و party0048.gifparty0048.gifparty0048.gificon_smileicon_smileicon_smilerolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gifrolleye0012.gif
خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوش گذشت, جای همه دوستان خالی بودsad2
از حمیدوهمه دوستای خوبم که کلی زحمت کشیدن تا یه خاطره خیلی قشنگ دیگه از جنس نارنجی واسم رقم بخوره یه دنیا ممنونم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
یه جایی رفتیم شبیه بهشت بود , شایدم icon_cryخود بهشت بودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آب وهوا توپ بودicon_biggrin جای هتل توپ بود icon_biggrinغذا توپ بودicon_biggrin همه چی توپ بود agreement2
بچه ها یه تشکر ویژه بابت سورپرایز 5 سالگی ام اس سنتر love28love28love28
عزیزم اگه میدونستم خو یه کادوی خیلی خوشگل برات میگرفتم sad2
من که خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی ذوق کردم jumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
وااااااااااااای دیشبو بگو, بچه ها جاتون خالی تا ساعت 2 بازی میکردیمicon_biggrin فقط بازیهای سالم و Sleepy
پانتومیمی بازی کردیم که نگو و نپرس,بدمینتون پارالمپیک دوستان واقعا دیدنی بودlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خیلی وقت بود اینجوری از ته دل نخندیده بودم icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
علی آقای دنیانورد بازم شرمنده مون کردن icon_questionعلی آقا بابت هدیه های قشنگتون یه دنیا ممنونicon_questionicon_questionicon_question
دوستون دارم بچه هاlove28love28love28
مرسی که هستیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - hamid_147 - 2014/05/23

به منو حمید فارسی حمله ور شد که بعدا جبران کردم.
دقیقا هرکی میگفت حمید من میگفتم کدوم حمیدconfused2
نه ابو هواش فوق العلاده بود درست حمید گفته بود
دیشبم یه بارون خوشگل اومد وقتی به بیرون نگاه میکردی بلبل ها اوازی سر میدادن که فوق العلاده به دل نشین بود.
از همه دوستان تشکر بابت زحماتشون مخصوصا سجاد فربود و خانمها...
یه تشکر ویژه از اقای علی دنیانورد عزیزمون که بازهم سوپرایزمون کرد و خوشحال شدیم یه عالمه
دوستون دارم ...icon_question

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - یه غریبه - 2014/05/23

من الان رسیدم خونه...
بچه ها عالی بود...Blush
جای همه اونا که نیومده بودن خالی بود...
بعضی از دوستامون هم اولین بار بود که توی سفرها کنارمون بودن که یه حس جدید و عالی رو کنارشون تجربه کردیم....
خیلی همه چیز عالی بود... اینقدر که نمیدونم از کجاش بگم... مرسی از همه ی اونایی که زحمت کشیدن...
یه تشکر ویژه هم از علی آقای دنیانورد که مثل همیشه ما رو شرمنده محبتشون کردن...

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - hadisss - 2014/05/23

باز هم یه خاطره ی قشنگ در کنار دوستان ام اس سنتری رقم خورد
روزی که اطلاعیه سفر طالقان رو روی سایت دیدم تصور نمیکردم و جدی جدی تصور نمیکردم اینبار هم بتونم همسفر ام اس سنتر باشم
توی شرایط سختی بودم اما یه حسی بهم گفت حدیث برو ثبت نام کن
اولین لحظه دیدار وقتی دوستانم رو دیدم فقط میدونم به وجد اومدیم و با شوق به سمت همدیگه میامدیم
طالقان بسیار زیبا بود اما زیباتر از اون دور هم بودنون بود که مدام من بهش فکر می کردم و سعی میکردم جلوی اشک شوقمو بگیرم
خوشحال بودم
نه از اینکه ام اس دارم، از اینکه هم من با ام اس کنار اومدم و هم دیدم دوستانی دارم که اونا هم باهاش کنار اومدن و اون رو به عنوان بخشی از زندگی پذیرفتن. و همین بود رمز شاد بودنمون
از کجای این لحظه های ناب بگم؟
تصورم این بود سفر شمال زیباترین و خاطره انگیزترین سفرم بوده اما طالقان رو که اومدم دیدم ام اس سنتر هر روز بهتر از دیروز
شمال عالی بود
طالقان عالی خود
و همه سفرهای سایت عالی هستن. چون ماها عالی هستیم
قصد آب کردن دل کسی رو ندارم فقط نمی تونم جلوی هیجانات خودم رو بگیرم
باور بفرمایید خیلی این سفر برام ارزشمند بود
چقدر دلم میخواد بتونم همه سفرها رو بیام
چقدر دلم میخواد هر بار با این دور هم بودنها به یاد بیارم که ام اس واقعا تلنگری است برای بهتر زیستن
شاید فکر کنید اغراق می کنم اگه بگم دلیل زنده بودن من توی این روزای سخت، ام اس سنتره. اما واقعیه
ها عامو بهم نمیاد اینقد احساساتی باشوم ینی؟ smiling
همه تون رو دوس دارم
تشکر از همه تون
بازم زیادی حرف زدم. میدونم
ممنون از حوصله تون icon_question

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - naazanin - 2014/05/23

عاااااااااااااااااااااااللللللللللللللللللللللللی بود agreement2
خیلی بمن خوش گذشت
از تمامی دوستای عزیزی که زحمت افتادن متشکرم woman
بابت هدیه قشنگ آقای دنیانورد هم ممنونم.love28
از الان منتظر یه سفر نارنجی دیگم wink2

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - farbod bahmani - 2014/05/23

اخرین باز مانده تهرانی سفر به تهران رسید .Tongue
خدارو شکر تمامی همسفران شهر های مختلف به سلامت
سوار اتوبوس شده و راهی شهر های خو د.
دیگه دارم بی هوش میشم خداییش با یه چشم تاییپ میکنم
دست همه دوستان درد نکنه خیییییییییییییییلی خیلی
خوش گذشت از مهسا خانم و حمید تشکر ویژه دارم
علی اقا شما که در قلب همه ما سکنا گزیدی عجیب. love28
شب خوش.

RE: سفر ام اس سنتر به شهر طالقان - موناامیدوار - 2014/05/23

من خیلی دوسداشتم بیام..اما با قسمت نمیشه جنگیدconfused2
خوشحالم که به همه خوش گذشتهagreement2
انگار خودم رفتم سفر...حس خوب بچه ها منم شاد میکنه...انرژیتون میرسه بروبچزagreement2agreement2agreement2