وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: ربیف - رسیژن (https://mscenter.ir/Forum-%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%81-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86)
+---- موضوع: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن (/Thread-%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%DA%98%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%B1%DA%A9%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%B3-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D8%A7%DA%98%D9%86)

تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - saffari_mo - 2014/02/04

امروز در حضور آقای دکتر دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو ایران قرارداد انتقال دانش فنی تولید رسیژن شرکت سیناژن به شرکت ترکیه ای عبدی ابراهیم بزرگترین و قدیمی ترین شرکت دارویی ترکیه و یکی از 100 شرکت برتر دارویی دنیا منعقد گردید.
این قرارداد اولین قرارداد انتقال دانش فنی میان یک شرکت دارویی ایران و یک شرکت خارجی است که در آن دانش فنی تولید دارو صادر می گردد..

دیناروند درابن باره گفت: این دارو توسط محققان و متخصصان ایرانی طی یک فرآیند انتقال دانش فنی در کشور ترکیه تحت لیسانس شرکت سیناژن و با برند ایرانی به تولید انبوه خواهد رسید.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه تا کنون تمام شرکتهای داروسازی ایران تحت لیسانس شرکتهای خارجی فعالیت می کردند، این قرارداد نقطه عطفی در صنعت داروسازی کشور به شمار می آید.

معاون وزیر بهداشت یادآور شد: وزارت بهداشت ترکیه در آستانه پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا تمام قوانین و مقررات اتحادیه اروپا را در زمینه شرایط تولید و کیفیت دارو رعایت می کند.

وی با بیان اینکه قرارداد همکاری تولید دارو بین دو کشور همسایه افتخار جدیدی برای جامعه پزشکی کشور است، گفت: شرکت داروسازی سیناژن استان البرز با در اختیار داشتن سایت تولید مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا و کیفیت بالای دارویی از توانایی لازم برای ورود به بازارهای جهانی برخوردار است.

دیناروند یادآور شد: متخصصان شرکت داروسازی سیناژن تاکنون با تولید داروهای با کیفیت بالابستر صادرات داروهای ایرانی به کشورهای مختلف جهان از جمله روسیه را فراهم کرده اند و حتی نام برخی داروهای ایرانی در کتابهای مرجع پزشکی دنیا به ثبت رسانده اند که افتخاری بزرگ برای کشورمان است.

شرکت ایرانی سیناژن به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده داروهای بیوتکنولوژی خاورمیانه طی این قرارداد فناوری تولید داروی بیماران ام اس را با نامˈ رسیژن ˈ به شرکت ˈعبدی ابراهیمˈ بزرگترین و معتبرترین کارخانه داروسازی ترکیه منتقل می کند.

این شرکت تولید کننده داروهای بیولوژیک برای بیماران خاص در ایران است که داروی ˈسینووکس ˈوˈ رسیژنˈ برای درمان ام اس، داروی ˈردیتوکسˈ برای درمان سرطان و رماتیسم، داروهای ˈسینال افˈ و ˈسینافکتˈ برای درمان ناباروری و داروی ˈسینوپارˈ ویژه درمان پوکی استخوان بدون وابستگی تکنولولوژیک به خارج از کشور است.

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - saffari_mo - 2014/02/04

(2014/02/04, 11:08 PM)شهرزاد نوشته است: confusedهیچی دیگه چه شودconfused

منظورتون رو متوجه نشدم؟
رسیژن تولید شده در ترکیه برای مصرف داخل کشور ترکیه و با کیفیت مورد تایید سیناژن تولید خواهد شد.

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - شهرزاد - 2014/02/04

آدم میترسه هرروز از تولید داروها

منم فکر کردم ترکیه تولید میکنه میده به ما به خاطره همین گفتم چه شود ...

یه دکتر میگه داروی ایرانی خوبه یه دکتر میگه داروی ایرانی آبه ... شما بودید چی فکر میکردید؟

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - saffari_mo - 2014/02/04

(2014/02/04, 11:28 PM)شهرزاد نوشته است: آدم میترسه هرروز از تولید داروها

منم فکر کردم ترکیه تولید میکنه میده به ما به خاطره همین گفتم چه شود ...

یه دکتر میگه داروی ایرانی خوبه یه دکتر میگه داروی ایرانی آبه ... شما بودید چی فکر میکردید؟

اگر در متن خبر دقت کنید متوجه می شوید که سیناژن دانش فنی تولید این دارو را به شرکت ترکیه ای منتق می کند و این شرکت این دارو را در کنار 350 داروی تولیدی خودش فقط در ترکیه توزیع خواهد کرد.
در ضمن من جون از کیفیت داروی ایرانی که در سیناژن تولید می شود صد در صد مطمئن هستم داروی ایرانی رو انتخاب می کردم.
با آرزوی سلامتی برای شما

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - شهرزاد - 2014/02/04

بله حرف شما متین

ولی وقتی یه دکتر مراجعه میکنی اینجوری میگن خیلی تحقیق میخواد که کسایی که از داروی ایرانی استفاده کردن راضی باشن به آدم بگن که خوبه ....

من خودم به دکترای ایران اعتماد کردم و تولید داخلی رو از اول ام اسم استفاده کردم

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - سالومه - 2014/03/25

به هر حال موفق باشنagreement2agreement2agreement2

RE: تولید رسیژن در ترکیه با لیسانس سیناژن - Roxana.sm - 2016/07/17

(2014/02/04, 11:04 PM)saffari_mo نوشته است: امروز در حضور آقای دکتر دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو ایران قرارداد انتقال دانش فنی تولید رسیژن شرکت سیناژن به شرکت ترکیه ای عبدی ابراهیم بزرگترین و قدیمی ترین شرکت دارویی ترکیه و یکی از 100 شرکت برتر دارویی دنیا منعقد گردید.
این قرارداد اولین قرارداد انتقال دانش فنی میان یک شرکت دارویی ایران و یک شرکت خارجی است که در آن دانش فنی تولید دارو صادر می گردد..

دیناروند درابن باره گفت: این دارو توسط محققان و متخصصان ایرانی طی یک فرآیند انتقال دانش فنی در کشور ترکیه تحت لیسانس شرکت سیناژن و با برند ایرانی به تولید انبوه خواهد رسید.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه تا کنون تمام شرکتهای داروسازی ایران تحت لیسانس شرکتهای خارجی فعالیت می کردند، این قرارداد نقطه عطفی در صنعت داروسازی کشور به شمار می آید.

معاون وزیر بهداشت یادآور شد: وزارت بهداشت ترکیه در آستانه پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا تمام قوانین و مقررات اتحادیه اروپا را در زمینه شرایط تولید و کیفیت دارو رعایت می کند.

وی با بیان اینکه قرارداد همکاری تولید دارو بین دو کشور همسایه افتخار جدیدی برای جامعه پزشکی کشور است، گفت: شرکت داروسازی سیناژن استان البرز با در اختیار داشتن سایت تولید مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا و کیفیت بالای دارویی از توانایی لازم برای ورود به بازارهای جهانی برخوردار است.

دیناروند یادآور شد: متخصصان شرکت داروسازی سیناژن تاکنون با تولید داروهای با کیفیت بالابستر صادرات داروهای ایرانی به کشورهای مختلف جهان از جمله روسیه را فراهم کرده اند و حتی نام برخی داروهای ایرانی در کتابهای مرجع پزشکی دنیا به ثبت رسانده اند که افتخاری بزرگ برای کشورمان است.

شرکت ایرانی سیناژن به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده داروهای بیوتکنولوژی خاورمیانه طی این قرارداد فناوری تولید داروی بیماران ام اس را با نامˈ رسیژن ˈ به شرکت ˈعبدی ابراهیمˈ بزرگترین و معتبرترین کارخانه داروسازی ترکیه منتقل می کند.

این شرکت تولید کننده داروهای بیولوژیک برای بیماران خاص در ایران است که داروی ˈسینووکس ˈوˈ رسیژنˈ برای درمان ام اس، داروی ˈردیتوکسˈ برای درمان سرطان و رماتیسم، داروهای ˈسینال افˈ و ˈسینافکتˈ برای درمان ناباروری و داروی ˈسینوپارˈ ویژه درمان پوکی استخوان بدون وابستگی تکنولولوژیک به خارج از کشور است.

ببخشید این خبر شکوه انگیز رو میشه یه لبنک انگلیسی یا حتی ترکی بدید ازش؟ سایت عبدی ابراهیم و گوگل ب کل بی خبرن از این ماجرا.

ولی خب از یه لحاظیم دلم سوخت اگه قرار باشه با ورود رسیژن به ترکیه ربیفشون در قدم اول قیمت خون و در قدم بعدی نایاب شه چه جالب میشه... بیچاره ها Smiley-sick005