وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز (/Thread-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%B2%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%87%D9%88%D8%A7%D8%B2)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - ابراهیم - 2014/01/15

امیدوارم به همه خوش بگذرهagreement2

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - paeazan - 2014/01/15

دقیقه نود که چه عرض کنم الان وقت اضافست دیگه confused . یک نفر دیگه به جمع ما در این دیدار اضافه شد Rolleyes .از خانمهای اهوازی فیس بوک
باز هم میگه که زودتر مطلع نشده

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - کارون - 2014/01/16

وااااااااااااااااای انقدر خوش گذشت که نگووووووووو
جا همتون خالی دق دق
وای چقدر توپ بود کلی خندیدیم و خوردیم
عجب چیز برگری بود
اخر سر زهرا کلی قاقالی لی و تمر و لواشک و بله.......
حالا بماند موقع رفتن زهرا کلی تخمه بهم داد
حالا شب زهرا عکسا رو میزاره پماد سوختگی هم دم دستتون باشه بدردتون میخوره
agreement2Smile (16)

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - hadisss - 2014/01/16

حدیث هستم یه تازه از دیدار بازگشته
آغــــــــــا عالی icon_biggrin
هفته ای که گذشت مدام فکرم به دیدار امروز بود که خوب برگزار بشه و مدام با پاییزان در موردش صحبت می کردیم که چی چطور باشه و اینا
خوشبختانه همه چی عالی بود happy0065.gif
دست دوستانی که اومده بودن درد نکنه
سرجمع یازده نفر بودیم
8 ام اس سنتری و پدر دو تا از بچه ها و یه دوست دیگه
یه تشکر ویژه هم کنم از پدر بزرگوار علی (shaytoon) که مخصوصا شیطنتای من و زهرا رو خیلی تحمل کردن و با ماشینشون تا لحظه آخر کنارمون بودن
و همچنین از پدر بزرگوار کارون که لطف کردن و در جمع پر سر و صدای ما حضور داشتن
البته سه ماشین بودیما. کلاس دیدار بالا بود Sleepy
کلی پیتزا و چیزبرگر و تنقلات خوردیم. فست فود خیلی هم خوبه Sleepy کلی هم چسبید agreement2
عکسا پیش منه. سر فرصت و با هماهنگی از چنتایی رونمایی می کنیم icon_biggrin
دست تیم مدیریت سایت ام اس سنتر هم اساسی درد نکنه. در دیدار ازتون نام بردیم و تشکر نمودیم. واقعا مرررررررسی icon_question

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - shaytoon - 2014/01/16

منم رسیدم
سلام
واقعا خوش گذشت
همه چی عالی بود

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - یه غریبه - 2014/01/16

بچه ها چقد خوشحالم که بهتون این همه خوش گذشتهBlush

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - sunflower-sh - 2014/01/16

دیدار خوبی بود دوستان
تشکر بابت همه چیزززززززززززززicon_question

icon_biggrinN_aggressive (35)icon_biggrin

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - nahid - 2014/01/16

دوستان خوزستانی از خوشحالی شما و این که اولین دیدار رسمی ( سایتی !) خیلی خوب برگزار شده خوشحالم .happy0065.gificon_biggrin
امیدوارم استانهای دیگر هم تجربه شما رو الگو قرار بدن و دیگه نگن چرا همه دیدارها در تهرانه ! icon_question

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - paeazan - 2014/01/17

سلااااااااام
خیلی خوش گذشت [تصویر:  359421_LaieA_048.gif] جای همتون سبز
مثلا مدیر این دیدار بودم اماااااااا آخرش نفهمیدم چند نفریم laughing3 هربار روزهای قبل میشمردم یه عدد متفاوت میشد حتی نوشتم اسامی رو اما باز هم نمیشد حساب کنم laughing3 اگه مدیرمحترم خاست تمام سعیمو میکنم دقیق بشمرم یا بهش اسم میدم خودش بشمره smiling

اول از تیم مدیریت سایت و فربود عزیز بخاطر راهنماییهاش تشکر میکنم.بعدش از حدیث عزیزم که واقعا بهم کمک کرد
و در آخر و مهمتر از همه از دوستای گلم که اومده بودن دیدار.اگه شماها نبودین که دیداری شکل نمیگرفت.مرسی که اومدین icon_question

من پیام دادم که یه قسمتی از لباستون نارنجی باشه اونایی که پیام بهشون رسیده بود خب حتی الامکان رعایت کرده بودن
دستبند نارنجی علی بسیااااار زیبا بود Smile (16)
امااا قبول کنین هیچ کدومتون نارنجیتر از خودم نبودین angry2 .کابشن بجای مانتو، نارنجی و بادکنک نارنجی
چاکلز هم نارنجی بود کمی هاااااا evilgrin0039.gif و بزرگترین چاکلز دست من بود smiling

پارچه ی اسم سایت و خوزستانیهای ام اس سنتر زحمت رفت و آمد آماده کردنش به عهده حدیث عزیز بود دستش درد نکنه love51

اون فست فود رو ویران کردیم :60: اینقدر بهم ریختیم اونجا رو و هی چیزمیز ریختیم smiling ناخاسته میریخت هااااا Dodgy

من تصمیم گرفتم دفعه ی بعد فقط پیتزای خوشمزشون رو بخورم love28 یکبار در ماه که ضرری نداره evilgrin0039.gif

دیدار خوبی بود.همدیگرو دیدیم آشنا شدیم از هم خوشمون اومد.حدیث و دوست نوشین عزیز و بقیه ازمون عکس گرفتن.آقای سبزوار متاسفانه بهش زنگ زدن و زیاد نموند Dodgy بهم گفت فضولی و شیطنتت مثل دختر خودمه laughing3

همه خوششون اومد و تقاضا دادن برای دیدارهای بعدی.حتی آقای سبزوار و حتی بابای علی
بابای علی میگفت چقدر روحیتون خوبه و کاش مامان علی هم اومده بود Rolleyes

وقت نشد تخمه و لواشک و .. چندان بخوریم پس بقول کارون دادم که هرکسی برداره Dodgy
آقایون رو مجبور کردم که سفارش بدن smiling .گفتم اینجا اختیاری در کار نیست fighting0030.gif و به زور براشون سفارش دادیم smiling

بقیه حرفهام باشه برای بعدا Smile (16)

از امید و محبوب که دوست داشتن بیان اما نتونسته بودن بیان هم یاد کردم Rolleyes

RE: اولین دیدار ام اس سنتری خوزستانیها در اهواز - mahdie - 2014/01/17

عجب خوش بودينا،
جنوبيا خونكرم و صميمي،دوستون دارم.حيف نيومدم.
ولي من ميومدم نميذاشتم فست فود بخوريدevilgrin0039.gifSmile