وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 (/Thread-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-92)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - neda.n - 2014/02/07

آقا شماها چی می گین آخه ؟ من چرا تا اومدم تو ، تا دیدمتون دلم غنج رفت . چرا انقدر برام مهم هستید ؟ نمیتونم بگم این دیدار چقدرررر خوب بود و چقدر خوش گذشت . یه عالمه کسایی که می شناختم و خیلی وقت بود ندیده بودم . یه عالمه آدم که خونده بودمشون و تازه میدیدمشون اما انگار که سالهاست میشناسمشون . از توی نوشته هاشون باهاشون با خصوصیاتشون کاراکترشون اشنا بودم و دیگه فقط یه لحظه بود تا عمیقا حسشون کنم . دیدار عالی بود . عالی . این که همه می گن زمان کم بود فقط بخاطر این که انقدر توی این ساعتها خوش بودیم که اصلا نفهمیدیم کی گذشت . من از تک تکتون ممنونم . هم از اونایی که برا دیدار زحمت کشیده بودن هم اونایی که امده بودن . خاص تر از بچه هایی که از راه دور اومدن که خیلی باید توان داشته باشی و این همه راه رو بیای مثه حدیث ، احیا ، مریم ، کاوه ،سجاد و اونایی که از شهرهای نزدیک تر ولی بازم از راه دور اومدن مثه ضحا ، مهدیه ، آقا ابراهیم و خانواده اش و حمید . شاید یه تلنگره برا بچه های تهرانی که باشن و این فرصتها رو از دست ندن . وقتی فربود از طرف تیم مدیریت از پاییزان و حدیث تشکر کرد برای این که دیدار ام اس سنتر در خوزستان رو به عهده گرفتن کلی ذوق کردم . اخه برگزاری دیدارهای ام اس سنتر تو شهرای دیگه به من خیلی میچسبه چون همیشه جاتون خالیه همه اونایی که راه دورید و نیستید . سلیقه نیلوفر و مادرش تو ساختن یادگاری زیبا و اون رنگ نارنجی همیشه دلنشین گلها فراموش نشدنیه . می دونین ، خنده هاتون ، انرژیتون ، شادیتون رو که میدیدم ، که سر هر میزی می رفتم همینطور بود ، آرزو می کردم کاش میشد فیلم گرفت و نشست دم مطب دکترا و هر کی با تشخیص ام اس میاد بیرون فیلم رو داد دستش تا ببینه بچه های ام اس رو . از خدا ممنونم که شماها رو آفرید تا کنارتون باشم . از بودن تک تکتون ممنونم . از همه بچه هایی که برا این دیدار به خصوص زحمت کشیده بودند ممنونم و تا همیشه دنیا از حمید و فربود و مهسا که بخش بزرگی از دغدغه هاشون ما و ایجاد فرصت برای ماست . جای همه بچه های راه دور خالی و جای مهسای عزیزم که این لحظات رو با ما نبود و فکر کنم این اولین بار در طول دیدارهای ام اس سنتر بود که نبود .
پ . ن : این یکی یه کم شخصی تره ولی می نویسم حدیث عزیز من ،مرسی که از خوزستان هفت صبح دیروز راه افتادی تا امروز رو توی دیدار باشی . این همه انرژی یعنی یه عالمه حس خوب زندگی . چه خوبه که من تو رو کنار خودم دارم . حدیث جونم ، میهن جونم و شهرزاد جونم ممنون که شبم رو چند برابر خواستنی کردین

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - hadisss - 2014/02/07

ندا جون love28
دلم نیومد پست ندم و ازت تشکر نکنم icon_question
مرسی از اینکه انرژی بهم میدی
مرسی از تشویقات
از همدلیهات باهام
مرسی از همه چیز
اونقدری خوشحالم از اینکه دوباره تونستم ببینمت که نگو
امشب از اون شباییه که از ته ته ته قلبم خوشحالم
مرسی که هستی love28

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - مرتضی - 2014/02/07

ندا همه چیز رو واقعا عالی نوشتی
نوشتنت رو خیلی می پسندم
ولی آبجی منو جا انداختیا laughing3 هویج که نبودم به اون بزرگی دم درlaughing3
حالا همتون میگید کم حقم دارید
ولی واسه من که دیرتر رسیدم به خدا مثل ثانیه گذشتrolleyes
خیلی ازتون راضی امicon_biggrin

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - nazaninamiri70 - 2014/02/07

آقا بیاین ازاین به بعد بعد دیدارا هیشکی با هیشکی حرف نزنهConfused
هیشکی فخر فروشی نکنهConfused
هیشکی دل بقیه رو نسوزونهConfused
آقا ما شهرستانی جماعت (به قول منفورترین آدم زندگیمlaughing3 ) گناه داریمConfused

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - kheiri.mahdi - 2014/02/07

درود بر همه شما
اول یه تشکر برای دعوتتون این دیدار برام خیلی با ارزش بود. و یه تشکر خیلی ویژه برا همه اونایی که به نوعی نقش داشتن تو هر چه بهتر برگزار شدن این دیدار صمیمی، حمید،فربود،مهسا،نیلوفر خانم با یادگاری خیلی با ارزششون،مسئول ضد غریبگی دیدار Smile مبصر دیدار Smileو ... همه اونایی که الان ذهنم از گفتنش الکن شده دست مریزاد دست همتون درد نکنه.جای همه اونایی که نبودن خیلی خالی بود.
و ببخشید بخاطر ضعف و بیماری حال نا مساعد خودم که نتونستم سر میزتون حاضر بشم و به تک تکتون عرض ارادت،ادب و احترام کنم.
گفتنی هایی که نگفتم رو دوستان قبلاً گفتند.مثل ندا که مثل همیشه عالی توصیفش و نوشت.
پاینده باشید.

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - الهام ج - 2014/02/07

آیا این دیدار تکرار داره Huhکی پخش میشه؟؟؟؟ آخه ما یه چیزایی یادمون رفت

الو روابط عمومی سازمانه؟ ببخشید میخواستم بگم وقت برنامتونو بیشتر کنید
دستتون درد نکنه ممنون از همگیicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

love28love28love28love28love28love28love28

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - paeazan - 2014/02/07

مثل همیشه بهتون خوش گذشته love28 و از این بابت خیلی خوشحالم Rolleyes
مرسی از همه ی اونایی که برای این دیدار زخمت کشیدن و همچین برنامه ی خوبی رو تدارک دیدن Heart
چه هدیه های قشنگی love28 مرسی شهرزاد عزیز که عکسشون رو گذاشتی love28
مرسی از اون دوستای گلی که از راه دور و نزدیک رفتن دیدار happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
مرسی از تیم مدیریت سایت بخاطر تشکر از من و حدیث بخاطر دیدار ام اس سنتری خوزستانی ها.تشکر ویژه رو باید از فربود کرد که اینهمه راهنمایی کرد icon_question
ممنونم ندا جان.تو لطف داری
واقعا جای پسست مه سا و گزارشش خالیه
بازم ممنونم از همگی

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - پویش - 2014/02/07

خوش بحال همتوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - مرتضی - 2014/02/07

از نیلوفر خانم هم به خاطر یادبود بسیار بسیار قشنگشون تشکر میکنم
واقعا گل کاشتینsad2
بی نهایت زیبا بود و خوشحالمون کردین sad2
اشک شوقم هم دراومد
مطمئنم تک تک بچه ها از ته قلبشون براتون انرژی +++ میفرستن
خدا پشت و پناهتونicon_question

RE: آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92 - nahid - 2014/02/07

الان تو ذهنم گشتم، کسانی که دیدم یا اسمشونو شنیدم 54 نفر میشه ، از این تعداد با 44 نفر سلام علیک کردم !icon_cry
اگه تعداد 60 نفر اومده باشن ، 6 نفرو که من اصن نه اسمشونو شنیدم نه خودشونو دیدم ، 10 نفر دیگه هم شنیدم ولی ندیدم !
اون 6 نفر و اون 10 نفر بیان خودشونو معرفی کنن !Smile (16)

راستی نیلوفرجان دستت درد نکنه از زحمتت برای هدیه زیبات خیلی ممنونم. اونجا متوجه نشدم از طرف کیه.ashamed0006.gifashamed0006.gificon_questionicon_question