وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: بحث ها وگفت و گوهای عمومی اعضاء (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7-%D9%88%DA%AF%D9%81%D8%AA-%D9%88-%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%D8%A1)
+--- انجمن: مراسم و ملاقات هاي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D9%85-%D9%88-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص (/Thread-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D9%8A%D9%87-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B5)

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - fireboud - 2013/11/30

گزارش تصویری سفر

دوستان در حال سوار شدن و حرکت از تهران
[تصویر:  IMG_4305.JPG]

محوطه هتل جهانگردی
[تصویر:  IMG_4667.JPG]

زمان آزاد سازی دوست عزیزمون که زندانی شده بود
[تصویر:  IMG_4679.JPG]

آرامش
[تصویر:  IMG_4695.JPG]

پیش به سوی گیسوم
[تصویر:  IMG_4809.JPG]

و گیسوم
[تصویر:  IMG_4820.JPG]
[تصویر:  IMG_4817.JPG]

مراسم جوجه پزی
[تصویر:  IMG_5030.JPG]

[تصویر:  IMG_5048.JPG]

[تصویر:  IMG_5055.JPG]

سر پناهی برای همه
[تصویر:  IMG_5082.JPG]

خزان سبز
[تصویر:  IMG_5094.JPG]

کوره معروف
[تصویر:  IMG_5228.JPG]

[تصویر:  IMG_5320.JPG]

چنگال به دست آماده شکار
[تصویر:  IMG_5342.JPG]

موزه گیلان
[تصویر:  IMG_5427.JPG]

[تصویر:  IMG_5429.JPG]

[تصویر:  IMG_5435.JPG]

و ما ام اس سنتری ها (این عکس با اطلاع قبلی انتشار در سایت و رسانه گرفته شده است)

[تصویر:  IMG_4860.JPG]

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - hamid_147 - 2013/12/01

روز دوم تو جنگل برام این صحنه که همه به هم دست داده بودن و کمک بودن تا پذیرایی از بچه ها به نحوه احسنت برگزار بشه از حمید سجاد ارمین دامون فربود که زحمت سیخ کشیدن و آتیش روشن کردنو به عهده داشتن و از میهن و مهسا مریم و غیره که یه سفره زیبا رو چیدن خیلی قشنگ بود و تو ذهنم این بود که چند تا از بچه ها(فربود حمید سجاد) باید همه کارهارو بکنن و اینکه خانمها هم اومدن جلو و چقدر با جدیت پیگیر بودن که عالی باشه
و شب نیز سیب زمینی هارو فویل پیچ کردن و در کنار منقل پ(ندا و میهن ) با جدیت نشسته بودن تا سیب زمینی ها خوب خوب بپزه و چقدر خوشمزه شده بود
دلم برای همتون تنگ شده دلم برای کنارتون بودن یه ذره شده
و دوستای که منو تحمل کردن هم معذرت خواهی میکنم و هم تشکر
ای کاش میشد هیچ وقت ازتون جدا نشدخیلی دوست داشتنی هستید

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - baharan - 2013/12/01

خداروشکر سفربه این خوبی وخاطره انگیزو رفتیدوبه سلامتی برگشتید...
خداروشکر که به همتون خیلی خوش گذشت...
خداروشکر که تک تک انرژیهای مثبتتون در وجود خودتون وما یک دنیا اثر مثبت داشت...
خداروشکر که ام اس برای شما که رفتید وبرای ما که از دور نظارتون میکردیم از جای جای سرزمینمون حلقه ای ساخت ناگسستنی،پیوسته به وسعت ایران...
در اینجا تو این سایت صدای تپش قلبهاست که گذشت زمان رو معنی میکنه...نه صدای عقربه های ساعت....
در اینجا زندگی معنای دیگه ای داره...به امید فردا وسلامتی وبهروزی تمام اونایی که رفیقی به نام ام اس دارن.
icon_question
icon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
فقط یه چیز کاش حاضرین در عکس دسته جمعیو معرفی میکردید!womanwomanwoman

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - SSA - 2013/12/01

بی انصافیه اگه نگم مدام به این فکر میکردم که کاش سروش هم بود.

جاش خیلی خالی بود.
اگه بود میدید ریفیقش چطور بهش خیانت کرد و شد ریفیق شیش دانگ حمید.
اصلا این دوتا از هم جدا نمیشدن badtaste
انگار زنجیرشون کرده بودن به هم.

تشکر میکنم که اومد با دعاهای خیلی قشنگش بدرقمون کرد!
حتی اگه پنجشنبه شب هم میرسید خوب بود، اما خسته میشد حتما.

قابل توجه زهرا پاییزان: اسم باقلوای تلخ در این سفر به کیشمیش سیاه تغییر پیدا کرد!!

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - chipchip - 2013/12/01

خـــــوب حالا تشکرات من Smile (16)

آقا من زیاد نمیخوام تشکر کنم ، اصن چه معنی میده مدیر [تصویر:  modir.gif] بیاد تشکر کنه Sleepy

راستیتش من تا ساعتای آخر هم مشخص نبود که بیام یا نه icon_cry ، کج در جریان قضایا بود. هم یخورده مشغله داشتم هم اینکه فک کنین من تو همین دوماه اخیر 5 6 بار گیسوم و آبشار ویسادار و رفته بودم. خانه روستایی هم که دیگه هیچ. از طرفی زمان سفر واسه من اصن مناسب نبود angry2 .
ولی این سفر یکی از بهترین سفرای زندگیم بود Rolleyes . با وجود اینکه گیسوم و ساحل و خانه روستایی هیـــــــــــــــــــچ جذابیتی واسم نداشت Dodgy ولی عجیب بهم چسبید Shy . تو هماهنگی هایی که قبل سفر با حمید میکردم همش دنبال جاهای فوق العاده قشنگ بودم و میخواستم تعداد جاهایی که میخوایم بریم و زیاد کنم، حمید یه بار بهم گفت اینکه کجا میریم مهمه ولی بچه ها بیشتر بخاطر دورهم بودنه که لذت میبرن، واقعن اونموقع حرفشو جدی نگرفتم، بهشم گفتم هرچه قدر هم که باهم بودن واسشون لذت بخش باشه باز اگه یه جای خوب نبرینشون خوششون نمیاد. ولی حالا خودم تکراری ترین جاهایی رو که میشد برم رو با شما دوباره رفتم ولی اندازه یه دنیا خوش گذشت بهم. حالا تازه گرفتم حمید چی میگه. Blush
راستشو بخواینم خسته شدم تو این سفر. ولی ازاون خستگی هایی بود که میچسبه love28 ، گوشت میشه به تنت love28 ، دیدین تو عروسی خواهر یا برادرتون حسابی خسته میشین ولی خستگیش مثه عسل شیرینه الان همون love28 .

پیام خصوصی به همه بجز کج:
یه تشکر ویجه هم از حمید میکنم. انصافن خایلی زحمت میکشه. از دوماه پیش که درباره این سفر باهم صوبت کردیم تا آخرین لحظه ی که از هم جدا شدیم دیدم چجوری زحمت میکشید هماهنگ میکرد، از تهران پاشد اومد اینجا تا جاهایی رو که میخواستیم بریم و از نزدیک ببینه، که مناسب هست یا نه ، شاید بالای 10 تا هتل و تو گیسوم و انزلی و تالش و اون دوروبر گشت تا یه هتل مناسب پیدا کنه. باورتون نمیشه رو کوچکترین جزئیات دقت میکرد که نکنه یه وقت بچه ها مشکلی براشون پیش نیاد ، ناراحت نشن . راستشو بخواین اگه نمیدیم حمید ایـــنجور از جون دل مایه میذاره میپیچوندمش rolleye0012.gif . قبلا میخواستم وقتی مدیر شدم Sleepy بندازمش بیرون ولی حالا شاید شــــــاید گذاشتم همین گوشه کنارا یه جایی باشه Sleepy ، شــــــاید قول نمیدم Sleepy .

و در آخر یه تشکر خـــــایلی ویژه از بنیاد امور بیماری های خاص، اینو حمید باید بگه ولی من فک میکنم اگه بنیاد نبود احتمال کنسل شدن این سفر زیاد بود. یه نکته جالب دیگه واسه من درباره بنیاد اینه که بنیاد به این سفر فقط به چشم یه سفر تفریحی نگاه نکرده ، واقعن جالب بود که اینقد فکرشون بازه که تاثیر این سفرارو رو بچه ها درک میکنن. امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشه و بقیه سازمان ها و مراکز دیدشون به این جور فعالیتا مثه بنیاد باز بشه.

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - hilda - 2013/12/01

من می خوام بگم که اصلن فکر نمیکردم رابطه ی مجازیه ما با سجاد انقدر واقعی باشه و عمیق
و اینم بگم که از دید من سجاد کمی تا قسمتی پسر خجالتی ایه اینو اون اول که اومد تو جمعمون فهمیدم ولی بچه ها خوب راه انداختنش
و اما حمید بگم چه سوتی دادی؟؟؟؟ تو راه برگشت تو میدل باس؟؟؟؟
میگم N_aggressive (35)

یه آهنگی هست از ابی که میگه به جای مهر سرمو بزار رو شونت ...... فکر کنین حمید با صدای بلند وقتی داشت ای آهنگو می خوند چی گفت؟؟؟؟؟؟؟

بله درسته

گفت به جای مهر پاتو بزار رو شونم laughing3laughing3laughing3laughing3

حمید جون اشکال نداره منم خسته میشم از این سوتیا زیاد میدم laughing3laughing3

یه چیز جدیم می خوام بگم اونم اینه که به نظر من این سفر خیلی از سفر همدان با کیفیت تر بود و بازخورد خیلی بهتری رو بچه ها داشت این نظر منه
و دلیل این بهتر بودن این بود که با تور برگزار نشد و بچه ها خودشون همه ی کارارو انجام دادن که برای بار اول به نظر من واقعاً عالی بود بچه ها من بهتون 10 میدم

اعتراف میکنم خیلی خوشحال شدم از اینکه دیدم مهدیه حالش بهتره و بستری نمیشه این خیلی حسه خوبیه که ببینی باهم بودن چه تاثیر بزرگی میزاره رو بچه ها

بازم از همتون ممنوم

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - yummy - 2013/12/01

دیر رسیدم
نوشته هاتونو خوندم، شدیــدا متحول شدم
ازین نوع sad2
خوشحالم که اینقد زیــاد بهتون خوش گذشـته
آغا به قول یکی باقی الصالحات که میگن ینی ایــن
آفرین به حمید و فربود و مه سا و .... و بقیه دست اندرکاران

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - یه غریبه - 2013/12/01

منم با نظر هيلدا راجع به كيفيت سفر موافقم. واقعاً نمرتون ١٠ ه!
آقاى عكاس! شما شماره حساب ارزي بده!! چه خياليه! فقط عكس هام رو بده بهم.
اين آهنگه ........... سجاد! هم از ذهنم نميره بيرون! سيا كيشميشه، سجاد! دانلود كردم و هي دارم گوش ميكنم!
اما تشكرات:
حميد، مهسا و فربود عزيز، مرسي براي همه ي زحماتتون و برنامه ريزي عاليتون.
مرسي از بنياد كه ما براش مهم بوديم. كه اگه كمك نميكرد اين تعداد دور هم جمع نميشدن. مرسي...
مرسي از همتون كه هستيد... كه با بودنتون همه ي غصه ها كمرنگ و فراموش ميشه...

اينم بگم: ساعت ٣ شب، يكي از دوستان تصميم گرفت دخترهايي كه خواب هستن رو با قورباغه آشنا كنه و با يه كيسه ي بزرگ و با هدلايت روي سرش راهيه محوطه هتل شد! من شاهد اين اتفاق شوم بودم. جلوي اون فرد خرابكار رو كه نتونستم بگيرم. دخترها رو هم كه نميشد ساعت ٣ بيدار كنم بگم جلسه معارفه با قورباغه ميخواد برگزار بشه!! هيچي ديگه! استرس زيادي رو تحمل كردم تا دوستمون رو دست خالي ديدم و فهميدم قورباغه ها رابطه ي خوبي با دخترها دارن و اون شب كلاً غيب شده بودن!

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - barzegar - 2013/12/01

در ضمن اینجا جا داره که از خانومی که تو موزه لیدر ما بودن بخاطر صبر و مهربون بودنشون تشکر ویژه داشته باشیم.
جبغ دست هورا

RE: اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خ - shahrzad - 2013/12/01

سلام سلام
خیلی خوش گذشت
خیلی خوش گذشت
خیلی خوبید
ممنونم از همگی
از زحمت هایی که کشیدید
به خدا نمره ی ده کم هست برا شما
خود نمره ی بیستید
مثل هیچ کسی نیستید
دوستون دارم
با موبایل اومدم نوشته های تک تک تون رو خوندم ببخشید ک نشد لایک بزنم
هزاران لایک برا دل نوشته های دوستام کمه