وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: نظرسنجي (https://mscenter.ir/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A)
+--- موضوع: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ (/Thread-%D8%A7%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%9F)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - پروانه - 2014/09/20

نظر همه رو خوندم اين سوال درواقع يک محک هسangry2ت و اينکه خودمون بزاريم جاي کسي که ما رو نميخوادwink2
خوب اگه ام اس نداشتيم و کسي سر راهمون قرار ميگرفت که ام اس داره قطعا جوابمون منفي بود چون همه خواستار زندگي اروم وبي استرس هستيمconfused2
اما اگه بعد ازدواج و در طي زندگي متوجه بشيم،قطعا بايد بدون اعتراض واز صميم دل به زندگيمون ادامه بديم چون بايدبه عهدوپيمان زناشويي وفادار وپايبند باشيمagreement2
اما...اگه کسي و دوس داريم و بفهميمم ام اس يا هر بيماري ديگه داره و صادقانه ميگه واقعا انتخاب خيلي سخته نميشه اداي قهرمانان يا ليلي و مجنون و در اوردconfusedانتخاب اينکه نه بگيم و دل طرف و بشکنيم يا اينکه بله بگيم و يک عمر زجر بکشيم و دم نزنيم خيلي مشکلهsad2
چون وقتي ادم عاشق کسي ميشه تحمل ديدن زجرکشيدن و درد اون و نداره واقعا بايد کوه باشي تا خم به ابرو نياري و نااميد نشي وکم نياري و اميدوارش کني sad2
بهتره اول بدونيم چقدر قدرت داريم وگرنه وسط راّه ول کردن بدتر از اول کار نه گفتنهconfused

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - movahedi - 2014/09/20

هيج موقع با چشم و گوش ديگران را قضاوت نكنيد

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - مژگان68 - 2014/09/21

همون نطرسنجی میشه جوابمون دیگه به بحث و کشمکش نیازی نیست!بله یا خیر!!!!!؟؟؟؟؟؟

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - lili66 - 2014/09/21

اگه ام اس نداشتم آآآآآآآآآآرررررررره قطعا با مردی که ام اس داشت ازدواج میکردم
اما الان که ام اس دارم کلا قید ازدواج رو زدم....
بله خوب اینجوریاست....angry2

RE: اگر ام اس نداشتی با ام اسی ازدواج می کردی؟ - 111reza - 2014/09/21

با شناختی که از ام اس دارم میدونم نه تنها محدودی واسم ایجاد نمی کنه بلکه زندگی شیرین ترم میشه.

راهنمایی میخوام،لطفن زودتر - tatagoli - 2014/10/08

سلام دوستان
من تازه عضو این سایت شدم.اطلاعات زیادی از بیماری ام اس ندارم. چندتا سوال دارم که اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم:
*هزینه هر آمپول زیفرون چقدره؟
*بیمه تکمیلی چه مقدار از این هزینه ها را پرداخت میکنه؟
*آیا روی کمک انجمن های حمایتی میشه حساب باز کرد؟
*به نظرتون کسی که مجبور هست تا یک روز در میان این آمپول را تزریق کنه بیماریش در چه مرحله ای هست؟
لطفا این سوال آخری رو دقیق جواب بدید. خیلی برام مهمه
*اگه جای من بودید با کسی که ام اس داشت ازدواج میکردید؟
*من واقعا از هزینه هاش میترسم،نمی دونم با حقوق کارمندی میشه از پسش بر اومد.
*لطفن جوابای واقعی بدید من دوس دارم با دنیای ام اس بیشتر آشنا بشم

RE: راهنمایی میخوام،لطفن زودتر - ساناز66 - 2014/10/08

سلام دوست عزیز
من فقط جواب یه سوالتونو میدونم
اگه اون طرفم که ام اس داشت را دوستش داشتم یه لحظه هم شک نمی کردم و باهاش ازدواج می کردمagreement2agreement2agreement2agreement2

RE: راهنمایی میخوام،لطفن زودتر - tatagoli - 2014/10/08

ساناز عزیز، کسی که میگم هیچ کسی رو نداره که بعد از ازدواج حمایتمون کنه. من حتی روی حمایت خانواده خودم هم خیلی حساب باز نکردم.نمیدونم که میتونم از پسش بر بیام یا نه؟

RE: راهنمایی میخوام،لطفن زودتر - طاهره. - 2014/10/08

شما محل سکونتتون را نگفتین تا اونجا که من میدونم تو اکثر شهرها رایگانه اگرم پولی باشه خیلی کمه مثلا فک کنم تو تهران 35 هزاز تومانه برا یکماه
بیمه تکمیلی هزینه داروی ایرانی را کامل پرداخت میکنه داروی خارجی هم ما به تفاوتش با داروی ایرانی را میده(بیمه دانا)
هزینه ویزیت وازمایش و ام ار ای را هم بخش زیادیش را متقبل میشه
از انجمن های حمایتی اطلاعی ندارم
مراحل بیماری را نمیشه از رو امپول تشخیص داد من خودم یک روز در میان امپول میزنم ولی اصلا کسی نمیفهمه بیمارم
شما واقعا فکراتون را بکنید تصمیم عجولانه نگیرید ام اس بیماری خطرناکی نیست ولی استرس خیلی روی روند بیماری تاثیر داره
شما اگه فقط هزینه هاش براتون مهمه اون چیز مهمی نیست

RE: راهنمایی میخوام،لطفن زودتر - مهوش - 2014/10/08

کاملا دوستانه خدمتتون میگم ازدواج شما با ام اسی اشتباهه .احساسی تصمیم نگیرید با توجه به اینکه میگید تنها هستید و رو کمک اطرافیان حساب باز نکردید.اینطوری زود خسته میشید از وضع موجود و مشکلات متاهلی بماند که مشکلات بیماری ام اس دوبل بهش اضاف میشهconfused2