وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تیم دوچرخه سواری ام اس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: بحث هاي تخصصي اعضا (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A8%D8%AD%D8%AB-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%D9%8A-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7)
+--- موضوع: تیم دوچرخه سواری ام اس (/Thread-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%AF%D9%88%DA%86%D8%B1%D8%AE%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - نسترنى - 2012/05/12

چه روز قشنگى رو براى حركت انتخاب كرديد ، ان شاءالله بانو فاطمه(ع) نگهدارتون باشه

مواظب خودتون باشيد داداشى ها icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - nead - 2012/05/12

دوستان خوش اومدین به مشهدicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - Sina - 2012/05/12

سلام دوستان
یکی از دوستان عزیز به اسم بیتا در دم تصاویر ما رو به دستمال کاغذی کشید
[attachment=6563]
.....
تصاویر بعدی متعاقبا ارسال خواهد شد

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آوای امید - 2012/05/12

با سلام خدمت دوستان عزیز
که با دعای خیرشون در هر لحظه قوت قلب و انرژی زیادی میگیریم
امروز صبح با بدرقه دوستان عزیزمان راهی مشهد شدیم و راس ساعت 12:37 به مشهد مقدس رسیدیم
از تمام عزیزانی که برای بدرقه گروه تشریف آوردن نهایت سپاس و قدردانی رو داریم، خیلی خوشحال شدیم و برای توشه سفری که آوردید بسیار ممنونین
از همه دوستانی که صبح تشریف آوردن ،تماس گرفتن ،در سایت پست زدن و تمام دوستانی که همیشه به یادمون هستند سپاسگذاریم .

دوستان خوبمان گزارش هر روز را ، آخر هر شب در سایت قرار می دهیم .

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - نسترنى - 2012/05/12

اول از همه خدا رو شكر كه بسلامت رسيديد چون اگه با همون دوچرخه ميرفتيد امنيتش بيشتر بود تا هواپيما
و بعد اينكه گزارش روزانه رو لطفاً مفصل و دقيق بزاريد
و سوال هم اينكه چه ساعتى اين گزارش رو ميزاريد؟
و در آخر باز هم مواظب خودتون و همديگه باشيد icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - salman121 - 2012/05/13

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به این حرکت و به این دوستای عزیز.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
آرزوی سلامتی و پیروزی براتون دارم ..» ما همه دعاتون میکینیم
و چشت سرتون هستیم..agreement2
حسین و سینا و فربود و علیرضا موفق باشین...

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - مولتی ام اس - 2012/05/13

خدا به همراهتون،
با آرزوی موفقیت.icon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - fafa - 2012/05/13

دوستان عزیز براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. درسته که من کم فرصت به سایت سر زدن دارم ، اما پیگیر احوالات شما از طریق دوستان هستم.icon_biggrinicon_biggrin

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - seyyed reza - 2012/05/13

خوشحالم که همچین برنامهای ترتیب دادین
با تمام وجودم براتون دعا می کنم که با مو فعقیت کامل برگردین
کاش من هم با ماشین تو جاده مشهد بودم تا هی براتون بووووووووووووووووووووووووق می زدم
و تشویق می کردم
و پرچمه پر افتخار (ام اس سنتر ) را بر ماشین نصب می کردم
و پشت سر دوستان راه می افتادم
همیتان را دوست دارم و براتون آرزوی مو فعقیت می کنم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

RE: تیم دوچرخه سواری ام اس - آوای امید - 2012/05/13

به نام خالق محبت

دوستان عزیز،
گزارش روز شنبه 91/02/23 به شرح زیر می باشد :

طبق قرار قبلی ما ساعت 7 صبح بیدار بودیم
گروه قیلمسازی هم اومدند و همگی به سمت فروذگاه راه افتادیم
دوستان عزیز زحمت کشیده بودند تا در مراسم بدرقه در کنار خانواده های ما باشند و صمیمیت رو بیشتر و بیشتر به تصویر بکشند.
بعد از فیلمبرداری و کلی خوش گذشتن در فرودگاه در کنار دوستان و ثبت لحظات شیرین و به یادماندنی،
لحظه خداحافظی فرا رسید ... سخت بود ولی برای رسیدن به هدف همیشه باید کار سخت را انجام داد.
ساعت 12:37 دقیقه ما وارد فرودگاه مشهد شدیم و و رضای عزیز (رضاراد) و بی تا مهربان از طرف انجمن ام اس مشهد و تمام دوستان مشهدی مان لحظه زیبایی را برای ما به تصویر کشیدند تا ما بدونیم که در مشهد هم تنها نیستیم.
ما بدلیل اینکه گروه فیلمسازی ساعت پروازشان ساعت چهار بود، مجبور بودیم تا حضور آنها صبر کنیم به همین دلیل به رستوران فرودگاه رفتیم و بعدازصرف چای، ناهار خوردیم و مقداری از خستگی مان را در کردیم، دوستان هم آمدند و لحظاتی که نیاز به ثبت داشت، به تصویر کشیده شد.
و طبق برنامه ریزی از قبل انجام شده ما راهی محل اسکانمان در اقامت گاه مخابرات شدیم و بعد از قرار دادن وسایلمان در محل اقامت با تصمیم جمع راهی شهربازی پارک ملت مشهد شدیم و بعد از آنجا به طرقبه برای خوردن شام رفتیم.